Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I wiadomo co było powodem

podobno się zapalił

No to widać na zdjęciach, ale że tak nagle

podobno nie nagle

no podobno dopiero od trzeciej zapałki a koleś ponoć doskoczył do strażaków jak przyjechali żeby jeszcze nie gasili bo mu link4 nie wypłaci pełnego casco bo się za mało zjarał dlatego widać na tym jednym zdjęciu strażaka jak stoi i nic nie robi

:facepalm:

Tomasz po twoich wypowiedziach na forum widzę że szydera dopisuje :evil:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja słyszałem co innego ale nie będę się wypowiadał, słyszałem że spłonął dlatego że się zapalił

No ja też słyszałem jeszcze inną wersję że to A4 spłoneło ze wstydu że go na śwatłach gość lanosem wydymał

a jeszcze inną wersję podawali w TVN24 że to tybetański mnich dokonał samospalenia w akcie sprzeciwu dla tanich Chińskich podróbek części zamiennych

ale które to prawda :mysli:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobre :good:

Opublikowano

ja słyszałem co innego ale nie będę się wypowiadał, słyszałem że spłonął dlatego że się zapalił

No ja też słyszałem jeszcze inną wersję że to A4 spłoneło ze wstydu że go na śwatłach gość lanosem wydymał

a jeszcze inną wersję podawali w TVN24 że to tybetański mnich dokonał samospalenia w akcie sprzeciwu dla tanich Chińskich podróbek części zamiennych

ale które to prawda :mysli:

Zadna bo to jest A6 :wink4:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :evil:
Opublikowano

no i wszystko się wyjaśniło. Ty słyszałeś o a4 a na fotkach jest a6. To pewnie dwie różne sprawy... :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

japierdoleu.jpg

Opublikowano

czy stosował ktoś z was te specyfiki do czyszczenia turbiny i w razie czego co polecacie

Opublikowano

no i wszystko się wyjaśniło. Ty słyszałeś o a4 a na fotkach jest a6. To pewnie dwie różne sprawy... :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

to teraz ja płonę ze wstydu :piroman:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 19:37_________________________________________________

czy stosował ktoś z was te specyfiki do czyszczenia turbiny

tak ten gość od A6

Opublikowano

jakie specyfiki ?

Opublikowano

no i wszystko się wyjaśniło. Ty słyszałeś o a4 a na fotkach jest a6. To pewnie dwie różne sprawy... :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

to teraz ja płonę ze wstydu :piroman:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 19:37_________________________________________________

czy stosował ktoś z was te specyfiki do czyszczenia turbiny

tak ten gość od A6

podwójne :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale w pogaduchach spotowych Ci lepiej idzie :polew: :polew: :polew::decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 19:40_________________________________________________

czy stosował ktoś z was te specyfiki do czyszczenia turbiny i w razie czego co polecacie

Wlewasz PB95 choć 98 też może być przez filtr powietrza, aż się przeleje. Oddalasz się na jakieś 50m i sprawnym ruchem rzucasz zapaloną zapałke. Tubnikna będzie czyściutka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale Wy dzis pier**licie :polew:

Opublikowano

Wlewasz PB95 choć 98 też może być przez filtr powietrza, aż się przeleje. Oddalasz się na jakieś 50m i sprawnym ruchem rzucasz zapaloną zapałke. Tubnikna będzie czyściutka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty głupolu szkoda paliwa i istnieje duże ryzyko zapalenia się samochodu

Lepiej smaczniej i taniej jest podjechać do McDrive-a zamawiasz tortillę z najostrzejszym sosem można wziąć w zestawie z zimną colą lepiej katalizuje i przyśpiesza proces. Konsumujesz składniki a potem siadasz do auta z zapalonym silnikiem i z całej siły trzymasz zwieracze odbytowe do momentu gdy poczujesz że zaraz pęknie guma w majtach. Wtedy szybko wybiegasz i przykładasz pośladki do grila tak w okolicach prawego górnego rogu puszczasz zwieracze i następuje niekontrolowany wybuch radości na twarzy jak i następuje kompletne oczyszczenie układu ssącego metodą kawitacyjną

nie polecam więcej niż jedną tortillę bo może rozerwać puszkę od filtra

Opublikowano

no i wszystko się wyjaśniło. Ty słyszałeś o a4 a na fotkach jest a6. To pewnie dwie różne sprawy... :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

to teraz ja płonę ze wstydu :piroman:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 19:37_________________________________________________

czy stosował ktoś z was te specyfiki do czyszczenia turbiny

tak ten gość od A6

podwójne :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale w pogaduchach spotowych Ci lepiej idzie :polew: :polew: :polew::decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 19:40_________________________________________________

czy stosował ktoś z was te specyfiki do czyszczenia turbiny i w razie czego co polecacie

