Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

Co tu taka cisza?? :mysli:

Opublikowano

kazdy odsypia piatkowe rozpoczecie weekendu :wink:

Opublikowano

:siema: elyyta :naughty:

A ja do 2:00 w nocy grillowałem nad Wisłą :decayed:

radimm, dzięki za telefon, widać że zależy Ci na ramkach:decayed:

Opublikowano
:siema: elyyta :naughty:

A ja do 2:00 w nocy grillowałem nad Wisłą :decayed:

radimm, dzięki za telefon, widać że zależy Ci na ramkach:decayed:

:hi:

Opublikowano

Panowie macie tutaj przydatną rzecz, znajomemu kolegi się nudziło i zrobił taki program :arrow2:http://mariuszn.com/apps/epgpoland/?package=1

Dojdą jeszcze opisy i będzie cały czas banglać:kox:

Czerwoną kropką się przesuwa by widzieć więcej kanałów, np. na sportowym.

Opublikowano

zadowolony :naughty:

Nie powiem bo inna audina teraz :kox:

Dzięki za spocika :hi:

fantowski czemu ty jeszcze nie masz założonego tematu w Moja A4:naughty:

a po co ??? :whistling:

jak będę mieć wolną chwilę to może przygotuję sensowny opis i jakieś zdjęcia...

na razie to mało co w niej zrobiłem także wiesz...

Opublikowano

fanti ale wiesz chodzi o to by właśnie pokazać auto od samego początku a nie pokazywać wtedy jak już będzie pięknie i cacy bo na tym polega ten temat w którym krytykują i chwalą Twoją niunie ^^ :decayed:

Opublikowano
fanti ale wiesz chodzi o to by właśnie pokazać auto od samego początku a nie pokazywać wtedy jak już będzie pięknie i cacy bo na tym polega ten temat w którym krytykują i chwalą Twoją niunie ^^ :decayed:

spoko spoko :) zdjęcia mam od samego początku.. jak znajdę czas to obiecuję że założę temat :wink:

Opublikowano

No i git:kox:

Kuźwa masakra z tą pogodą, rano jak jechałem do pracy z 24 stopni a teraz z 13-14 :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Siema Krakowiacy :)

Opublikowano

Witam panowie po dłuższej nieobecności.... wróciłem z FR... wybieracie się na Tuning Show? Zloty co czwartek dalej tak jak były? Musze w końcu wpaść do was

Opublikowano
Bosi za dużo wczoraj wypił i na czworaka nas szukał :grin:

widziałem Was pod domem wędkarza ale miałem problem zeby sie doczołgać :decayed:

Panowie dzis walke Pudziana trzeba zobaczyć obowiązkowo myśle ze Sab odpadnie ale runde wytrzyma

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ----------

a tak pozatym to po wczorajszej nocy w pracy dziś musze sie odstresować :drunk:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

a tak pozatym to po wczorajszej nocy w pracy dziś musze sie odstresować :drunk:

Opublikowano

a tak pozatym to po wczorajszej nocy w pracy dziś musze sie odstresować :drunk:

Trzeba trzeba :wink4:

Jak by dużo osób chciało dziś oglądnąć walkę to można gdzieś na miasto wyskoczyć oblookać, co wy na to:eusathink:

Przed sekundą jak wracałem to na Nowohuckiej pod AWFem była kraksa, pewnie jeden zjeżdżał z wiaduktu (w stronę M1) a drugi rozpędzony pod wiaduktem cisnął i doszło do zderzenia.

Tutaj nagrałem :arrow2:http://mariuszn.com/tmp/17/172946_mov000.mp4

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ----------

Start godz. 20:00

Opublikowano

za***iste walki jak dotąd, oglądacie??

Opublikowano

Teraz Mamed :kox:

Opublikowano

ja pier**le ale ko :kox:

Opublikowano

On jest prze uj :kox:

A teraz na końcu szykuje się cyrk :decayed:

Opublikowano

hahhahahahha piz*a sapp, Mariusz widać wyrabia się

Opublikowano
hahhahahahha piz*a sapp, Mariusz widać wyrabia się

Mylisz się :wink4::arrow2:http://a4-klub.pl/showthread.php?117583-Walki-MMA&p=2851325&viewfull=1#post2851325

Tak miało być:wink:

---------- Post dopisany 13-05-2012 at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2012 at 23:54 ----------

Da da da da da Eto Kavkaz :decayed::decayed::decayed:

:dancing:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.