Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dzień dobry a ja znów dziś wolne

Bo wolne :whistling:

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

ale pogoda :kwasny:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Kto tu jest z Borku Faleckiego i go nie znam ?:)

????

Siemka All w ten ujowy dzionek

Opublikowano

Witam witam! :decayed:

Opublikowano
Witam witam! :decayed:

radimm czytaj wyżej...:whistling:

Opublikowano

No siema wszystkim :hi:

Kpina jakaś z tą pogodą :bicz:

Opublikowano
Witam witam! :decayed:

radimm czytaj wyżej...:whistling:

wyskoczyłem że jestem z Borku? :decayed: Nie, no napisałbym przecież gdybym był, ja tylko chciałem się przywitać :wink:

Opublikowano
Powiem Ci ze nie specjalnie mam ochote oglądać trening holendrów, juz całe to spuszczanie przed Euro mnie troche denerwuje, mówili dziś co reprezentacje konkretne jedzą i całe menu podawali..... za niedługo bedą mówić jakie qpy robią czy aby kolorek jest dobry :facepalm: masakra jakaś

oczywiście jestem kibicem i nie opuszcze zadnego meczu Naszych Orłów i mam nandzieje ze wyjdą z grupy chociaż

szczerze, Tobie jak i całej reszcie powiem, chciałbym aby chłopaki wyszli z grupy i pokazali się z jak najlepszej strony, ale z chciałbym też, aby Smuda Pedał poniósł mega porażkę...

radimm jedziesz ze mną na tego VAGa ?? :whistling: w ogóle prócz dwóch Pabli ma ktoś ochotę jechać ? :whistling:

o to mi chodziło :) czy pojedziesz ze mną :) bo szukam kogoś do auta;p

Opublikowano

Dwóch Pabli :lol1:

Opublikowano

kurde czytałem to już kiedyś i mur beton że pojechałbym, ale w środe spadam z Krakowa w Bieszczady do niedzieli, bo jedziemy z moją Gabrielą na 1-sze urodziny jej chrześniaka :decayed: więc z bólem serca ale nie dam rady

Opublikowano
kurde czytałem to już kiedyś i mur beton że pojechałbym, ale w środe spadam z Krakowa w Bieszczady do niedzieli, bo jedziemy z moją Gabrielą na 1-sze urodziny jej chrześniaka :decayed: więc z bólem serca ale nie dam rady

Chcesz bana:decayed:

Opublikowano

a nieee tego nie czytałem, czytałem że pojedziesz jak kogoś znajdziesz do auta :decayed:

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ----------

kurde czytałem to już kiedyś i mur beton że pojechałbym, ale w środe spadam z Krakowa w Bieszczady do niedzieli, bo jedziemy z moją Gabrielą na 1-sze urodziny jej chrześniaka :decayed: więc z bólem serca ale nie dam rady

Chcesz bana:decayed:

wujku, ale za co? za niewinność :decayed:

Opublikowano

fantowski pakuj się do nas, mała brunetka prawdopodobnie z nami jedzie i będzie miła atmosfera :decayed:

Opublikowano
fantowski pakuj się do nas, mała brunetka prawdopodobnie z nami jedzie i będzie miła atmosfera :decayed:

hmmm no w sumie można by się z Wami kulnąć :wink: wstępnie rezerwuje miejscóweczke w aucie :decayed:

Opublikowano
mała brunetka prawdopodobnie z nami jedzie

Krzychu, myślę że ten argument Cię przekona :grin:

Opublikowano
mała brunetka prawdopodobnie z nami jedzie

Krzychu, myślę że ten argument Cię przekona :grin:

:grin: chyba Ciebie :grin:

Opublikowano

może uda mi się przekonać rodziców dzieciaka, żeby 1-ssze urodziny zrobili ma w Sączu, że będą to jego najlepsze urodziny w życiu, a mały nigdy ich nie zapomni :kox:

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

Krzysiek założyłeś w końcu wątek o swoim Audiku?

Opublikowano
może uda mi się przekonać rodziców dzieciaka, żeby 1-ssze urodziny zrobili ma w Sączu, że będą to jego najlepsze urodziny w życiu, a mały nigdy ich nie zapomni :kox:

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

Krzysiek założyłeś w końcu wątek o swoim Audiku?

nie założyłem, a jak założę to Was na pewno poinformuję... brak mi czasu na wszystko... :kwasny:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Wyskoczysz w fajnej krótkiej kiecce to będziesz:jerk:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.