Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może mi się uda pojawić :D

Spot :?: :naughty:

Moje wizyty na spotach są jak postanowienia noworoczne - co tydzień planuję się pojawić i zawsze musi coś wypaść nieplanowanego i uj z tego wychodzi ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może mi się uda pojawić :D

Spot :?: :naughty:

Moje wizyty na spotach są jak postanowienia noworoczne - co tydzień planuję się pojawić i zawsze musi coś wypaść nieplanowanego i uj z tego wychodzi ;)

Masz okazję to złamać jutro :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Siemka wszystkim w Nowym mam nadzieje ze lepszym 2011 roku :hi:

Opublikowano

Siemka wszystkim w Nowym mam nadzieje ze lepszym 2011 roku :hi:

Też mam taką nadzieję :wink4:

Opublikowano

Siemka wszystkim w Nowym mam nadzieje ze lepszym 2011 roku :hi:

:hi:

Pablo cos Ty chcial odemnie wczoraj?

Opublikowano

Siemka wszystkim w Nowym mam nadzieje ze lepszym 2011 roku :hi:

:hi:

Pablo cos Ty chcial odemnie wczoraj?

Pisałem rano jak się 3masz :?: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ktoś się wybiera na spocika dzisiaj ?

:siema:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Osz kużwa moja głowa :wallbash: :wallbash: :wallbash::decayed:

Właśnie przyjechałem z "imprezki" :kox:

Pablo a coś ty pił że cię od razu głowa bolała niebieski żur na kościach :mysli:

bo mnie dekiel dymi dopiero jak wstaje i sahara dręczy :slina:

Opublikowano

:hi:

Ktoś się wybiera na spocika dzisiaj ?

:siema:

Wszyscy :naughty:

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 14:09_________________________________________________

:hi:

Osz kużwa moja głowa :wallbash: :wallbash: :wallbash::decayed:

Właśnie przyjechałem z "imprezki" :kox:

Pablo a coś ty pił że cię od razu głowa bolała niebieski żur na kościach :mysli:

bo mnie dekiel dymi dopiero jak wstaje i sahara dręczy :slina:

Już wcześniej pisałem że głowa nie bolała tylko była najebana o tej godzinie jak pisałem :polew:

Opublikowano

i ja sie zjawie bo dzisiaj troche czacha odpoczela :)))

Opublikowano

i ja sie zjawie bo dzisiaj troche czacha odpoczela :)))

:rolleyes: czacha dymi dalej, moze dojade :wink4:

Opublikowano

Ja też kartę podbiję :>

Karol jak tam wymiatacz ?

Opublikowano
  • Autor

Panowie Jak ktoś ma fajne gry na PS3 to niech przywiezie na spota , pożyczę się na Tydzień :naughty:

ps. na Mova tez :kox:

Opublikowano

Panowie Jak ktoś ma fajne gry na PS3 to niech przywiezie na spota , pożyczę się na Tydzień :naughty:

ps. na Mova tez :kox:

Po to przyjezdzasz tylko ?:) Hehehhe lepiej zapytaj czy ktoś ma bo jak nie to zostań w domu i pograj :D

Opublikowano

Panowie 1,5 tygodnia bez :palacz: więc proszę na spocie w moim kierunku nie puszczać :pali: co by mi ciśnienia nie podnosić i :slina: nie robić

Opublikowano

Panowie 1,5 tygodnia bez :palacz: więc proszę na spocie w moim kierunku nie puszczać :pali: co by mi ciśnienia nie podnosić i :slina: nie robić

A ja drugi dzień bez papierosa :decayed:

Opublikowano

Panowie 1,5 tygodnia bez :palacz: więc proszę na spocie w moim kierunku nie puszczać :pali: co by mi ciśnienia nie podnosić i :slina: nie robić

A ja drugi dzień bez papierosa :decayed:

jak w sylwestra wypaliłeś coś takiego to wcale się nie dziwie :decayed:

cigarette29pu.jpg[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 15:38_________________________________________________Pablo pamiętaj: :decayed:

papierosy_s_do_dupy_forever.jpg

Opublikowano

Panowie ma ktoś do sprzezdania z Was prawe lusterko duże lusterko do B5 II-lift ? Ostatnio w święta ktoś się dobierał do mojego i teraz po rozebraniu widzę że uj***ł aluminiową ramkę więc z mojego nic nie będzie :-( Ostatecznie jakby ktoś miał małe pozyczyć to bym chociaż miał jak jeździć :good:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.