Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no to mam po-tomka :wink:

GRATULACJE :oklasky::oklasky:

GRATKI FANTOMAS! :thumbup1:

Osobiście nie polecam oglądania wyścigów górskich, zwykle trasa pozwala na obejrzenie jednego, max dwóch zakrętów :thumbdown:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No raczej całej trasy nie jestes w stanie ogarnac wzrokiem :decayed:

Opublikowano

Dzięki za ramki. sorki ze tak tylko w przelocie ale zona do domu chciała :)

Opublikowano

Również dziękuję za spontona :hi:I za powitalny kubełek oczywiście :ok2::decayed:

MIODZIO , FANTOMAS GRATULACJE

Opublikowano
Dzięki za ramki. sorki ze tak tylko w przelocie ale zona do domu chciała :)

Dzięki że przyjechałeś i do następnego mam nadzieje że już dłużej będziesz:decayed:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

dziękuję za powitalny kubełek oczywiście :ok2::decayed:

Cały kubełek wdupczyłeś i same kości zostały jak zwykle dla mnie:decayed:

Dzięki za spota :hi:

Opublikowano

dziękuję Panowie :hi:

to już chyba ostatnia przespana noc bo od jutra z młodym flacha co 3 godziny i ogór:drunk:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Miodzio gratuluję i tsymaj sie hopie :wink:

mój 15-go o g. 9:54

Opublikowano

Dzieki Panowie za spot'a :hi:

Ramki juz założone :decayed:

Opublikowano

Ramki juz założone :decayed:

Witamy w rodzinie :decayed:

Opublikowano

Dzieki :thumbup:

Opublikowano

Lenox dzięki za wskazówke działa :naughty: co ja bym bez Ciebie zrobił :decayed:

Opublikowano

Szacun dla kolegów za kultywowanie tradycji powitalnej kubełkiem KFC. Dzięki serdeczne i WITAMY NA KRAKOWSKICH :grin:

Opublikowano
No raczej całej trasy nie jestes w stanie ogarnac wzrokiem :decayed:

Na rajdach jest szansa pospacerować wzdłuż odcinka i obadać sporą część trasy. Przy trasie wyścigu górskiego niestety infrastruktura okolicy to utrudnia :wink: Ja osobiście nie przepadam za oglądaniem z jednego miejsca, tak samo jak nieraz widzę galerię z jakiegoś rajdu prezentującą auta na tym samym zakręcie, raz z przodu, raz z tyłu :facepalm:

BTW

Kiedy wpadasz na spot, chętnie obadałbym tą Twoją "upalarkę" :banan::wink:

PS

MIODZIO GRATULACJE!! :yeee:

---------- Post dopisany at 08:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:32 ----------

Dzięki za ramki. sorki ze tak tylko w przelocie ale zona do domu chciała :)

Widzę że działasz coś w kwestii zmian w sofcie. Czy jesteś w stanie zlikwidować odcinanie paliwa przy hamowaniu? I jaki byłby to koszt?

PS

Pozdrawiam sąsiedztwo :decayed:

---------- Post dopisany at 08:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:01 ----------

Dzięki za ramki. sorki ze tak tylko w przelocie ale zona do domu chciała :)

Widzę że działasz coś w kwestii zmian w sofcie. Czy jesteś w stanie zlikwidować odcinanie paliwa przy hamowaniu? I jaki byłby to koszt?

PS

Pozdrawiam sąsiedztwo :decayed:

Opublikowano
no to mam po-tomka :wink:

GRATULACJE :oklasky::oklasky:

GRATKI FANTOMAS! :thumbup1:

Osobiście nie polecam oglądania wyścigów górskich, zwykle trasa pozwala na obejrzenie jednego, max dwóch zakrętów :thumbdown:

Nie takie było pytanie :wink: tak jak każdy praktycznie sport motorowy :wink:

:hi:

http://gazetapraca.pl/gazetapraca/56,90443,11745072,Historia_nadgryzionego_jablka__Jak_powstaly_najslynniejsze.html

---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

Szacun dla kolegów za kultywowanie tradycji powitalnej kubełkiem KFC. Dzięki serdeczne i WITAMY NA KRAKOWSKICH :grin:

:decayed: już dawno nie pamiętam abym cos zjadł :kwasny:

---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ----------

Szacun dla kolegów za kultywowanie tradycji powitalnej kubełkiem KFC. Dzięki serdeczne i WITAMY NA KRAKOWSKICH :grin:

:decayed: już dawno nie pamiętam abym cos zjadł :kwasny:

Opublikowano
Lenox dzięki za wskazówke działa :naughty: co ja bym bez Ciebie zrobił :decayed:

jak to co? instalował wirtualne maszyny, uruchamiał XP mode i inne dziwne rzeczy, aż w końcu kupił laptopa z Win 32-bit :naughty:

NMZC - 5zł :decayed:

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ----------

BTW

:bry:

Pańcie, co z tym grillem? za dwa tygodnie czyli 2.06?

Opublikowano
Szacun dla kolegów za kultywowanie tradycji powitalnej kubełkiem KFC. Dzięki serdeczne i WITAMY NA KRAKOWSKICH :grin:

Tradycja święta rzecz :kox:

Opublikowano
Pablo jak się wklejało linki :whistling:

Tak jak Nexio - Rexio napisał:grin: pod filmikiem na stronce YT masz udostępnij, klikasz, kopiujesz po czym tutaj w drugim rzędzie ikonek (niebieska kula) wklejasz i ok.

Tutaj Ci odpisałem 2 strony wcześniej Wąski

Opublikowano

:decayed: już dawno nie pamiętam abym cos zjadł :kwasny:

Pojawił byś się na spocie bo połowa ludzie Cię nie zna :decayed:

Opublikowano

Koledzy o co chodzi, że mi BBCode przestało działać w sygnaturze :facepalm: ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.