Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki chopy :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za spota... ale jak nie wymyślicie lepszej (cieplejszej) miejscówki to do lata do Was nie wpadniemy :decayed:

Opublikowano

dzięki za zlocik :hi:

Ciekawie nie było ale widać, że się wyrabiacie powoli i to się chwali :good:

Z 2/3 razy do nas wpadniecie, kilka knifów załapiecie i u Was też będzie OK :decayed:

Ps. Zieluch daj znać jak czegokolwiek się dowiesz w sprawie swojej niuni :wink4:

Opublikowano

dzięki za zlocik :hi:

Ciekawie nie było ale widać, że się wyrabiacie powoli i to się chwali :good:

Ps. Zieluch daj znać jak czegokolwiek się dowiesz w sprawie swojej niuni :wink4:

Myślisz, że za niedługo osiągną nasz poziom ?? Chyba nie :no: :no: :no:

Opublikowano

dzięki za zlocik :hi:

Ciekawie nie było ale widać, że się wyrabiacie powoli i to się chwali :good:

Ps. Zieluch daj znać jak czegokolwiek się dowiesz w sprawie swojej niuni :wink4:

Myślisz, że za niedługo osiągną nasz poziom ?? Chyba nie :no: :no: :no:

:bicz: nie załamuj ich - muszą w coś wierzyć[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 23:27_________________________________________________A najlepsze na Waszych zlotach jest:

Jak stoicie, chwalicie się swoimi modami niezgodnymi z przepisami, chwalicie się wyczynami na drodze a obok stojący Boseron i ten jego dyktafon w jednej kieszeni i 3 kasety na zmianę w drugiej[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 23:30_________________________________________________Ps. Pablo - fajnie że wpadłeś, dawno się z Keżorkiem nie widziałeś :decayed:

Opublikowano

:bicz: nie załamuj ich - muszą w coś wierzyć[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 23:27_________________________________________________A najlepsze na Waszych zlotach jest:

Jak stoicie, chwalicie się swoimi modami niezgodnymi z przepisami, chwalicie się wyczynami na drodze a obok stojący Boseron i ten jego dyktafon w jednej kieszeni i 3 kasety na zmianę w drugiej[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 23:30_________________________________________________Ps. Pablo - fajnie że wpadłeś, dawno się z Keżorkiem nie widziałeś :decayed:

No dobra jesteście :good: fajne macie fury i w ogóle :decayed:

A co do spotkani po latach to : :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krolu jak Ci się w KR podobało ? mam była zdziwiona, że w ten sam dzień wróciliśmy ? W galerii było wiecej ludzi niż Knurów ma mieszkańców :decayed:

Opublikowano

Krolu jak Ci się w KR podobało ? mam była zdziwiona, że w ten sam dzień wróciliśmy ? W galerii było wiecej ludzi niż Knurów ma mieszkańców :decayed:

Takie metropolie to nie dla mnie :wallbash: :wallbash: ciężko by mi było zapamiętać imiona tych wszystkich ludzi :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ja również dziękuję za spota Panowie :wink4:

zoorganizujcie coś cieplejszego następnym razem :decayed:

aaa i Kerczi gdzie te panienki co miały być? :thumbdown:

:kox:

Opublikowano

Ps. Pablo - fajnie że wpadłeś, dawno się z Keżorkiem nie widziałeś :decayed:

będziesz jeszcze chciał , żebym Ci sie dał objechać , żeby mieć respekt na Gliwickich :tongue4:

a poza tym każdemu mogło sie ebnąć :gwizdanie: myślisz że mnie nie dziwiło że Pablo nie wpadł swoją B5ką :polew:

Opublikowano

Ps. Zieluch daj znać jak czegokolwiek się dowiesz w sprawie swojej niuni :wink4:

Postaram się czegoś jak najszybciej dowiedzieć

Opublikowano

Somes, impreza wraz z Panienkami zaczela sie chwile po tym jak pojechaliscie, wtedy dopiero spot wlasciwy :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Ja pierdule ale mnie ominął spot :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Chyba się zwolnię z MM i nie będę pracował w weekendy :angry::decayed:

Ps. Pablo - fajnie że wpadłeś, dawno się z Keżorkiem nie widziałeś :decayed:

będziesz jeszcze chciał , żebym Ci sie dał objechać , żeby mieć respekt na Gliwickich :tongue4:

a poza tym każdemu mogło sie ebnąć :gwizdanie: myślisz że mnie nie dziwiło że Pablo nie wpadł swoją B5ką :polew:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

BMW 5 GT w srednim wyposazeniu kosztuje ok. 400k zł :wallbash: :wallbash:

bmw-5-series-gt-19jpg_820_w700.jpg

Opublikowano

BMW 5 GT w srednim wyposazeniu kosztuje ok. 400k zł :wallbash: :wallbash:

bmw-5-series-gt-19jpg_820_w700.jpg

Za co :?: :shocked:

Opublikowano

BMW 5 GT w srednim wyposazeniu kosztuje ok. 400k zł :wallbash: :wallbash:

bmw-5-series-gt-19jpg_820_w700.jpg

Za co :?: :shocked:

za wyosazenie srednie w tym modelu, podstawa zaczyna sie od 270k zł :polew:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 02:20_________________________________________________ide spac :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

BMW 5 GT w srednim wyposazeniu kosztuje ok. 400k zł :wallbash: :wallbash:

bmw-5-series-gt-19jpg_820_w700.jpg

Za co :?: :shocked:

za wyosazenie srednie w tym modelu, podstawa zaczyna sie od 270k zł :polew:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 02:20_________________________________________________ide spac :hi: :hi: :hi:

Nigdy bym nie dał za takiego paździocha tyle kasy :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

A najlepsze na Waszych zlotach jest:

Jak stoicie, chwalicie się swoimi modami niezgodnymi z przepisami, chwalicie się wyczynami na drodze a obok stojący Boseron i ten jego dyktafon w jednej kieszeni i 3 kasety na zmianę w drugiej

:hi: wczoraj było mi tak zimno w łapy ze nie dałem rady kaset wymieniać :wallbash: chyba musze zainwestować w cyfrowy dyktafon :decayed:

Miron zapomniałem pobrac opłaty za to że opierałeś sie o moje auto , wybrudziłes mi błotnik

Opublikowano
:hi: dzięki za mini spota :wink4: Kto mi porysował felgę :evil:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.