Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Boseron za 2tys kupisz juz coś naprawdę dobrego np.

http://www.allegro.pl/item839168666_promocja_laptop_asus_k50ij_t6600_4gb_500gb_led.html

Asusa polecam chociaż ostatnio jakość jest nieco gorsza niż kiedyś. Jeśli chodzi o acera to odwrotnie kiedyś był słabszy teraz jest nieco lepszy. Zostaje jeszcze IBM może nieco design nie najnowocześniejszy ale jakość chyba najlepsza.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Boseron za 2tys kupisz juz coś naprawdę dobrego np.

http://www.allegro.pl/item839168666_promocja_laptop_asus_k50ij_t6600_4gb_500gb_led.html

Asusa polecam chociaż ostatnio jakość jest nieco gorsza niż kiedyś. Jeśli chodzi o acera to odwrotnie kiedyś był słabszy teraz jest nieco lepszy. Zostaje jeszcze IBM może nieco design nie najnowocześniejszy ale jakość chyba najlepsza.

podoba mi sie

Opublikowano

Boseron za 2tys kupisz juz coś naprawdę dobrego np.

http://www.allegro.pl/item839168666_promocja_laptop_asus_k50ij_t6600_4gb_500gb_led.html

Asusa polecam chociaż ostatnio jakość jest nieco gorsza niż kiedyś. Jeśli chodzi o acera to odwrotnie kiedyś był słabszy teraz jest nieco lepszy. Zostaje jeszcze IBM może nieco design nie najnowocześniejszy ale jakość chyba najlepsza.

podoba mi sie

:naughty: :naughty:
Opublikowano

czy ktos z Was wie z jakiej stronki ściągnąć garmina na N95 8GB z opisem instalacji bo nie moge znaleźć.... :disgust:

Opublikowano

nie wiesz, ze instalowanie nielegalnych kopii jest zabronione? :decayed:

na torkach poszukaj, na stronach marne szanse

Opublikowano

Cuber , znalazłem filmik z Twoim starym Golfem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale to Dwójka , a Ja miałem Trójke :tongue4:

Opublikowano

Cuber , znalazłem filmik z Twoim starym Golfem :naughty:

poszukaj jeszcze ze starymi Aczwórkami :kox:

Opublikowano

ale to Dwójka , a Ja miałem Trójke :tongue4:

no to wtopa :disgust::wink4:

Opublikowano

Cuber , znalazłem filmik z Twoim starym Golfem :naughty:

Przecież to wesołe miasteczko przyjechało do Knurowa... :polew:

Opublikowano

:hi:

Boseron za 2tys kupisz juz coś naprawdę dobrego np.

http://www.allegro.pl/item839168666_promocja_laptop_asus_k50ij_t6600_4gb_500gb_led.html

Asusa polecam chociaż ostatnio jakość jest nieco gorsza niż kiedyś. Jeśli chodzi o acera to odwrotnie kiedyś był słabszy teraz jest nieco lepszy. Zostaje jeszcze IBM może nieco design nie najnowocześniejszy ale jakość chyba najlepsza.

podoba mi sie

Boseron jak Ci się nie spieszy to poczekaj na największą wyprzedaż w styczniu w MM na pewno będzie kilka za***istych ofert z laptopami :wink4:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 17:25_________________________________________________Dobra chłopaki to ja uciekam na 2 tygodnie z forum bo idzie w ruch PS3 + SONY KDL-37W5720 + kilkanaście gier i filmów Blue Ray :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dobra chłopaki to ja uciekam na 2 tygodnie z forum bo idzie w ruch PS3 + SONY KDL-37W5720 + kilkanaście gier i filmów Blue Ray

to strzałka :naughty:

Opublikowano

kilkanascie gier to 2 miechy na bide a nie 2 tygodnie :decayed:

Opublikowano

SONY KDL-37W5720

dopatrzysz coś na tym monitorku :mysli:

:naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 18:24_________________________________________________

kilkanascie gier to 2 miechy na bide a nie 2 tygodnie :decayed:

grał byś tak długo w tetrisa czy snake'a :decayed:

Opublikowano

Zastanawiam sie co zrobic z moimi dekorami(drewno) odrazu mowie spalic odpada :decayed:

A gdyby je malnol na czarno :gwizdanie: Bo carbonu brak albo cena kosmos.Albo moze okleina ala carbon :mysli: firmy 3M

Opublikowano

:hi:

Boseron za 2tys kupisz juz coś naprawdę dobrego np.

http://www.allegro.pl/item839168666_promocja_laptop_asus_k50ij_t6600_4gb_500gb_led.html

Asusa polecam chociaż ostatnio jakość jest nieco gorsza niż kiedyś. Jeśli chodzi o acera to odwrotnie kiedyś był słabszy teraz jest nieco lepszy. Zostaje jeszcze IBM może nieco design nie najnowocześniejszy ale jakość chyba najlepsza.

podoba mi sie

Boseron jak Ci się nie spieszy to poczekaj na największą wyprzedaż w styczniu w MM na pewno będzie kilka za***istych ofert z laptopami :wink4:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 17:25_________________________________________________Dobra chłopaki to ja uciekam na 2 tygodnie z forum bo idzie w ruch PS3 + SONY KDL-37W5720 + kilkanaście gier i filmów Blue Ray :decayed: :decayed: :decayed:

Szczerze mówiąc, wątpie żeby w MM było coś w bardzo dobrej cenie... :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeszcze nigdy nei było tak żebym nie znalazł gdzieś korzystniejszej oferty cenowo.

Opublikowano

Zastanawiam sie co zrobic z moimi dekorami(drewno) odrazu mowie spalic odpada :decayed:

A gdyby je malnol na czarno :gwizdanie: Bo carbonu brak albo cena kosmos.Albo moze okleina ala carbon :mysli: firmy 3M

pomaluj na czerń fortepianową

Opublikowano

Zastanawiam sie co zrobic z moimi dekorami(drewno) odrazu mowie spalic odpada :decayed:

A gdyby je malnol na czarno :gwizdanie: Bo carbonu brak albo cena kosmos.Albo moze okleina ala carbon :mysli: firmy 3M

pomaluj na czerń fortepianową

A mozesz mi podsłac foto tej barwy?Bo cos nie kojaze :disgust:
Opublikowano

Zastanawiam sie co zrobic z moimi dekorami(drewno) odrazu mowie spalic odpada :decayed:

A gdyby je malnol na czarno :gwizdanie: Bo carbonu brak albo cena kosmos.Albo moze okleina ala carbon :mysli: firmy 3M

Tylko nie okleina...

No chyba że taka 465107.jpg

byś załatwił dywaniki od Pabla i miałbyś komplet :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A tak w ogóle to kusi mnie takie cus http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10374019 :gwizdanie:[br]Dopisany: Grudzień 09, 2009, 07:58:46 _________________________________________________

Zastanawiam sie co zrobic z moimi dekorami(drewno) odrazu mowie spalic odpada :decayed:

A gdyby je malnol na czarno :gwizdanie: Bo carbonu brak albo cena kosmos.Albo moze okleina ala carbon :mysli: firmy 3M

Tylko nie okleina...

No chyba że taka 465107.jpg

byś załatwił dywaniki od Pabla i miałbyś komplet :polew: :polew: :polew:

O k**wa siemian rewelacja :slina::decayed::polew: WIdziales okleine 3M carbon?? :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.