Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

jeździcie autami 200 konnymi że Wam palą 6,5 litra

do 120 moje 3.0 TDI w trasie mialo takie spalanie ( 278 km i 550 NM ) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Kerczi widziałem Twojego parcha na podnośniku. :decayed::wink4:

No to Kerczi tyle w temacie mocy bo Ci pewnie Siemian już tam kamyczek do ogródka wrzócił co by za szybkie nie było :naughty:

Jak bym zmienial audi na cos nie sportowego to kupil bym to http://otomoto.pl/bmw-330-xd-C16568052.html za***iście mi sie podoba E46 :)

Proszę Cię ale nie w tej cenie :facepalm: i to jeszcze z przed liftu w tej słabszej wersji za takie pieniądze u gebelsów do koloru do wyboru ale potwierdzam motor fajny a najważniejsze że bez jakiś min konstrukcyjnych

Dzisiaj w końcu zamontowałem sobie xeny skrętne oczka już chodzą lewo-prawo :zyzol:

Dziękuję wszystkim za dobre chęci w zdobyciu security code :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi pamiętaj że stałem byłem Twojej obecnej turbospręarki jak leżała na stole zaraz przed założeniem... Zawsze mogło mi do niej coś upaść... Jakaś kulka od łożyska.. Także z tą jazdą to uważaj :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym zmienial audi na cos nie sportowego to kupil bym to http://otomoto.pl/bmw-330-xd-C16568052.html za***iście mi sie podoba E46 :)

:hi: Bardzo dobrze się tymi 3.0d jeździ jeździłem sedanem 184KM i coupe 204KM i naprawdę daję radę przynajmniej mi by wystarczyło a spalanie w granicach 6,5l można spokojnie zejść :kox:

Onośnie tego audi to te lampy z przodu i tyłu to :sick3: ,może coś jej dolega i dlatego długo się sprzedaję

nie wiem jak Wy jeździcie autami 200 konnymi że Wam palą 6,5 litra :mysli:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 21:43_________________________________________________i jeszcze pędzonymi w 4 kołach

jeżdżą tak jak Ty :wink4: w kapeluszach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

cb6baf04fb810fb1med.jpg

:evil: :evil:

ten to jest w czepku urodzony ja pisałem do mikołaja o lambo i taki :takiego: hu..... pod choinką piżama a temu się zachciało nową suszarę i proszę jest. Coś ten mikołaj niesprawiedliwy :no:

Coś Kercziego nie widać nic się nie chwali czyżby wystąpił w IV części "Powrót do przyszłości" bo go bryka przeniosła w czasie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten to jest w czepku urodzony ja pisałem do mikołaja o lambo i taki :takiego: hu.....

Tomek dobre są te Twoje teksty :polew::kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sie widziałem z Kerczim i powiem ze jego BLB wreszczie nabrało prawidłowego dżwięku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sie widziałem z Kerczim i powiem ze jego BLB wreszczie nabrało prawidłowego dżwięku :good:

tzn co dalej ma urwaną rurkę od chłodniczki EGR-a :gwizdanie:

ale co ukręca jajka przy samej szyi jest to co chciał ?

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 12:33_________________________________________________

nie gustuję w takich lusterkach ale jakby je strzelił w black połysk :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zdiagnozowałem moją usterkę w mojej srebrnej strzale :naughty: jednak chyba nie będzie trzeba turba wyciągać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...