Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
co to znaczy nad zalewem:whistling:??

50.078522,20.050862 - Mapy Google :hi:

uuu no to wyprawa na drugi koniec Krakowa:decayed: chyba nie będę mieć aż tyle czasu :kwasny:

A co tam sie przejmujesz... wbijaj ja tez na krowodrze nie mam blisko :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
co to znaczy nad zalewem:whistling:??

50.078522,20.050862 - Mapy Google :hi:

uuu no to wyprawa na drugi koniec Krakowa:decayed: chyba nie będę mieć aż tyle czasu :kwasny:

eee miodzio i tak niezle jak Ty dwa tygodnie po narodzinach myslisz o spotach :) jak tam dziecina? nie daje w kosc za bardzo?

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/156590_446365885392921_2102129676_n.jpg

"Wreszcie !!!

Po jakże wielu przykładach doprowadzenia do bankructwa wielu przedsiębiorców przez bezkarnych urzędników Urzędów Skarbowych, po pokornym godzeniu się na niekompetencje i bezprzykładne niszczenie firm przez kretyńskich urzędników - wreszcie znalazł się jeden odważny, który postanowił ujawnić owe działania i wypowiedzieć urzędasom wojnę. Prezentowane banery wiszą na trasie na Ukrainę w Zamościu przy ulicy Lwowskiej 40, a dotyczą Urzędu Skarbowego na Targówku w Warszawie. Urząd odmówił zwrotu należnego prawnie podatku VAT.

a tutaj pisemko prezesa tej firmy do US

AN8Us.jpg

Opublikowano

Podziękował za spota :hi:

Opublikowano

:siema:

Pablo pojadę na VAGa ale swoim pod warunkiem że ktoś pojedzie ze mną ..... Panowie chce ktoś jechać??

Opublikowano
:siema:

Pablo pojadę na VAGa ale swoim pod warunkiem że ktoś pojedzie ze mną ..... Panowie chce ktoś jechać??

Wiesz Fanti, ja już dawno się deklarowałem że pojadę z Pablo_ua4 z Olkusza i nie będę teraz w kulki grać :wink4:

Ciśnij bo na pewno ktoś się zabierze z Tobą od nas:wink: Radimm?

O matko dawno nie widziałem tylu osób podglądających temat, 12 osób:naughty:

Opublikowano

w ogóle ile tam ludzi zjedzie?? jakieś dupeczki wolne jadą ?? :whistling::naughty:

Opublikowano
:whistling::whistling::whistling:
Opublikowano
w ogóle ile tam ludzi zjedzie?? jakieś dupeczki wolne jadą ?? :whistling::naughty:

Pablo :decayed:

Opublikowano

no też dziękuję

Opublikowano
:whistling::whistling::whistling:

:thumbdown:

Opublikowano
w ogóle ile tam ludzi zjedzie?? jakieś dupeczki wolne jadą ?? :whistling::naughty:

Pablo :decayed:

:polew::polew: TO samo miałem napisać :naughty:

jak wynik meczu :whistling:

masz zdjęcia

Opublikowano
w ogóle ile tam ludzi zjedzie?? jakieś dupeczki wolne jadą ?? :whistling::naughty:

Pablo :decayed:

:polew::polew: TO samo miałem napisać :naughty:

jak wynik meczu :whistling:

masz zdjęcia

czyli rozumiem, że nie warto tam jechać :whistling:

Opublikowano

Opublikowano
  • Autor

siema Panowie :hi:

Opublikowano

I polska wersja Gumball: Rage-Race 2011 - No Excuses! Troszkę mniej popularna.

Opublikowano

I polska wersja Gumball: Rage-Race 2011 - No Excuses! Troszkę mniej popularna.

Ta...

Opublikowano

dzień dobry w ten słoneczny dzień :naughty:

Wąski dziś będe miał nie było czasu wcześniej

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
dzień dobry w ten słoneczny dzień :naughty:

Wąski dziś będe miał nie było czasu wcześniej

:wink:

Opublikowano

Robert będziesz wiedział jak jest w tym temacie?

Kumpel się pyta, "

"czy w a4 b7 w baku sa 2 czujniki paliwa (ja mam dwa) to oba mają liczyc tak samo i wyciagana jest srednia czy liczą rózne wartości ?

bo rozne wartosci mi pokazuje jeden 19 drugi 4i z tego wychodzi mu jakos 160KM do zrobienia?"

Ma B7 3.0 BKN.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.