Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co to masz jarko za banner w podpisie?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co to masz jarko za banner w podpisie?

pewnie tam pracuje :mysli:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 13:12_________________________________________________albo dla :rolleyes:

Opublikowano

jarko łączy przyjemne z pożytecznym, masz żyłke do biznesu....... :decayed:

Opublikowano

hehe, ładny banerek to se wstawiłem :decayed:

Opublikowano

hehe, ładny banerek to se wstawiłem :decayed:

uważaj żeby Ci Marek nie najeb.ł :decayed:

Opublikowano

:hi:

hehe, ładny banerek to se wstawiłem :decayed:

uważaj żeby Ci Marek nie najeb.ł :decayed:

:polew:

Opublikowano

:hi:

hehe, ładny banerek to se wstawiłem :decayed:

uważaj żeby Ci Marek nie najeb.ł :decayed:

:polew:

Co sie śmiejesz, wiesz jaki Marek :?: :evil:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 14:06_________________________________________________

hehe, ładny banerek to se wstawiłem :decayed:

uważaj żeby Ci Marek nie najeb.ł :decayed:

podobno juz nie jego branża :decayed:

Opublikowano

rzeczywiscie to juz nie jego profesja.

Dzisiaj Kobita wyslala mi mmsa jak wyglada autko z czarnym grillem bo chcialem kiedys zmienic i z Nia rozmawialem

..i co mi wyslala???

6cf082720da31490.jpg

p.s. przestrasznie Ci kopci to auto

Opublikowano

witam,

wie ktoś może gdzie w krk są jakies fajne komisy narciarskie ?

znalazłem cos takiego

http://www.dobrenarty.pl/

Ja mam :) [br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 14:21_________________________________________________Karol :notworthy:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Namierzyła zielucha [br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 14:25_________________________________________________... i już są tego efekty...

http://wiadomosci.onet.pl/2681,2095193,zarzuty_dla_mezczyzny__ktory_wykorzystywal_dziewczynki,wydarzenie_lokalne.html

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

witam,

wie ktoś może gdzie w krk są jakies fajne komisy narciarskie ?

znalazłem cos takiego

http://www.dobrenarty.pl/

Ja mam :) [br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 14:21_________________________________________________Karol :notworthy:

to ja dzieki, pomalowalem juz pierwszy raz i powiem Ci ze :kox:

co prawda polysk, ale mysle ze sie zmatowi :)

Myslisz ze mozna to potraktowac opalarka??

Opublikowano

Kerczi czym malujesz zaciski?

Opublikowano

Kerczi czym malujesz zaciski?

specjalnym sprayem do zaciskow odpornym na warunki atmosferyczne i zaroodpornym przeznaczonym wlasnie do zaciskow

kupilem z polecenia p. Waskiego :)

na ul. Sebastiana

Opublikowano

na różowo?? :polew:

Opublikowano

:hi:

hehe, ładny banerek to se wstawiłem :decayed:

uważaj żeby Ci Marek nie najeb.ł :decayed:

:polew:

Co sie śmiejesz, wiesz jaki Marek :?: :evil:

Dokładnie :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 14:06_________________________________________________

hehe, ładny banerek to se wstawiłem :decayed:

uważaj żeby Ci Marek nie najeb.ł :decayed:

podobno juz nie jego branża :decayed:

a czym się teraz zajmuje? Transferuje piłkarzy z Mozambiku do KS Borek? :decayed:

Opublikowano
421.jpg
Opublikowano

oj Siemian Siemian, Ja sobie pomaluje Je w plomienie, zeby choc troche zblizyc sie do twojej BURN EDITION :)

Opublikowano

Kerczi jak polecisz jutro na Śląsk to nie musisz już płacić za bramki - wczoraj za Ciebie płaciłem ( przypomnij się Pani w kasie ) choć w sumie wspomniałem że czarna B7 w serii ( nie powinna Cię przeoczyć bo w sumie mało takich ) :polew:

taki gest - od chłopaków z SGL

wiem, że ostatnio miałeś problem na bramkach jak chciałeś zapłacić ( tylną, prawą listwą s-line )

Opublikowano

Kerczi czym malujesz zaciski?

specjalnym sprayem do zaciskow odpornym na warunki atmosferyczne i zaroodpornym przeznaczonym wlasnie do zaciskow

kupilem z polecenia p. Waskiego :)

na ul. Sebastiana

spodziewałem sie ze nie plakatówkami ale jak sie nazywa i jakie koszta bo tez mnie to czeka..... :wink4:

Opublikowano

Kerczi jak polecisz jutro na Śląsk to nie musisz już płacić za bramki - wczoraj za Ciebie płaciłem ( przypomnij się Pani w kasie ) choć w sumie wspomniałem że czarna B7 w serii ( nie powinna Cię przeoczyć bo w sumie mało takich ) :polew:

taki gest - od chłopaków z SGL

Trzeba było powiedzieć że jak nagle zobaczy takie oślepienie i będzie myślała że to Jezus się objawia,a potem jednak zauważy że to hidy tak dają po oczach to ma nie kasować :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.