Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tak na poważnie? :cool1: nie będę za pług robił? :decayed:

Niee i jest zimno bardzo zimno :kwasny:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to nie grzeją u was? :polew:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 13:59_________________________________________________czy stawiacie się przed wyborem.. ropa lub może opał na ogrzewanie :mysli:

:decayed:

Opublikowano

to nie grzeją u was? :polew:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 13:59_________________________________________________czy stawiacie się przed wyborem.. ropa lub może opał na ogrzewanie :mysli:

:decayed:

Nie zapłaciłem klimatycznego wiec w h*j odłaczyli i sniegiem przyłozyli :decayed:
Opublikowano

i nie wstydzicie się tak gości zapraszać? :decayed:

dużo śniegu macie?

Opublikowano

i nie wstydzicie się tak gości zapraszać? :decayed:

dużo śniegu macie?

Przeciez nikt Cie nie zapraszał :naughty::decayed: nie ma prawie nic sniegu
Opublikowano

Kerczi szukał kolegów na Gliwickich i nas zaprosił :decayed:

Opublikowano

Cuberek co tam u Was dzisiaj za zlocik się szykuje - że niby kto z przyjezdnych będzie ?

Opublikowano

Somes widze ze sie wyrobiles...hehe [br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 16:10_________________________________________________

no ale tak, Wy o 15 sie zebraliscie zeby do nas przyjechac to sie nie dziwie, w koncu macie ze 120km :polew: :polew:

Opublikowano

przed chwilą mijalem autobus pełen cheerleaderek z pomponami z hanysowa , kierowały sie na galerie Kazimierz , to do was ???

Opublikowano

przed chwilą mijalem autobus pełen cheerleaderek z pomponami z hanysowa , kierowały sie na galerie Kazimierz , to do was ???

:naughty:
Opublikowano

:hi:

to i ja sie zjawie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki All za spota :good:

Fajnie że śląsk przyjechał na spota i dzieki za to Panowie :notworthy:

ps. Zieluch kopci Ci strasznie furmanka ;(

Opublikowano

Podziekował ;) wymarzłem jak uj, ale miło :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ps. Zieluch kopci Ci strasznie furmanka ;(

też to zauważyłem już jak robiliśmy "sesje jesiennią" i za nim jechałem.

Szczególnie przy ruszaniu z miejsca. Potem już jest ok.

Przynajmniej tak było póltora miesiąca temu...

Opublikowano

Nie wiem co jest trzeba sprawdzić te wtryski ale jak rozgrzane auto wstawiałem do garażu specjalnie go przytrzymałem na jałowym tak ze 3 min i dodałem gazu i zero dymu.

Opublikowano

Nie wiem co jest trzeba sprawdzić te wtryski ale jak rozgrzane auto wstawiałem do garażu specjalnie go przytrzymałem na jałowym tak ze 3 min i dodałem gazu i zero dymu.

Wychodzi dopiero pod obciazeniem :)
Opublikowano

Nie wiem co jest trzeba sprawdzić te wtryski ale jak rozgrzane auto wstawiałem do garażu specjalnie go przytrzymałem na jałowym tak ze 3 min i dodałem gazu i zero dymu.

Wychodzi dopiero pod obciazeniem :)

W galerii dymił bez obciążenia

Opublikowano

jak dymi na luzie to sprawdz uszczelniacze wtrysków

Opublikowano

Dzieki Pany za spota

Slask sie popisal :notworthy:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.