Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie do wiary zbliżają się wakacje a oni zmieniają przepisy:kwasny:

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

Specjalnie by zarobić :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------

nie ma spozywania w autku a po za nim nie ma problemu heheheh :decayed:

Można tylko jarać bongo :dancing:

Ja ci dam PABLO:punish:

:decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Cześć zapracowany człowieku:naughty::decayed:

Opublikowano

a gdzie sie wybieracie i kiedy ?

oczywiście domek na campingu i grill jak skur...n :kwasny:

dograłem sobie prace w tym tygodniu juz do niedzieli wolne :naughty: taki to pożyje nie :wink: zatem mam duzo wolnego czasu, w czwartkowe święto robimy spota ? ja jestem za ale sam nie przyjade , moze by sie chociaz na mecz umówić na wódeczke, moze byc u mnie ....46 cali, zmrożona i jedziemy z koksem ktoś chętny ?

Moja juz mi powiedziała ze jak zamierzam cały miesiąc oglądać mecze to sie wyprowadza do Mamusi na miesiąc..... a ja Jej dziś koszulke z napisem "Polska" kupiłem no :kwasny::polew:

Opublikowano
a gdzie sie wybieracie i kiedy ?

oczywiście domek na campingu i grill jak skur...n :kwasny:

dograłem sobie prace w tym tygodniu juz do niedzieli wolne :naughty: taki to pożyje nie :wink: zatem mam duzo wolnego czasu, w czwartkowe święto robimy spota ? ja jestem za ale sam nie przyjade , moze by sie chociaz na mecz umówić na wódeczke, moze byc u mnie ....46 cali, zmrożona i jedziemy z koksem ktoś chętny ?

Moja juz mi powiedziała ze jak zamierzam cały miesiąc oglądać mecze to sie wyprowadza do Mamusi na miesiąc..... a ja Jej dziś koszulke z napisem "Polska" kupiłem no :kwasny::polew:

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/vag-inwazja-stary-sacz-234295/#post2839128

---------- Post dopisany at 01:04 ---------- Poprzedni post napisany at 01:03 ----------

Co do meczu to coś można rozkminić :wink:

Opublikowano

no i będą pili :banan:

---------- Post dopisany at 02:36 ---------- Poprzedni post napisany at 01:35 ----------

co powiecie na nowy wymysl vag BITDI :naughty:

Audi A6 BiTDI quattro (3.0L V6 biturbo TDI diesel) Engine Start, Rev, and Sounds!!! - YouTube

Opublikowano

fajny, to raczej nie jest seria ;-) ?

---------- Post dopisany at 07:51 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ----------

ja tym razem postaram się być ;-) będę zjeżdżał z trasy to mogę się spóźnić ;-)

Opublikowano
fajny, to raczej nie jest seria ;-) ?

no wlasnie to jest seria! od ~3:30 gosc mowi o dzwieku silnika. ustawia tryb dynamic i wlasnie tak brzmi ta v6

GRIP Neuer Audi A6 TDI gegen Porsche 911 Carrera S !!!! UNBEDINGT ANSEHEN !!!! - YouTube

Opublikowano

Hejka :hi:

---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

ja tym razem postaram się być ;-) będę zjeżdżał z trasy to mogę się spóźnić ;-)

No proszę kto tu napisał :naughty:

Opublikowano

^^ :decayed:

Opublikowano

:siema:

już dziś dłuuuugi weekend :wink::kox:

ludziska to co pijemy w sobotę???

Opublikowano
Dzień dobry Panowie :hi:

Pablito, chcę już sobotę:]]]]

:whistling::naughty:

Opublikowano

Wąski, co jest? :decayed:

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ----------

fantowski, Kubusia :>

Opublikowano
Wąski, co jest? :decayed:

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ----------

fantowski, Kubusia :>

:grin::grin:

Opublikowano

Nie rozumiem Twoich śmiechów, chichów :P Kubuś zdrowy. Po Kubusiu nie ma kaca :> A Ty chcesz wątrobę niszczyć jakimiś "40vol." napojami ;>

Opublikowano

"Black" będziesz miała pompę jak Mike Tyson :decayed:

---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

Panowie jak by ktoś przedłużał umowę i brał nową Galaktykę S3 by sprzedać to dajcie znać :wink4:

Opublikowano

Haha :decayed: I w razie czego nie zawaham się jej użyć :P /+ moje ADHD/ ojj będzie ostrrrro :naughty:

Opublikowano
Panowie jak by ktoś przedłużał umowę i brał nową Galaktykę S3 by sprzedać to dajcie znać :wink4:

Przytulił bym z chęcią takiego, bo moja Omnia II już przestarzała troszku jest :decayed:

Nie rozumiem Twoich śmiechów, chichów :P Kubuś zdrowy. Po Kubusiu nie ma kaca :> A Ty chcesz wątrobę niszczyć jakimiś "40vol." napojami ;>

Doktor Witt też jest dobry do 40% :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.