Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za spota, frekwencja :banan:

Zapodajcie zdjęciem :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wlasnie zapodajcie zdjecia

Opublikowano

również podziękował :wink: dzisiaj było :kox::thumbup1:

zdjęcia wrzuce z rana jak będę w pracy :wink: tymczasem dobrej nocy życzę

Opublikowano

spocik udany :thumbup1:

Opublikowano
spocik udany :thumbup1:

Oby takich więcej, zmiana miejsca dobrze zrobiła a myślę nawet jak byśmy zmienili na okres lata spoty właśnie tutaj i przy okazji byśmy mieli obok zlocik klasyków:kox:

W razie załamania pogody mamy obok parking kryty w plazie, co wy na to:evil:

Opublikowano

ja jestem za!!

Opublikowano

Dzięki Pany za spota, miejscówka dobra na lato bo jaśniej nieco niż w GK :decayed:

SNC00974.jpg

SNC00977.jpg

SNC00978.jpg

Opublikowano

dzięki za spota było super,:kox:

Kerczi nuta dobra w .uj ze tak powiem po dresiarsku :decayed:

Opublikowano

Ogr fele prosiaki za***iście wyglądają:kox:

Fajnie że wpadłeś bo wieki Cię nie widziałem.

Opublikowano
Ogr fele prosiaki za***iście wyglądają:kox:

Fajnie że wpadłeś bo wieki Cię nie widziałem.

Dzięki, od jakiegoś czasu ich szukałem ;-) Narazie jest koza :/ Będzie lepiej jak gwint wpadnie ;-) No i nie mogę dostać dekielków do nich :-(

---------- Post dopisany at 03:14 ---------- Poprzedni post napisany at 03:14 ----------

Swoją drogą: ale się najebałem hehe ;-) Lecę spać, dobranoc ;-)

Opublikowano
spocik udany :thumbup1:

Oby takich więcej, zmiana miejsca dobrze zrobiła a myślę nawet jak byśmy zmienili na okres lata spoty właśnie tutaj i przy okazji byśmy mieli obok zlocik klasyków:kox:

W razie załamania pogody mamy obok parking kryty w plazie, co wy na to:evil:

Chociaż wczoraj mnie nie było to jestem za! Myślę że na wolnym powietrzu będzie fajnie :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

ale luźny dzień mamy :kox: tylko pogoda nie za fajna

poniżej zdjęcia...

dsc9186d.th.jpg

dsc9187j.th.jpg

dsc9188w.th.jpg

dsc9190u.th.jpg

dsc9193k.th.jpg

dsc9197.th.jpg

dsc9195z.th.jpg

Opublikowano

wkleiłeś miniaturki zdjęć :kwasny:

daj link do większego formatu

Opublikowano

a jak klikniesz w miniaturę to CI nie powiększa ? :whistling:

Opublikowano
a jak klikniesz w miniaturę to CI nie powiększa ? :whistling:

:no4:

znalazłem przypadkiem taki mało spotykany tunel środkowy z osprzętem KLIK tylko nie wiem czy mi z dekorami spasuje? za 200zł się chyba opłaci?:eusathink:

Mój środek

Opublikowano

:siema: all :banan:

Seba foty chulają wsio po kliknięciu w miniaturkę :wink4:

Opublikowano
:siema: all :banan:

Seba foty chulają wsio po kliknięciu w miniaturkę :wink4:

To nie wiem u mnie ani Firefox ani Chrome nie odpalają w dużym formacie tylko mini 150x100:facepalm:

Opublikowano

Dziwna sprawa:eusathink:

U mnie na lapku w pracy na FF normalnie otwiera tak jak pisałem wcześniej, kieruje na stronkę imageshack i tam po kliknięciu w obrazek lub powiększenie w prawym górnym rogu powiększa na cały rozmiar.

Opublikowano

No było było... prawie jak dawnej :wink:

2012_06_08_112529.jpg2012_06_08_112529.jpg

2012_06_08_112529.jpg2012_06_08_112529.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.