Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym chetnie poszedł tyle ze musze wcześniej wiedzieć bo musze jakoś się doturlać do Kraka

spoko, Pingwina będzie łatwiej trafić :naughty:

później się go wypatroszy i na grilla :naughty:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 21:47_________________________________________________jarko , jutro do 10 zadzwonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

zeby nie być gołosłowny , mozemy zorganizowac wypad wieczorem z latarkami wiecie jaki klimat

37833_1186745816_36db_p.jpeg[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 20:20_________________________________________________byłem tam na tym wierzowcu na dachu to jest 14 piętro i miedzy 13 a 14 piętrem sa schody drewniane które skrzypią i sie załamują....[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 20:21_________________________________________________PABLO ja takie wycieczki organizuje po 100 od łeba ktoś chętny..... :decayed:

Niezły widok :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki Piotrze, dzięki :good:

BTW jakby ktoś gdzieś słyszał o małym rudym kotku to proszę o cynka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW jakby ktoś gdzieś słyszał o małym rudym kotku to proszę o cynka :)

chodzi Ci o sierściucha czy o damskie krocze? :decayed:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 21:51_________________________________________________łap normalnego i ch*ja hamerajtem maźnij :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.opuszczone.com/galerie/kozubnik/index.php[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 21:58_________________________________________________jedziemy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.opuszczone.com/galerie/kozubnik/index.php[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 21:58_________________________________________________jedziemy :decayed:

Ten już to znalazł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szykuj się na podrapania , pocharowane meble , zaciągnięte ciuchy itd...

pies jest lepszy :wink4:

chociaż jak mu obetniesz pazury to też jest ok

Nie chce psa w domu już więcej, tylko kot :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.opuszczone.com/galerie/kozubnik/index.php[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 21:58_________________________________________________jedziemy :decayed:

Ten już to znalazł :decayed:

ale tam był koks kiedyś

[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 22:28_________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.opuszczone.com/galerie/kozubnik/index.php[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 21:58_________________________________________________jedziemy :decayed:

Ten już to znalazł :decayed:

ale tam był koks kiedyś

wiedziałem sokół ze Ci sie spodoba a ze byłem tam 2 razy to wiem co mówie za***isty klimat tylko trzerba to lubić, swego czasu z kumplami mieliśmy zajawke na jezdzenie po wszystkich bunkrach, domach w których straszy i innych tego typu miejscach w nocy , robiliśmy zakłądy kto sam wejdzie do środka i przyniesie coś co wcześniej daleko w głębi zostawialiśy ale były klimaty jak w horrorze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrowy jestem chętny na laser show tylko ze ja zabieram ostrą z roboty :decayed:

a ja spod siedzenia :naughty:

moze dam ją Ogrowi bo jak narazie ślepakami strzela i cos nie moze zaciążyć :naughty:

po pierwsze nie nie może tylko nie chce a po drugie chciałbyś strzelać takimi ślepakami :naughty:

dawaj koleżanke to Ci potem opowie ale nie licz że wróci do ciebie :polew: :polew:

ja chętny na napierdalanie kulkami , byle były drzewa :decayed:

j**any predator :polew: :polew:

[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 22:34_________________________________________________

ja bym chetnie poszedł tyle ze musze wcześniej wiedzieć bo musze jakoś się doturlać do Kraka

spoko, Pingwina będzie łatwiej trafić :naughty:

najpierw zwabimy go śledziami :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko ja mam po domem 4 koty ale nie małe co jakiś czas sie płodzą wiec musisz troche poczekać albo najlepszym rozwiązaniem to pojedz z dzieckiem do schroniska niech sobie wybierze jakies maleństwo tam jest duży wybór, odrobaczone zaszczepione[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 22:35_________________________________________________

dawaj koleżanke to Ci potem opowie ale nie licz że wróci do ciebie

przelatanej kolezanki to juz bym po Tobie nie ruszył :polew: jescze bym coś złapał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może połączyć dwa w jednym ?

fajny budynek opuszczony jest, ludzi brak, możnaby wyporzyć sprzęt do paintballa i się tam postrzelać ? co wy na to ?

[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 22:38_________________________________________________

przelatanej kolezanki to juz bym po Tobie nie ruszył :polew: jescze bym coś złapał :wink4:

zwłaszcza po wojażach w Tajlandii :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może połączyć dwa w jednym ?

fajny budynek opuszczony jest, ludzi brak, możnaby wyporzyć sprzęt do paintballa i się tam postrzelać ? co wy na to ?

i to jest świetny pomysł, co prawda na miejscu na kazdym z nich jest tabliczka ze grozi zawaleniem i wstep surowo wzbroniony nawet wejscie do tego wieżowca jest zamurowane ale myśmy wchodzili przez okno na parterze, dla chcącego nic trudnego[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 22:40_________________________________________________hehe po Tajlandi zwłaszcza :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAyday 1 lepsza choć 2 tez dobra widziałem po kilka razy jedno i drugie......

w kozubniku byłem w lecie i nie wiem jak tam jest zimową porą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś sie wybiera w sobote na miasto....

ostanio smakują mi strasznie wsciekłe psy..... tabasco wódka plus sok malinowy przechodzi jak złoto :naughty:

dla młodziezy ponizej 21 " alkohol szkodzi zdrowiu " :decayed:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:06_________________________________________________http://www.alcar.pl/AlcarKonfigurator/produktion_neu/index.php?&site=13&lng=pl&fdi_mod=S21&fdi_key=13856

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...