Wlewasz PB95 choć 98 też może być przez filtr powietrza, aż się przeleje. Oddalasz się na jakieś 50m i sprawnym ruchem rzucasz zapaloną zapałke. Tubnikna będzie czyściutka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Po prostu słyszałem że są jakieś środki do turbin mogę się mylić ,bo jak nie to czeka mnie regeneracja turbiny

Opublikowano

Wlewasz PB95 choć 98 też może być przez filtr powietrza, aż się przeleje. Oddalasz się na jakieś 50m i sprawnym ruchem rzucasz zapaloną zapałke. Tubnikna będzie czyściutka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty głupolu szkoda paliwa i istnieje duże ryzyko zapalenia się samochodu

Lepiej smaczniej i taniej jest podjechać do McDrive-a zamawiasz tortillę z najostrzejszym sosem można wziąć w zestawie z zimną colą lepiej katalizuje i przyśpiesza proces. Konsumujesz składniki a potem siadasz do auta z zapalonym silnikiem i z całej siły trzymasz zwieracze odbytowe do momentu gdy poczujesz że zaraz pęknie guma w majtach. Wtedy szybko wybiegasz i przykładasz pośladki do grila tak w okolicach prawego górnego rogu puszczasz zwieracze i następuje niekontrolowany wybuch radości na twarzy jak i następuje kompletne oczyszczenie układu ssącego metodą kawitacyjną

nie polecam więcej niż jedną tortillę bo może rozerwać puszkę od filtra

Tomek ja po Twoich ostatnich postach w wielu tematach, widzę że ostatnio miałes chyba ostrą grype żołądkową... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 19:59_________________________________________________

Ale Wy dzis pier**licie :polew:

luuubiszzzz to suuuko :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 20:00_________________________________________________

no i wszystko się wyjaśniło. Ty słyszałeś o a4 a na fotkach jest a6. To pewnie dwie różne sprawy... :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

to teraz ja płonę ze wstydu :piroman:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 19:37_________________________________________________

czy stosował ktoś z was te specyfiki do czyszczenia turbiny

tak ten gość od A6

podwójne :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale w pogaduchach spotowych Ci lepiej idzie :polew: :polew: :polew::decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 19:40_________________________________________________

czy stosował ktoś z was te specyfiki do czyszczenia turbiny i w razie czego co polecacie

Wlewasz PB95 choć 98 też może być przez filtr powietrza, aż się przeleje. Oddalasz się na jakieś 50m i sprawnym ruchem rzucasz zapaloną zapałke. Tubnikna będzie czyściutka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Po prostu słyszałem że są jakieś środki do turbin mogę się mylić ,bo jak nie to czeka mnie regeneracja turbiny

tak tak... ten środek też przerywa ciąże, krawaty wiąże... :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale Wy dzis pier**licie

pier**lą strasznie,

szkoda tylko że to śmieszne nawet nie jest

Opublikowano

Ale Wy dzis pier**licie

pier**lą strasznie,

szkoda tylko że to śmieszne nawet nie jest

nikt Ci nie każe czytać... :decayed::naughty:

Opublikowano

pier**lą strasznie,

szkoda tylko że to śmieszne nawet nie jest

to błyśnij jakimś humorem zagrzewam :oklaski:

aleś mnie teraz zdusił chyba sobie siądę w końciku i puszczę Budke Suflera "Znowu mi w życiu coś nie wyszło" ;(

Opublikowano

to nie jest nic ofensywnego

wg mnie to po prostu nie jest śmieszne, tylko takie na siłe

no ale może ja się nie znam :decayed:

Opublikowano

to nie jest nic ofensywnego

wg mnie to po prostu nie jest śmieszne, tylko takie na siłe

no ale może ja się nie znam :decayed:

nie masz nigdy dni na głupawkę :kox:

ja odreagowywwowuje świąteczny stres

dobra trzeba się łapać za szlaufa i spłukwać krew ze ścian bo będę tu siedział do nocki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.