Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
czy moge liczyć na przesunięcie spotów tak na koło 22 bo mi nie pasuje ze wzgldu na kąpanie synka :whistling:

tą drogą do nikąd nie dojdziemy skoro nie da się terminu ustalić to może zmienić na jakiś czas miejsce np. na zalew tam gdzie są te mecze możecie sobie popatrzeć jak się elyta poci a potem jest gdzie postać lub usiąść miejsca do zaparkowania też jest.

Karol jak cię lubię i się spierać nie chcę to TDI 140PS ma trochę więcej bolączek niż tylko turbo i pompka :wink:

:thumbup1:

zgadzam się co prawda w tygodniu mi nie pasuje ale to jest dobry pomysł ,zmiana otoczenia dobrze zrobi towarzystwu .

Proponuję od czasu do czasu np. Plazę zrobić spota i pooglądać klasyki oczywiście jak ktoś lubi starocie :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:shock3::shock3::shock3:

Tu mamy przykład co się dzieje bez zapiętych pasów...

Opublikowano

Fanti co masz jeszcze do BLB przeciez to perfekcja w każdym calu :bag:

Opublikowano
Fanti co masz jeszcze do BLB przeciez to perfekcja w każdym calu :bag:

lubie_to.jpg

bo zawsze jest o czym pogadać z tym kto miał tego grzechotnika :wink:

Opublikowano

Tomku nie musisz wklejać obrazku "lubię to" bo wystarczy że klikniesz w tą niewidoczną kropkę w prawym dolnym rogu:naughty:

Jego posta już polubiłem :decayed:

Opublikowano

Pawle ja nie wkleiłem tego bo lubię ten post tylko z ironii do arcydzieła z Inglostadt

a że teraz wszystko co się lubi to się określa łapą pijanego rolnika co to stracił palce w snopowiązałce no to cóż trzeba iść za ludem

Opublikowano

tą drogą do nikąd nie dojdziemy skoro nie da się terminu ustalić to może zmienić na jakiś czas miejsce np. na zalew tam gdzie są te mecze możecie sobie popatrzeć jak się elyta poci a potem jest gdzie postać lub usiąść miejsca do zaparkowania też jest.

Dobry pomysł! Zwłaszcza jak będzie ciepło :kox:

---------- Post dopisany at 07:59 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ----------

Tomku nie musisz wklejać obrazku "lubię to" bo wystarczy że klikniesz w tą niewidoczną kropkę w prawym dolnym rogu:naughty:

Jego posta już polubiłem :decayed:

Myślałem że ta kropka to wypalony pixel :tongue4: Gdybyś nie napisał to bym tego pewnie nie znalazł, strasznie kiepsko widoczna!!

---------- Post dopisany at 07:59 ---------- Poprzedni post napisany at 07:59 ----------

Tomku nie musisz wklejać obrazku "lubię to" bo wystarczy że klikniesz w tą niewidoczną kropkę w prawym dolnym rogu:naughty:

Jego posta już polubiłem :decayed:

Myślałem że ta kropka to wypalony pixel :tongue4: Gdybyś nie napisał to bym tego pewnie nie znalazł, strasznie kiepsko widoczna!!

Opublikowano
:hi: z rana :banan:
Opublikowano
:hi: miłego dnia Panowie
Opublikowano

Panowie, moze mi ktos sprawdzic czy ktorys z tych numerow to lewy wklad lusterka fotochrom z B7 europejskiej? 8E0 857 536G lub 8E0 857 535H

Opublikowano
jak bym takiego spotkał koło mojej audioli...

Filmy Poboczem - Filmiki - Poboczem.pl

chyba bym poszedł do więzienia...

Dałbyś się zamknąć za samochód ? :blink:

Co do spotów to i tak wiadomo że najlepsze są wtorki, a idealna godzina to 20.00 :naughty:

Niedzielę to się z rodziną spędza, a nie z ziomkami na parkingu pod sklepem :grin:

Jarko...nie za samochod, nie za samochod...

Opublikowano

:siema:

Wąski masz dzisiaj pod wieczór czas??:whistling:

Opublikowano

Myślałem że ta kropka to wypalony pixel :tongue4: Gdybyś nie napisał to bym tego pewnie nie znalazł, strasznie kiepsko widoczna!!

Specjalnie tak zostało zrobione :wink4:

:siema:

Panowie, teraz wystarczy skopiować odpowiedni link np. z YT pod "udostępnij" po czym tutaj od razu wklejamy i bangla, nie trzeba w żadne ikonki dodatkowo wchodzić pod url.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ale nie klikajcie na tą kropkę bo później się pojawia fc**j powiadomień o tym:facepalm::grin:

Opublikowano
:siema:

Wąski masz dzisiaj pod wieczór czas??:whistling:

byłem wczoraj po to Twojej wiadomości i Cię nie było :kwasny:

dziś i jutro odpada

---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

80-latka chciała skoczyć ze spadochronem. Prawie wypadła z uprzęży [WIDEO] :naughty:

Opublikowano
:siema:

Wąski masz dzisiaj pod wieczór czas??:whistling:

byłem wczoraj po to Twojej wiadomości i Cię nie było :kwasny:

dziś i jutro odpada

---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

80-latka chciała skoczyć ze spadochronem. Prawie wypadła z uprzęży [WIDEO] :naughty:

zapewne byłem gdzieś na budynku a nie słyszałem jak dzwoniłeś.. :kwasny: trochę za późno wybrałeś się..

jak chcesz to umówimy się u mnie - weźmiesz młodego i pokaże mu hodowlę :wink:

Panowie jakaś fajna miejscówka na robienie zdjęć furmanki??

Opublikowano

Łęg :naughty:

Opublikowano

jarko Ci doradzi:naughty: :decayed:

haha napisał posta przede mną, skubaniec:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.