Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi: za spota :wink4:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:wink4::)
Opublikowano

Również dziękuję :) Szczególnie końcowa część z Fantomasem była ciekawa i wesoła :decayed:

Do następnego razu :hi:

Opublikowano

:siema: wróciłem :decayed:

mam fifkę i szczerze to 10-tka mi się bardziej podobała od strony managera ale od strony samego meczu majstersztyk ;-)

Wcześniej miałem 09 i faktycznie tryb manager to jakaś porażka na max'a teraz:angry:

Samo granie :kox: :kox: :kox:

BTW NA ZLOT SIĘ ZAPISYWAĆ :!:

Opublikowano

:hi: również dzięki za spota miło było was poznać i mam nadzieje że do zobaczenia oczywiście na tyle na ile czas pozwoli a przede wszystkim praca .

Szczególne podziękowania dla kolegów co biernie jak i czynnie zainteresowali się grzebaniem w moim autku :good:

Jak wspomniałem pracuje w Media jak i sprzedaje części do samochodów więc jeśli moge jakoś pomóc to chętnie

Pozdrawiam

Sławek

Opublikowano

ładny :)

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nie dalem rady na spota :(

Jechalismy 5h z Malego Cichego do Krakowa.

Na Zakopiance zatwardzenie na maxa, powiedzial bym nawet ze zabetonowane!!

Ruszylismy na Nowy Sacz i pozniej Wieliczke ale tez korki :(

Innym razem.

Pozdro!

Opublikowano

Dzięki panowie za spota :wink4:

:hi: również dzięki za spota miło było was poznać i mam nadzieje że do zobaczenia oczywiście na tyle na ile czas pozwoli a przede wszystkim praca .

Szczególne podziękowania dla kolegów co biernie jak i czynnie zainteresowali się grzebaniem w moim autku :good:

Jak wspomniałem pracuje w Media jak i sprzedaje części do samochodów więc jeśli moge jakoś pomóc to chętnie

Pozdrawiam

Sławek

Mam nadzieję że jak będziesz miał wolny weekend czyli 2 x w miesiącu to będziesz wpadał na spoty :wink4:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 00:34_________________________________________________

Nie dalem rady na spota :(

Jechalismy 5h z Malego Cichego do Krakowa.

Na Zakopiance zatwardzenie na maxa, powiedzial bym nawet ze zabetonowane!!

Ruszylismy na Nowy Sacz i pozniej Wieliczke ale tez korki :(

Innym razem.

Pozdro!

A podobno kolega Cię widział przy galerii :naughty:

Szkoda, następnym razem może się uda :)

Opublikowano

Ruszylismy na Nowy Sacz i pozniej Wieliczke ale tez korki :(

Wracałem z Kościeliska i jedyne gdzie stałem to Mszana Dolna - 15min.

Fakt że był po drodze jakiś ruch i jechaliśmy 2,5h, ale nie jechaliśmy szybko a można było znacznie szybciej :wink4:

Trasa: Kościelisko - Czarny Dunajec - Mszana Dolna - Lubień - Myślenice - Świątniki Górne - Swoszowice - Nowohucka - Nowa Huta

Polecam :hi:

Opublikowano

Witka :hi:

wczoraj trasa Zakopane- Kraków 1.15 nie było tragedii ale jechaliśmy około 21 to może już było po korkach :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: Pancie
Opublikowano

:siema: Jak tam pierwszy pracujacy dzionek w Nowym Roku :decayed:

Korzystajac z okazji najlepsze zyczenia dla Was i Waszych bryczek... Jakos nie moge znalezc czasu zeby sie wybrac na spota, ale postanowilem w Nowym Roku czesciej jezdzic na spoty.... :cool1:

Opublikowano

Witka :hi:

wczoraj trasa Zakopane- Kraków 1.15 nie było tragedii ale jechaliśmy około 21 to może już było po korkach :gwizdanie:

Od tablicy Zakopane do tablicy Kraków :naughty:

Opublikowano

Siema nowy rok puki co jest za***isty.Bo mam wolne :kox:

Opublikowano

Witka :hi:

wczoraj trasa Zakopane- Kraków 1.15 nie było tragedii ale jechaliśmy około 21 to może już było po korkach :gwizdanie:

Od tablicy Zakopane do tablicy Kraków :naughty:

od tablicy Zakopane do osiedla Kurdwanów :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.