Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta twarz mi jakaś znajoma :mysli:

papierosy_s_do_dupy_forever.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli trochę się nas szykuje dzisiaj na spocie :naughty:

Opublikowano

Panowie ma ktoś do sprzezdania z Was prawe lusterko duże lusterko do B5 II-lift ? Ostatnio w święta ktoś się dobierał do mojego i teraz po rozebraniu widzę że uj***ł aluminiową ramkę więc z mojego nic nie będzie :-( Ostatecznie jakby ktoś miał małe pozyczyć to bym chociaż miał jak jeździć :good:

Ogr ty dzisiaj jesteś :mysli:

Opublikowano

Ja walczę z lusterkiem ale chyba nic z niego nie wykombinuje - trzeba kupić nowe. Póki jeszcze coś zobaczę to bawię się też dekorami ;-)

Może wpadnę - może mnie patrol nie zatrzyma ;-)

Opublikowano

Ja walczę z lusterkiem ale chyba nic z niego nie wykombinuje - trzeba kupić nowe. Póki jeszcze coś zobaczę to bawię się też dekorami ;-)

Może wpadnę - może mnie patrol nie zatrzyma ;-)

Wpadaj wpadaj, chłopaki nie takimi autami zajeżdżali na spoty i było bez kontroli :decayed:

Opublikowano

Ta twarz mi jakaś znajoma :mysli:

papierosy_s_do_dupy_forever.jpg

codziennie widzisz ją w lustrze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

j**any :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 16:20_________________________________________________Boseron a ty jak tam bo dawno nie widziałem Cię na spocie :wink4:

Opublikowano

ja bym chętnie podbił ale w pracy siedze do 20 tej i nie wiem czy sie wyrobie bo po spocie Moją mam od "mamusi" odebrać :wink4:

p.s. też nie pale od nowego roku i zamierzam rzucic to w cholere raz a dobrze [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 16:31_________________________________________________Pablo tydzień temu byłem na spocie :wink4:

Opublikowano

codziennie widzisz ją w lustrze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No w końcu mi przypomniałeś :naughty:

papierosy_s_do_dupy_forever.jpg

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:shocked::polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 17:37_________________________________________________

ja bym chętnie podbił ale w pracy siedze do 20 tej i nie wiem czy sie wyrobie bo po spocie Moją mam od "mamusi" odebrać :wink4:

p.s. też nie pale od nowego roku i zamierzam rzucic to w cholere raz a dobrze [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 16:31_________________________________________________Pablo tydzień temu byłem na spocie :wink4:

No to się mijamy :decayed:

Opublikowano

oki, ja jak mam być to się powoli zbieram. Podejrzewam że to jest na samej górze tam gdzie kiedyś ;-)

Opublikowano

Do zobaczenia na spocie :hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 17:39_________________________________________________

oki, ja jak mam być to się powoli zbieram. Podejrzewam że to jest na samej górze tam gdzie kiedyś ;-)

Tak dokładnie tzn nie na dachu ale na niebieskim poziomie na końcu po lewej jak będziesz wjeżdżał :wink4:

Opublikowano

hmmmmmm, no to w takim razie w innym miesjcu niż kiedyś. Może jakoś Was tam znajdę - jak coś to trąbcie ;-)

Opublikowano

hmmmmmm, no to w takim razie w innym miesjcu niż kiedyś. Może jakoś Was tam znajdę - jak coś to trąbcie ;-)

W tym samym co zawsze tylko kiedyś w lecie robiliśmy na dachu ale później wjazd zamknęli także mamy piętro niżej :wink4:

Ok ja się zwijam.

Opublikowano

ale Wam dobrze a ja jeszcze w pracy siedzieć musze :wallbash:

Opublikowano
:hi: dzieki za spota...
Opublikowano

Panowie dzięki za spota :)

Opublikowano

dzięki za spotkanie ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.