Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie, pogoda sie już ładna robi wszytsko kwitnie i jest bardzo zielone.... co powiecie na sesyjke zdjęciowa wszystkich Krakusów? Pamietacie chyba caly nasz plan :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oczywiście plan jest :kox:

Tylko musimy się zgadać zeby wszyscy mieli czas i byli w jednym kawałku :) [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2008, 00:30 _________________________________________________Panowie widzieliście?

http://moto.allegro.pl/item354674472_audi_rs4_sedan_2_5_tdi_quattro.html

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

widzieliśmy .... tyle ze troszke tak dziwnie RS4 mod.B5 w budzie sedana.....

Opublikowano

widzieliśmy .... tyle ze troszke tak dziwnie RS4 mod.B5 w budzie sedana.....

ee tam, nawet ładniej od avanta wyglada

Opublikowano

co powiecie na sesyjke zdjęciowa wszystkich Krakusów?

Jestem za ale może po 7 maja, bo wtedy bede miał nowe zawieszenie :naughty:

Opublikowano

Panowie, pogoda sie już ładna robi wszytsko kwitnie i jest bardzo zielone.... co powiecie na sesyjke zdjęciowa wszystkich Krakusów? Pamietacie chyba caly nasz plan :gwizdanie:

Przepraszam ale ja go nie znam, :mysli:nowicjusz jestem :(

Opublikowano

co powiecie na sesyjke zdjęciowa wszystkich Krakusów?

Jestem za ale może po 7 maja, bo wtedy bede miał nowe zawieszenie :naughty:

Albo po 16, to ja spróbuje umyć "rubinka" :kox:

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

no co?, z okazji moich "równych" urodzin chyba mogę zrobić sobie prezent, następna okazja za 10 lat ale wtedy to już chyba piaskowanie albo jakieś ultradźwięki? No chyba że "Kretem", tylko jak myć tymi granulkami...

Opublikowano

no co?, z okazji moich "równych" urodzin chyba mogę zrobić sobie prezent, następna okazja za 10 lat ale wtedy to już chyba piaskowanie albo jakieś ultradźwięki? No chyba że "Kretem", tylko jak myć tymi granulkami...

... możesz spróbować rozprowadzić je boschem :)

Opublikowano

powie ktoś co z tym planem :mysli:

Opublikowano
  • Autor

na spocie poustalamy co i jak :gwizdanie:

Opublikowano

Robicie z tego taką tajemnicę jakbyście chcieli bank narodowy okraść :polew: :polew:

A to przecież o zwykłe zdjęcia chodzi ...

_________________________________________________

Panowie wawiacy, pewnie jak zwykle przeglądacie KRK z ukrycia, więc przyjmijcie tam dzisiaj Trzenia po królewsku, czerwone dywany itp :gwizdanie: :gwizdanie:

_________________________________________________

Acha no i zgłaszać się na paintballa bo coś mało nas jak na razie na jedną drużynę, Themon, RTocki, Jarko i inni co z wami ??

Opublikowano

No to za***iście, :mysli: w takim razie moja będzie prowadzić a ja laptop na kolana i na forum :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie wawiacy, pewnie jak zwykle przeglądacie KRK z ukrycia, więc przyjmijcie tam dzisiaj Trzenia po królewsku, czerwone dywany itp

Przypnę go łańcuchem do haka i będe targał po parkingu :naughty: Będzie miał chłopak "gorące przyjęcie" :naughty:

Opublikowano

Panowie wawiacy, pewnie jak zwykle przeglądacie KRK z ukrycia, więc przyjmijcie tam dzisiaj Trzenia po królewsku, czerwone dywany itp

Przypnę go łańcuchem do haka i będe targał po parkingu :naughty: Będzie miał chłopak "gorące przyjęcie" :naughty:

z tego co wiem Ty nie masz haka marzycielu :naughty:
Opublikowano
  • Autor

hm...z tego co słyszałem to ma nie jechac do Wawy dzisiaj :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie wawiacy, pewnie jak zwykle przeglądacie KRK z ukrycia, więc przyjmijcie tam dzisiaj Trzenia po królewsku, czerwone dywany itp

Przypnę go łańcuchem do haka i będe targał po parkingu :naughty: Będzie miał chłopak "gorące przyjęcie" :naughty:

z tego co wiem Ty nie masz haka marzycielu :naughty:

"przyjacielu" ?? :polew: Chłopcze zapomnij :naughty:

A hak mam podpinany :decayed:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2008, 12:36 _________________________________________________

hm...z tego co słyszałem to ma nie jechac do Wawy dzisiaj :gwizdanie:

Ta przesyłka dla ciebie najprawdopodobniej przejdzie przez moje ręce :naughty: Obym nic przypadkiem nie porysował :decayed:

Opublikowano
:mysli: ja napisałem marzycielu :naughty: nie przyjacielu :naughty: :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.