Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry a ja znów dziś wolne

Bo wolne :whistling:

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

ale pogoda :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Kto tu jest z Borku Faleckiego i go nie znam ?:)

????

Siemka All w ten ujowy dzionek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam! :decayed:

radimm czytaj wyżej...:whistling:

wyskoczyłem że jestem z Borku? :decayed: Nie, no napisałbym przecież gdybym był, ja tylko chciałem się przywitać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze nie specjalnie mam ochote oglądać trening holendrów, juz całe to spuszczanie przed Euro mnie troche denerwuje, mówili dziś co reprezentacje konkretne jedzą i całe menu podawali..... za niedługo bedą mówić jakie qpy robią czy aby kolorek jest dobry :facepalm: masakra jakaś

oczywiście jestem kibicem i nie opuszcze zadnego meczu Naszych Orłów i mam nandzieje ze wyjdą z grupy chociaż

szczerze, Tobie jak i całej reszcie powiem, chciałbym aby chłopaki wyszli z grupy i pokazali się z jak najlepszej strony, ale z chciałbym też, aby Smuda Pedał poniósł mega porażkę...

radimm jedziesz ze mną na tego VAGa ?? :whistling: w ogóle prócz dwóch Pabli ma ktoś ochotę jechać ? :whistling:

o to mi chodziło :) czy pojedziesz ze mną :) bo szukam kogoś do auta;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde czytałem to już kiedyś i mur beton że pojechałbym, ale w środe spadam z Krakowa w Bieszczady do niedzieli, bo jedziemy z moją Gabrielą na 1-sze urodziny jej chrześniaka :decayed: więc z bólem serca ale nie dam rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde czytałem to już kiedyś i mur beton że pojechałbym, ale w środe spadam z Krakowa w Bieszczady do niedzieli, bo jedziemy z moją Gabrielą na 1-sze urodziny jej chrześniaka :decayed: więc z bólem serca ale nie dam rady

Chcesz bana:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nieee tego nie czytałem, czytałem że pojedziesz jak kogoś znajdziesz do auta :decayed:

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ----------

kurde czytałem to już kiedyś i mur beton że pojechałbym, ale w środe spadam z Krakowa w Bieszczady do niedzieli, bo jedziemy z moją Gabrielą na 1-sze urodziny jej chrześniaka :decayed: więc z bólem serca ale nie dam rady

Chcesz bana:decayed:

wujku, ale za co? za niewinność :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantowski pakuj się do nas, mała brunetka prawdopodobnie z nami jedzie i będzie miła atmosfera :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantowski pakuj się do nas, mała brunetka prawdopodobnie z nami jedzie i będzie miła atmosfera :decayed:

hmmm no w sumie można by się z Wami kulnąć :wink: wstępnie rezerwuje miejscóweczke w aucie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała brunetka prawdopodobnie z nami jedzie

Krzychu, myślę że ten argument Cię przekona :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała brunetka prawdopodobnie z nami jedzie

Krzychu, myślę że ten argument Cię przekona :grin:

:grin: chyba Ciebie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może uda mi się przekonać rodziców dzieciaka, żeby 1-ssze urodziny zrobili ma w Sączu, że będą to jego najlepsze urodziny w życiu, a mały nigdy ich nie zapomni :kox:

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

Krzysiek założyłeś w końcu wątek o swoim Audiku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może uda mi się przekonać rodziców dzieciaka, żeby 1-ssze urodziny zrobili ma w Sączu, że będą to jego najlepsze urodziny w życiu, a mały nigdy ich nie zapomni :kox:

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

Krzysiek założyłeś w końcu wątek o swoim Audiku?

nie założyłem, a jak założę to Was na pewno poinformuję... brak mi czasu na wszystko... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczysz w fajnej krótkiej kiecce to będziesz:jerk:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...