Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
widać dlaczego Pablito ma z krzywioną psychikę jak na takich bajkach wychowany.:polew::polew::facepalm:

Ale żeś jebnął :polew:

To nic do Twojej psychiki bo jeszcze z nią gorzej przez to oglądanie Pikaczu na Polsacie :polew:

Wziąłbyś się za robienie biszkoptów a nie pier^^ o psychice :arrow2:http://a4-klub.pl/showthread.php?235469-Tiramisu-czyli-co-zrobic-kiedy-umycie-auta-kobiety-itp-juz-nie-pomaga-%29&p=2861669&viewfull=1#post2861669

:grin::decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:facepalm::facepalm:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:facepalm::facepalm:

cały Pablo :wink:

Opublikowano
:facepalm::facepalm:

cały Pablo :wink:

Wąski przecież jaja sobie robimy, nie znasz chyba Crisa :wink4:

Opublikowano
:naughty::whistling:
Opublikowano

Aloszka :hi:

muszę się pochwalić, że w końcu udało mi się wczoraj uporać z tymi nieszczęsnymi ramionami wycieraczek co nie mogłem ich zdjąć :-)na ramiona i pióra aero, w pracy tokarz zrobił mi ekstra przyrządzik a la ściągacz do ramion, więc jakby ktoś miał podobny problem to służę pomocą:naughty:

Opublikowano
:facepalm::facepalm:

cały Pablo :wink:

Wąski przecież jaja sobie robimy, nie znasz chyba Crisa :wink4:

Pablo, a Ty nie znasz Roberta ?

Opublikowano

No nie wiem kiedy żartuje a kiedy na serio :decayed:

Aaa nie jego chyba nie znam:eusathink::decayed:

Opublikowano

e882d48d4ba992ece22e3a7d2941ba1a.jpg

:grin:

Opublikowano

Gruszka jak Gruszka ale to Cuber chwali sie ze ma za***isty abonament i super warunki za złotówke :grin: Cuber nie odbieraj poczty z Orange :decayed:

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

kurva ostatnio na nic nie mam czasu, tylko praca praca i praca :kwasny: Student nie śpij :wink:

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

kurva ostatnio na nic nie mam czasu, tylko praca praca i praca :kwasny: Student nie śpij :wink:

Opublikowano
:facepalm::facepalm:

cały Pablo :wink:

Wąski przecież jaja sobie robimy, nie znasz chyba Crisa :wink4:

Pablo, a Ty nie znasz Roberta ?

mnie to mało osób zna :wink:

---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

całkiem spoko gość

Opublikowano
:facepalm::facepalm:

cały Pablo :wink:

Wąski przecież jaja sobie robimy, nie znasz chyba Crisa :wink4:

Pablo, a Ty nie znasz Roberta ?

mnie to mało osób zna :wink:

---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

całkiem spoko gość

widzialem tego chlopa jakies 12 lat temu w RTL, wyciagal z zoladka kule bilardowe w roznej kolejnosci. facet jest niesamowity

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Handluje ktoś tu Quadami :whistling: potrzebuje dla młodego

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

Pańcie ma ktoś wyjmaki/klucze do RNS-E?

Opublikowano
:siema:

Pańcie ma ktoś wyjmaki/klucze do RNS-E?

Mam do RNS-D ale to chyba to samo jest :eusathink:

Opublikowano
:siema:

Pańcie ma ktoś wyjmaki/klucze do RNS-E?

puscilem Ci PW

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.