Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Oki, zaraz do nich napiszę że minimum 100 sztuk i zobaczymy czy dalej będą zainteresowani.

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

Karol, 160 sztuk trzeba :)

ok!!!

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
540459_311294775618368_1192283175_n.jpg
Opublikowano
Panowie, moze mi ktos sprawdzic czy ktorys z tych numerow to lewy wklad lusterka fotochrom z B7 europejskiej? 8E0 857 536G lub 8E0 857 535H

Panowie posiadajacy ETKE - nikt mi nie sprawdzi tych numerow?

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Panowie, moze mi ktos sprawdzic czy ktorys z tych numerow to lewy wklad lusterka fotochrom z B7 europejskiej? 8E0 857 536G lub 8E0 857 535H

Panowie posiadajacy ETKE - nikt mi nie sprawdzi tych numerow?

zaraz Ci sprawdzę ;-)

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

8_E0_857_535_H.jpg

8_E0_857_536_G.jpg

Opublikowano
a myślisz, że oni skończą ten remont do momentu kiedy będą nią pomykać!!:banan:

poza tym my robimy dla nich wszystko a jak polak jest w itali np. to jest jako ostatni obsługiwany w restauracji albo wcale byłem widziałem wiem masakra a w holandi mamy zakaz kupowania w coffea shopach

co do wołania o remont to się zgadzam ponieważ jeżdżę nią po 5km/h :decayed:

Czy aby dla nich to robimy?? :mysli: Robimy to żeby nie było 100% wstydu, tylko 95%... Przecież jak skończy się Euro to Włosi asfaltu ze sobą nie wezmą tylko zostanie dla nas (do rozjeżdżania przez przeładowane ciężarówki)... A co do reszty zarzutów - uważam że sami sobie jesteśmy winni. We Włoszech za to, że nie zostawiamy napiwków (albo zostawiamy niesatysfakcjonujące) bo jesteśmy zbyt biedni i nie potrafimy wykłócić się o swoje, albo wykłócamy się bardziej niż jest to zasadne (z rękoczynami włącznie) a w Holandi za to, że ujarany polak (+ alkohol oczywiście) robi porównywalnie dużo bydła do angoli na Krakowskim Rynku... Byłem i tu i tu więc też wiem... Reasumując - chcesz remontu tej drogi i jednocześnie się buntujesz. O co Ci zatem chodzi?? :wtf:

PS: żeby tylko żaden mi nie zarzucił że się czepiam albo że kogoś nie lubię :decayed: Po prostu nie widzę logiki w tym poście :wink:

Opublikowano
Panowie, moze mi ktos sprawdzic czy ktorys z tych numerow to lewy wklad lusterka fotochrom z B7 europejskiej? 8E0 857 536G lub 8E0 857 535H

Panowie posiadajacy ETKE - nikt mi nie sprawdzi tych numerow?

zaraz Ci sprawdzę ;-)

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

http://s16.postimage.org/4qr73umdt/8_E0_857_535_H.jpg

http://s16.postimage.org/tlaoxx781/8_E0_857_536_G.jpg

podziekowal :notworthy:

Opublikowano

:hi: Ale tu cisza :kwasny:

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------

daje radę

Opublikowano
:siema: każdy ma sieste :wink:
Opublikowano
żeby tylko żaden mi nie zarzucił że się czepiam albo że kogoś nie lubię :decayed: Po prostu nie widzę logiki w tym poście :wink:

Czepiasz się jak skurw^syn :takiego::decayed::decayed::decayed::lol1:

Elo wszystkim :hi:

Opublikowano

ładnie sie pan przywital przed milionami sluchaczy :naughty:

Opublikowano

No to Panowie miłego dnia! ja zdupcam do pracy:suicide_anim:

Opublikowano

:siema:

:grin::grin::grin:

Opublikowano
:siema:

:grin::grin::grin:

ale starucha wygrzebałes :facepalm::grin::grin: ale co by nie powiedziec daje rade :polew:

Opublikowano
  • Autor

elo wszystkim i kazdemu z osobna :hi:

Opublikowano
elo wszystkim i kazdemu z osobna :hi:
:wink:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.