Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No niezła ta fota :kox:

Dobry szrot też na trasie do Olkusza jest - Wielka Wieś

Albo na forum poszperaj bo są tu ludzie co autka na części sprzedają... Jak chcesz to mam namiar to kolesia z Tarnowa - to chyba po drodze do Rzeszowa :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no jutro po południu będę wracał przez Tarnów to mogę zajrzeć, rzuć ten namiar, tylko czy gościowi w niedzielę pasi?

Opublikowano

Numerek poszedł na PW :decayed:

Opublikowano

No no rtocki nie popisałeś sie :decayed:

Jak patrzy sie na takie zdjęcia to od razu przypominają się własne wyczyny... :confused4:

Co do częsci zaglądnij na rybitwy obok giełdy masz szrot po drugiej stronie ulicy lub ewentualnie na zabłociu na ulicy Dekerta też chłop ma tanie częsci :wink4:

Jakbys chciał lampe to mogę Ci sprzedac.

Opublikowano
  • Autor

Rtocki to myśle ze lampy bys w sumie mógł założyc te poliftowe soczewki :naughty:

Opublikowano

Robert, to co to było że Ci tak oczko podbiło w Twoim rubinku? :shocked:

Opublikowano

na razie to chcę złożyć do kupy, lampę już mam (wielkie dzięki Themon), a nie wiem czy będę w niego wkładał polifty bo tak mnie już jakiś czas nachodzi ochota na quattro po 2-gim lifcie , więc rubinek będzie na sprzedaż...[br]Dopisany: 03 Maj 2008, 15:35 _________________________________________________he, he "panie majster, oczko mu się odlepiło,... temu misiu" . No co na każdego przyjdzie kolej jego, to moja pierwsza stłuczka (no bo wypadkiem trudno to nazwać, od 20-tu lat i ponad pół miliona kilometrów. Jechałem za vectrą , dojeżdżając do świateł było migające zielone gość przejechał światła ale stanął gwałtownie już za przejściem, a ja chwila nieuwagi no i wiecie jak się na pasach hamuje, próbowałem jeszcze ominąć (prawy pas miałem wolny) ale zabrakło metr no i jemu tylni zderzak z prawej strony urwałem, a sobie oczko itd, dobrze że IC, wsporniki, i reszta nie ruszone.

Opublikowano

rtocki najwazniejsze ze tobie sie nic nie stało i są takie małe szkody :wink4:

Panowie jutro spot o stałej godzinie??

Opublikowano
  • Autor

no myśle że o stałej porze Pablo :th:

Opublikowano

Dokładnie Robert, dobrze że Tobie nic się nie stało :th:

No i rubinek nie najgorzej wygląda :wink4:

A co z tym grillem jutro, działamy coś :?: Są jacyś chętni w ogóle :?:

Opublikowano
  • Autor

Pogoda widze rewelacyjna..... :gwizdanie:

Opublikowano

No nie najgorzej :gwizdanie:

Opublikowano

dzięki chłopaki za wyrazy, ale nie ma się czym przejmować, damy radę, a co do pogody to jeszcze jestem w RZ ale tu leje jak cholera, więc plany grillowe to wątpliwe, jak dobrze pójdzie to może zdążę na spota pochwalić się moim wyczynem :decayed:

Opublikowano

dzięki chłopaki za wyrazy, ale nie ma się czym przejmować, damy radę, a co do pogody to jeszcze jestem w RZ ale tu leje jak cholera, więc plany grillowe to wątpliwe, jak dobrze pójdzie to może zdążę na spota pochwalić się moim wyczynem :decayed:

Lepiej już ostrożnie jedz :)

Opublikowano
  • Autor

Rtocki a z tego co pamietam miałes przyjechać Transitem do Grodu Kraka.... :gwizdanie:

Opublikowano

hello :>

Cześć Max, kope lat :D

Opublikowano

Rtocki a z tego co pamietam miałes przyjechać Transitem do Grodu Kraka.... :gwizdanie:

Tranzgrzyt będzie 8 maja, bo mi drzwi i futryn jeszcze nie dowieźli przed długim weekendem :angry:

Opublikowano

no niestety grilla to dzisiaj raczej nie zrobimy... :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.