Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam panstwa

jak tam weekendzik spedziliscie ?

Cześć Kamil

Spływ Dunajcem , Zakopiec , Ognisko a na zakończenie weekendu impreza u mnie w doborowym towarzystwie :gwizdanie: :naughty:

Szkoda że Cię nie było :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no w sumie Themon by skoczył po Ciebie i akurat na 23cią byście dojechali :th:

Opublikowano

kolor niezły ale ktoś dziś

dzis aj już mówił o związkach paro ...

Opublikowano

Dzięki Wszystkim za spota...

Waski, Cuber, więcej za Wami nie jadę, pewnie jeszcze przez parę dni będzie mi się odbijać na czarno, a Bora to chyba zamkną bo jest tak zakopcona po Waszych klekotach :evil:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Wszystkim za spota...

Waski, Cuber, więcej za Wami nie jadę, pewnie jeszcze przez parę dni będzie mi się odbijać na czarno, a Bora to chyba zamkną bo jest tak zakopcona po Waszych klekotach :evil:

odezwał sie ten co ma benzyniaka :polew:

Opublikowano

Tak, tylko że jak ja jadę to za mną ludzie szyb nie muszą zamykać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tak, tylko że jak ja jadę to za mną ludzie szyb nie muszą zamykać :naughty:

no to ruszaj czasem gwałtowniej :decayed:

Opublikowano

Tak, tylko że jak ja jadę to za mną ludzie szyb nie muszą zamykać :naughty:

no to ruszaj czasem gwałtowniej :decayed:

Tak tak, a później będę jak Wy co pare dni do mechanika pomykał :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Tak tak, a później będę jak Wy co pare dni do mechanika pomykał :tongue4:

terefere kitus bajtuś , czasem trzeba :decayed:

Opublikowano

Tak, tylko że jak ja jadę to za mną ludzie szyb nie muszą zamykać :naughty:

no to ruszaj czasem gwałtowniej :decayed:

Tak tak, a później będę jak Wy co pare dni do mechanika pomykał :tongue4:

Niee,ja oddaje i odbieram po 3 tygodniach :polew:
Opublikowano

Tak, tylko że jak ja jadę to za mną ludzie szyb nie muszą zamykać :naughty:

no to ruszaj czasem gwałtowniej :decayed:

Tak tak, a później będę jak Wy co pare dni do mechanika pomykał :tongue4:

Niee,ja oddaje i odbieram po 3 tygodniach :polew:

Bo Ty pewnie długodystansowiec jakiś :wink4:

Opublikowano

Tak, tylko że jak ja jadę to za mną ludzie szyb nie muszą zamykać :naughty:

no to ruszaj czasem gwałtowniej :decayed:

Tak tak, a później będę jak Wy co pare dni do mechanika pomykał :tongue4:

Niee,ja oddaje i odbieram po 3 tygodniach :polew:

Bo Ty pewnie długodystansowiec jakiś :wink4:

Nie to mechanik jest guzdrała :thumbdown:
Opublikowano
  • Autor

Tukan , to zmień mechanika :gwizdanie:

Opublikowano

Tukan , to zmień mechanika :gwizdanie:

No ale koles robi profi,jutro jade pogadac z nim zeby nie grał w hu...,robi albo niech sie pierd....
Opublikowano

loozik, mnie kiedyś mechanik 4 miechy auto naprawiał :decayed:

Opublikowano

loozik, mnie kiedyś mechanik 4 miechy auto naprawiał :decayed:

No ale mi skrzynie sciaga juz dwa :wallbash: a zejdzie mu moze jeszcze ze dwa :thumbdown: Ale spoko mam sluzbowe auto wiec mi sie nie spieszy az tak,ale denerwujac jest ze moje auto stoi u kogos innego :disgust:
Opublikowano

Jarko

nie było tak żle ... :polew:

pewnie pomyliłeś nas z Ikarusem który ruszał z przystanku :polew:

Opublikowano

Jarko

nie było tak żle ... :polew:

pewnie pomyliłeś nas z Ikarusem który ruszał z przystanku :polew:

No, i wszystko się wyjaśniło :polew:

Opublikowano

i po sprawie :polew: ,ale był to mój pierwsz raz.... i chyba nie było tak żle :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.