Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

pytanie czy chciałem być znaleziony :wink4: kto chciał to znalazł :tongue4:

Jak byś odbierał kom to byś został odnaleziony :decayed:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 15:23_________________________________________________Jeśli ktoś jeszcze tego nie widział to niech looknie => http://www.audizine.com/forum/showthread.php/219358-From-A4-%28B6%29-to-RS4-%28B7%29

Projekt mega :kox: dla mnie.

Niebawem u nas rusza taki sam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze tego nie widział to niech looknie => http://www.audizine.com/forum/showthread.php/219358-From-A4-%28B6%29-to-RS4-%28B7%29

Projekt mega :kox: dla mnie.

Niebawem u nas rusza taki sam :gwizdanie:

:wallbash: podziwiam takich ludzi i jednocześnie kompletnie nie rozumiem gdzie tu sens i logika finansowa takiego modu chce mieć niby RS4 z B7 to kupiłbym B7 a nie ciął B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze tego nie widział to niech looknie => http://www.audizine.com/forum/showthread.php/219358-From-A4-%28B6%29-to-RS4-%28B7%29

Projekt mega :kox: dla mnie.

Niebawem u nas rusza taki sam :gwizdanie:

:wallbash: podziwiam takich ludzi i jednocześnie kompletnie nie rozumiem gdzie tu sens i logika finansowa takiego modu chce mieć niby RS4 z B7 to kupiłbym B7 a nie ciął B6

Tomek jest sens wtedy gdy trafi Ci się za kilkanaście tysięcy zł dobra sztuka po lekkiej stłuczce, taka jak tu właśnie => http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167404.0 znając Daniela, zapowiada się ciekawy projekt :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jest sens wtedy gdy trafi Ci się za kilkanaście tysięcy zł dobra sztuka po lekkiej stłuczce, taka jak tu właśnie => http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167404.0 znając Daniela, zapowiada się ciekawy projekt :kox:

To rozumiem i tu jest logiczny sens bo jak ma kupić błotnik od B6 to może kupić w tych samych pieniążkach od B7 itd ale to co zrobił ten kolo z linku ze sprawnego auta to jest dla mnie bezsens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu będzie body RS4 B7 :)[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 16:20_________________________________________________Okazja :mysli:

http://otomoto.pl/audi-a4-2-0t-fsi-dtm-C15922671.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym temacie u NOSB-iego się podniecają że lekko bita :mysli: Jaśki nigdy "same z siebie" nie strzelają przy lekkiej stłuczce. Musi być spełnione dużo czynników żeby był odpał a nie tylko uderzenie w czujnik. Zawsze miałem trochę mieszane uczucia na temat walonych centralnie aut z silnikiem wzdłużnie i jeszcze na 4łapy a tym bardziej w tej opcji co on ma z tak "dużym" motorem. Widać że auto pod coś zanurkowało przód plastikowy więc poszło do tyłu i pewno wróciło tylko czy silnik też nie poszedł w tył a zatem wał i tylni napęd ? :mysli: za darmo nic nie dają więc albo miał szczęście albo ktoś wiedział co sprzedaje i stąd ta "dobra" cena. Rozumiem że deske zaklei rezystory wsadzi itd. :disgust: dla mnie szkłem d*py wycieranie bo jak sie nie ma miedzi to się w domu siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym temacie u NOSB-iego się podniecają że lekko bita :mysli: Jaśki nigdy "same z siebie" nie strzelają przy lekkiej stłuczce. Musi być spełnione dużo czynników żeby był odpał a nie tylko uderzenie w czujnik. Zawsze miałem trochę mieszane uczucia na temat walonych centralnie aut z silnikiem wzdłużnie i jeszcze na 4łapy a tym bardziej w tej opcji co on ma z tak "dużym" motorem. Widać że auto pod coś zanurkowało przód plastikowy więc poszło do tyłu i pewno wróciło tylko czy silnik też nie poszedł w tył a zatem wał i tylni napęd ? :mysli: za darmo nic nie dają więc albo miał szczęście albo ktoś wiedział co sprzedaje i stąd ta "dobra" cena. Rozumiem że deske zaklei rezystory wsadzi itd. :disgust: dla mnie szkłem d*py wycieranie bo jak sie nie ma miedzi to się w domu siedzi.

No ch^^j wi jak było :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po spocie :) obecne dwie osoby :naughty: dzięki bigos :good:

Nie dwie przyjacielu tylko cztery, raczej.

UPS masz rację :wink4:

:hi:

taaaa byłem o 19 z groszami zero luda dojechał kolega TRANSITPOWER potem pojawił się Jarek od prosiaka (bez prosiaka bo paliwo już na ten miesiąc wyjedził :>) pogwarzyliśmy do 21 i tyle pozdrawiam wszystkich zapowiadających się na spota a których nie było :bicz3:

o 18:30 nikogo nie bylo to pojechalem :gwizdanie:

Jak głosi napis na górze strony spoty o 18, byłem spotkałem kolegęco zaproponował bigos i skoro nikt więcej nie przyjechał pojechałem na konsumpcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po spocie :) obecne dwie osoby :naughty: dzięki bigos :good:

Nie dwie przyjacielu tylko cztery, raczej.

UPS masz rację :wink4:

:hi:

taaaa byłem o 19 z groszami zero luda dojechał kolega TRANSITPOWER potem pojawił się Jarek od prosiaka (bez prosiaka bo paliwo już na ten miesiąc wyjedził :>) pogwarzyliśmy do 21 i tyle pozdrawiam wszystkich zapowiadających się na spota a których nie było :bicz3:

o 18:30 nikogo nie bylo to pojechalem :gwizdanie:

Jak głosi napis na górze strony spoty o 18, byłem spotkałem kolegę co zaproponował bigos i skoro nikt więcej nie przyjechał pojechałem na konsumpcje.

To trzeba zmienić napis, na 18:00 (ewentualnie pare minut po) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po spocie :) obecne dwie osoby :naughty: dzięki bigos :good:

Nie dwie przyjacielu tylko cztery, raczej.

UPS masz rację :wink4:

:hi:

taaaa byłem o 19 z groszami zero luda dojechał kolega TRANSITPOWER potem pojawił się Jarek od prosiaka (bez prosiaka bo paliwo już na ten miesiąc wyjedził :>) pogwarzyliśmy do 21 i tyle pozdrawiam wszystkich zapowiadających się na spota a których nie było :bicz3:

o 18:30 nikogo nie bylo to pojechalem :gwizdanie:

Jak głosi napis na górze strony spoty o 18, byłem spotkałem kolegę co zaproponował bigos i skoro nikt więcej nie przyjechał pojechałem na konsumpcje.

To trzeba zmienić napis, na 18:00 (ewentualnie pare minut po) :decayed:

dokładnie niestety raczej ciężko mi w niedzielę podbić karty punkt o 18 ale teraz pisałem że na 19 będę i tak było ale to już chyba nie ma znaczenia jeden lubi to a drugi bigos :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może na tą 19:00 się zrobi te spoty :mysli:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 18:04_________________________________________________

siemanko :hi:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może na tą 19:00 się zrobi te spoty :mysli:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 18:04_________________________________________________

siemanko :hi:

:hi:

:przebiegly: przestań bo znowu będzie dym

Ok dziś nie ma sensu robić "ruchu" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto u nas bawi się modelami np.Tamiya ???[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:02_________________________________________________

:hi: po krótkiej przerwie :decayed:

:hi: fajnie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...