Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: z wieczora.Ja postaram się wyrobić pewnie do 21 będziecie w Galerii

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Pablo zrób akcje (pw smsy ) na jutrzejszego spota :wink4:

Opublikowano

to stare auto CTV'a :decayed:

dokładnie :kox:

jaki wydech :sick3: :sick3: :sick3::polew: :polew:

jak w co drugiej starej bmc-e :decayed:

racja :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

no gruby wałek, na policję i niech się tłumaczy :)

Opublikowano

Pablo zrób akcje (pw smsy ) na jutrzejszego spota :wink4:

Taki mam zamiar :wink4:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 00:53_________________________________________________

:wallbash:

Opublikowano

nie do wiary, takich ludzi powinni zamykać

NO to do roboty :naughty: masz uprawnienia do tego :naughty:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 08:34_________________________________________________

[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 08:36_________________________________________________

Wąski co sie dzieje :polew: :polew: :polew: :polew:

no no a co się dzieje :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 08:37_________________________________________________

:bry:

MRC WIDEBODY S4 - THE SEQUEL 204.4MPH

:kox:

Jutro na spocie zapowiada się dobra frekwencja :kox:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 15:36_________________________________________________http://allegro.pl/audi-b4-po-lifcie-i1880006402.html

:polew:

[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 08:38_________________________________________________ :kox:
Opublikowano

Zdałem :kox: Teraz już możecie śmiało mówić do mnie złotówa :decayed:

Opublikowano

Witam

Zamierzam po raz pierwszy zjawić się na spociku.

Pytanie - czy będzie ktoś z vag-iem?

Chciałbym sobie coś przy okazji posprawdzać i posłuchać rad bardziej doświadczonych kolegów.

Opublikowano

Zdałem :kox: Teraz już możecie śmiało mówić do mnie złotówa :decayed:

lepiej brzmi dzieliwór :naughty:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Zdałem :kox: Teraz już możecie śmiało mówić do mnie złotówa :decayed:

:naughty::good:

Opublikowano
  • Autor

Zdałem :kox: Teraz już możecie śmiało mówić do mnie złotówa :decayed:

graty :notworthy:

Witam

Zamierzam po raz pierwszy zjawić się na spociku.

Pytanie - czy będzie ktoś z vag-iem?

Chciałbym sobie coś przy okazji posprawdzać i posłuchać rad bardziej doświadczonych kolegów.

zapewne ktoś z VAGiem się pojawi np.Kerczi :hi:

Mi własnie padła grafika w laptoku :wallbash: Pojechał własnie TAXI na serwis koszt grafiki 350 zł z wymianą naprawa ekspresowa i odbiór przed 17-stą

Opublikowano

:siema:

Witam

Zamierzam po raz pierwszy zjawić się na spociku.

Pytanie - czy będzie ktoś z vag-iem?

Chciałbym sobie coś przy okazji posprawdzać i posłuchać rad bardziej doświadczonych kolegów.

Oczywiście zapraszamy :good:

Zdałem :kox: Teraz już możecie śmiało mówić do mnie złotówa :decayed:

Graty następna złotówo :kox::decayed::good:

jarko będziesz na spocie bo Cris prosił bym mu przekazał przesyłkę od Ciebie jeśli by Cię nie było na Vagu w Niedziele :?:

Mi własnie padła grafika w laptoku :wallbash: Pojechał własnie TAXI na serwis koszt grafiki 350 zł z wymianą naprawa ekspresowa i odbiór przed 17-stą

Coś fatum z tymi grafikami ostatnio :rolleyes:

Akcja sms (cholera za dużo was mam w tym komie :polew:) za nami, także szykować się na dzisiejszego spota :kox:

Szkoda że pogoda ujowa bo miałem jechać wypucować audice :disgust:

Opublikowano

Czy coś ostatnio oddali nowego w kwestii autostrady A2 z Łodzi w kierunku W-awy bo szykuje mi się jazda

Opublikowano

Czy coś ostatnio oddali nowego w kwestii autostrady A2 z Łodzi w kierunku W-awy bo szykuje mi się jazda

Lepiej powinieneś się zapytać chłopaków z Łodzi :decayed:

Opublikowano

PABLO, dostałem info i mam to na uwadze. Na spocie mnie niestety nie będzie, ale w niedzilę sie pojawię bo pewnie ekipa ze Ślunska polarki będzie chciała odebrać :)

BTW Dzięki za gratulacje. W końcu ze spokojem mogę patrzeć na jutro :kox:

Opublikowano

BTW Dzięki za gratulacje. W końcu ze spokojem mogę patrzeć na jutro :kox:

:good:

Opublikowano

Może ktoś od nas gibał ostatnio bo nie wiem czy lecieć na Radom czy może jest już lepsza alternatywa. Parę razy leciałem na Łódz ale potem jest kicha. Z mojej strony miasta zanim się przebije do A4 to może być i mało godzina w plecy a tutaj znam już takie popierdółki w kierunku na Kocmyrzów i Słomniki że w godzinę to już jestem przed Jędrzejowem tyle że ogólnie przepustowość tej trasy to QPA :sick3: a raczej brak mi Siemianowej korby :embarrassed:

Opublikowano

Wypadek BMW M3. Więcej sprzętu niż talentu.

Dajcie na 5:50s, więcej w temacie Hioba.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.