Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:mysli: ja napisałem marzycielu :naughty: nie przyjacielu :naughty: :naughty:

aaa faktycznie :decayed:

co nie zmienia faktu że hak mam :decayed:

i co nie zmienia faktu, żebys zapomnial :naughty::kox:

Zobaczcie jaka książkę czytam ostatnio:

http://onepress.pl/ksiazki/klamca.htm :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale Ci się marzy mieć przyjaciela z krk :polew: :polew:

Opublikowano

Ale Ci się marzy mieć przyjaciela z krk :polew: :polew:

Miałem...ale chyba zbłądził

Opublikowano

Coś nie teges z tymi kolorami??

Opublikowano

Ale Ci się marzy mieć przyjaciela z krk :polew: :polew:

Miałem...ale chyba zbłądził

za 5 dych załatwimy Ci nowego :naughty::decayed:

Opublikowano

Ale Ci się marzy mieć przyjaciela z krk :polew: :polew:

Miałem...ale chyba zbłądził

za 5 dych załatwimy Ci nowego :naughty::decayed:

dokładnie :naughty: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

za 5 dych juz ma nowego :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2008, 16:55 _________________________________________________jak ktos sie interesuję dzisiejszym meczykiem to zapraszam na kazimierz do Scandali na 20-30 na meczyk Manchester - Barca :kox:

Opublikowano

Hello :hi:

No i w końcu doczytałem wszystko... :blink:

Planu też nie znam, ale już się domyślam :naughty: i mi się podoba :th:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2008, 20:09 _________________________________________________Dzięki Cuberos za zaproszenie, ale jednak dzisiaj sobie odpuszczę... Jutro czeka mnie 15h w pracy i muszę trochę się pozbierać po dzisiejszych 11h :kox:

Opublikowano

Hello :hi:

No i w końcu doczytałem wszystko... :blink:

Planu też nie znam, ale już się domyślam :naughty: i mi się podoba :th:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2008, 20:09 _________________________________________________Dzięki Cuberos za zaproszenie, ale jednak dzisiaj sobie odpuszczę... Jutro czeka mnie 15h w pracy i muszę trochę się pozbierać po dzisiejszych 11h :kox:

Jarko nie pracuj tyle,bo zostaniesz pracoholikiem :kox:
Opublikowano
  • Autor

dzięki Cuber za spota piłkarskiego ;)

:th:

Opublikowano

Ale Ci się marzy mieć przyjaciela z krk :polew: :polew:

Miałem...ale chyba zbłądził

za 5 dych załatwimy Ci nowego :naughty::decayed:

:kox:

Nie wiedziałem, że w Kraku trzeba i za to płacić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Panowie macie jakies pomysły na weekend ? :gwizdanie:

Opublikowano

Jeszcze nic pewnego...

są chętni na wypad w Bieszczady na długi weekend?

Wszystko na spontanie czyli jedziemy jutro w Bieszczady a później martwimy się o spanie :naughty: itd..

Opublikowano

Ja właśnie pakuję się na weekend majowy :tongue4: cel Kazimierz Dolny

Myślę że dopisze pogoda :gwizdanie:

Opublikowano

A ja myślałem o Wrocławiu,działeczka gril ,znajomi i :drunk:

odpoczywam do poniedziałku :th:

Opublikowano
  • Autor

No Ja jutro zmykam na cały dzionek pozwiedzac małopolske.... W Piatek musze byc w Kraku wiec dłuższy wypad odpada no chyba ze w Piątek popołudniem zrobić wypad :gwizdanie:

Opublikowano

Ja będę wiedział co i jak jutro koło 10.00 w sensie czy mogę gdzieś jechać czy nie, więc jak coś jutro się ugadamy :cool:

Opublikowano

Witam Panowie :hi:

Jak bieszczady to polecam Cisną i jej okolice. Mają tam super oberżę i pyszne jedzenie :decayed:

Ja dzisiaj odpoczywam, jutro jak zwykle pracuję :kox:

W sobotę się do zoo z rodzinką wybieram, ktoś chętny :naughty:

A w nd jak będzie ładna pogoda to może jakiegoś spota z grillem zrobimy :?:

Opublikowano

:hi:

Co do spota to niezły pomysł na grilla, ja sie pisze oczywiście :)

Opublikowano

Panowie jakby kto był chętny to dzisiaj ide pograć w bilard/kręgle do Fantasy Park jak coś to wpadnijcie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.