Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jak tam Tato nosisz, przewijasz i opowiadasz bajki :wink:

nosze , przewijam czasem zaliczę jakąś kupe w rękaw generalnie jest Kraków jest zabawa :wink: idę skleić oko do pitstopu bo ok. 2 wypada następne tankowanie w 24h le'mansie mojego QBUSIA :drinks:

Grześ podziękowania dla żonki za prezent :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzien dobry w ten piekny i soneczny poranek :hi:

Opublikowano
Dzien dobry w ten piekny i soneczny poranek :hi:

Trochę zimny ten poranek :hi:

BTW

Może kogoś zainteresuje navi z mapą EU: Manta Easy Rider 3 GPS 560 (2356849333) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Trochę zimny ten poranek :hi:

Ja pracuje 1100 km ok krk i w tej chwili jest tutaj 25 stopni... :decayed:

Opublikowano
Dzien dobry w ten piekny i soneczny poranek :hi:

:hi: oj żeby wszystkie takie zimnie były :wink:

miłego dnia Panowie :wink:

---------- Post dopisany at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

ja też

nie ma za co :naughty:

---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ----------

Opublikowano

Witam:hi:

Opublikowano

:hi:

wyglądają jak Schmidt TH Line... fajna fela, ale droga... szkoda bo robiłaby robotę...

i bardzo twarda:

chorowałem na nie jak jeździłem wcześniej golfem III ... koszt 15tek w granicach 4tys. zł i mowa tu o używce...

aż ciężko na myśl ile musiałbym zapłacić za cztery takie 18tki :whistling:

Panowie, a orientuje się ktoś odnośnie antyradarów? znajomy ma na sprzedaż antyradar SAVER 475 ORION rodem z Rosji... warte to jest zakupu??

Opublikowano

no nie zła fela i ta pani jak na Niemkę :naughty: a po co Ci radar ? moim zdaniem powinno wystarczyć do dobre CB

Opublikowano
no nie zła fela i ta pani jak na Niemkę :naughty: a po co Ci radar ? moim zdaniem powinno wystarczyć do dobre CB

mam CB lecz nie zawsze mam możliwość rozmowy z kimś... zdarza się, że nie spotykam ludzi na radiu i wtedy to ciężko jechać...:kwasny:

ta Pani też niczego sobie:naughty::

th2kopia.jpg

Opublikowano

z taką to można "konie kraść" :kox:

Opublikowano

:hi:

481167_424303837590796_141832199171296_1407033_1729221367_n.jpg

Dobra panowie, ile widzicie różnic :naughty:

Opublikowano

16..przynajmniej za zauważyłem

Opublikowano

15 :decayed:

Opublikowano

z tego co patrzylem i czytalem to te wszystkie antyradary to pic na wode. lepiej miec dobre radio, a najlepiej jezdzic przepisowo :kox::decayed:

Opublikowano

Mało:wink:

Opublikowano
Mało:wink:
SKĄD to przykleiłeś :naughty:

---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

no nie zła fela i ta pani jak na Niemkę :naughty: a po co Ci radar ? moim zdaniem powinno wystarczyć do dobre CB

mam CB lecz nie zawsze mam możliwość rozmowy z kimś... zdarza się, że nie spotykam ludzi na radiu i wtedy to ciężko jechać...:kwasny:

ta Pani też niczego sobie:naughty::

http://img155.imageshack.us/img155/1818/th2kopia.jpg

e tam buty ma brzydkie

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

coś dla mnie

http://a4-klub.pl/sugestie-i-uwagi-21/dodawanie-zdj%EA%E6-na-forum-236066/#post2873269

Opublikowano

mam 16 :decayed:

Opublikowano
SKĄD to przykleiłeś :naughty:

Ty wiesz skąd hehe

Nie z forum:decayed:

Opublikowano

17...;>

P.S. dlaczego wiekszosc postow wkleja mi 2 krotnie ?

Opublikowano

fantowski taką widzę Twoją B6 z zewnątrz :arrow2:AUDI A4/S4 1,8T 240KM QUATTRO CZARNY PIĘKNY SEDAN (2332726436) - motoAllegro

:naughty:

Fele byś zostawił bo masz dobre :wink:

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

P.S. dlaczego wiekszosc postow wkleja mi 2 krotnie ?

Dlatego że cały czas trwają prace nad nowym forum i jeszcze nie jest usunięte dublowanie, w tej chwili musimy w edycji kasować zdublowany post :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.