Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Witajcie

Mam pytanie, czy jest może tutaj prawnik, potrzebuje pomocy - rady. Proszę o PW. Z góry dzięki :(

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może ktoś od nas gibał ostatnio bo nie wiem czy lecieć na Radom czy może jest już lepsza alternatywa. Parę razy leciałem na Łódz ale potem jest kicha. Z mojej strony miasta zanim się przebije do A4 to może być i mało godzina w plecy a tutaj znam już takie popierdółki w kierunku na Kocmyrzów i Słomniki że w godzinę to już jestem przed Jędrzejowem tyle że ogólnie przepustowość tej trasy to QPA :sick3: a raczej brak mi Siemianowej korby :embarrassed:

Jechałem przez Radom w pon rano i wracałem we wtorek po południu. Trasa spoko, bez korków (za wyjątkiem okolicy Kielc gdzie budują jakąś drogę i na utworzonym sztucznie rondzie robi się korek), jazda w miarę równa i spokojna. Trasę z małym postojem ogarnęliśmy w około 3h30'.

Opublikowano

A może ma ktoś na zbyću pudło kartonowe. Pudło musi być "zawodowe" z grubego kartonu o wymiarach min szr. 50cm , wys 45cm i dł 65cm. Muszę do niego włożyć 45kg-mowy sprzęcik który musi jechać do W-wy na przegląd a jest wart kilkanaście tysiaków i niestety nie mam do niego ori pudła a w byle jakim kartonie nie wyślę bo te czesie z firm kurierskich dostarczą mi to w kawałkach a to trochę wrażliwy sprzęt na przerzucanie i o ile ja to dobrze spakuje to w drogę powrotną serwis już się może do tego tak nie przyłożyć a na późniejsze przepychanki w stylu "bo źle było zapakowane" nie mam ochoty :(. Jeśli ktoś miałby takie grubsze kartonowe pudło to chętnie bym podjechał może zdecydowałbym się na wysyłkę :mysli: albo może wiecie gdzie takie pudło zczaić :wink4:

Opublikowano

Jakbym mial puszczac kurierem 40kg sprzet za kilkanascie tyskow do Wawy to ...wolalbym jechac osobiscie:wink4:

Opublikowano

No właśnie o to chodzi :confused4: sprzęt jest drogi (nówka 24tyś.) ciężki i wrażliwy na np. upadki itp. za tym żeby jechać przemawia też fakt że zrobią mi to tego samego dnia (tylko musze tam być ok 10 rano) i mogę go zabrać za pare godzin a wysyłka wiadomo min. 3 dni w te i nazad. Tylko że trochę mi się nie chce jechać :disgust: ale raczej się na tym skończy

Opublikowano

Tomek do wawy atakuj zdecydowanie na radom, przede wszystkim bliżej droga nie jest tragiczna ja tylko tak jeździłem, a jadac na łódź mogę odbić na sochaczew i mniej nadrabiam niż ci co jadą do wawy. :wink4:

Opublikowano

A może ma ktoś na zbyću pudło kartonowe. Pudło musi być "zawodowe" z grubego kartonu o wymiarach min szr. 50cm , wys 45cm i dł 65cm. Muszę do niego włożyć 45kg-mowy sprzęcik który musi jechać do W-wy na przegląd a jest wart kilkanaście tysiaków i niestety nie mam do niego ori pudła a w byle jakim kartonie nie wyślę bo te czesie z firm kurierskich dostarczą mi to w kawałkach a to trochę wrażliwy sprzęt na przerzucanie i o ile ja to dobrze spakuje to w drogę powrotną serwis już się może do tego tak nie przyłożyć a na późniejsze przepychanki w stylu "bo źle było zapakowane" nie mam ochoty :(. Jeśli ktoś miałby takie grubsze kartonowe pudło to chętnie bym podjechał może zdecydowałbym się na wysyłkę :mysli: albo może wiecie gdzie takie pudło zczaić :wink4:

mam chyba takie pudełeczko ,ale to dopiero rano Ci powiem jak coś tyrknij :wink4:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 20:25_________________________________________________Karol :hi:
Opublikowano
:hi: z wieczora i podziękowania za spota
Opublikowano

Dzięki panowie za spota :hi:

Gdzie podziało stałych spotowiczów :gwizdanie:

Opublikowano

Dopisala frekwencja ?

Opublikowano

Dopisala frekwencja ?

Powiem tak..

:facepalm:

6 osób, albo się nikomu swoich 4 liter nie chce ruszać albo wszyscy pijani w czwartkowy wieczór :decayed:

Opublikowano

Ja tyram... I oglądam LE :gwizdanie:

Opublikowano

Dopisala frekwencja ?

Powiem tak..

:facepalm:

6 osób, albo się nikomu swoich 4 liter nie chce ruszać albo wszyscy pijani w czwartkowy wieczór :decayed:

no to nie poszaleli dzis... Ja niestety kodowalem gostkowi swiatla dzienne pod leroyem , zagadalem sie zmarzlem i ... juz mi sie nie chcialo jechac

Opublikowano

no to nie poszaleli dzis... Ja niestety kodowalem gostkowi swiatla dzienne pod leroyem , zagadalem sie zmarzlem i ... juz mi sie nie chcialo jechac

Dlatego masz za dzisiaj :ban::lol1::decayed:

Opublikowano

no to nie poszaleli dzis... Ja niestety kodowalem gostkowi swiatla dzienne pod leroyem , zagadalem sie zmarzlem i ... juz mi sie nie chcialo jechac

Dlatego masz za dzisiaj :ban::lol1::decayed:

jak to ? :decayed: :decayed: :decayed: tak normalnie bez ostrzerzenia ?

:ssij:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

podziękował za spota :hi:

frekwencja dziś strasznie marna... :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za spocika :hi:

Opublikowano

Najlepszy FANTOMAS przyjechał, nie przywitał się tylko spuścił szybę i powiedział.. "Jedziemy na kiełbaski bo żem karwa głodny :!:" :polew:

Opublikowano
  • Autor

Pablo to weź jeszcze fv na Pawełka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.