Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
PABLO, co Ty pierd***sz, te gówna są 3x większe od zwykłego telefonu

Nex czytaj ze zrozumieniem, pisałem o porównaniu z SGS2 czyli Samsung Galaxy S 2!

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

michail5566 dzięki za odwiedziny i miło było poznać :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mnie rowniez :hi: dzieki tam za sprzety juz zamontowane bardzo sa pomocne

Opublikowano

Właśnie przyjechałem po odbiorze czarnuli od gazownika, po testach na hamowni ubytek to zaledwie 4KM:kox:

PB 130KM

LPG 126KM

przetestowałem go jak wracałem z pewnym Peugniotem 407 i nie widzę różnicy w mocy :decayed:

to widzimy się na spocie jutro?

Opublikowano
  • Autor

A gdzie jutro chcecie spota zrobic jak Galeria zapewne będzie zamknieta ......

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

Może ustawimy się pod Plazą ok 19-stej ? :naughty:

Opublikowano
A gdzie jutro chcecie spota zrobic jak Galeria zapewne będzie zamknieta ......

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

Może ustawimy się pod Plazą ok 19-stej ? :naughty:

:bry:

Może być, ale ja mogę dojechać później :wink:

Opublikowano

Ja też mogę się spóźnić bo będę leciał ze Śląska. W razie W będę do Was dzwonił ;-)

Opublikowano

Jak nie będę pijany, to też powinienem się pojawić :naughty:

:bry:

Opublikowano
Właśnie przyjechałem po odbiorze czarnuli od gazownika, po testach na hamowni ubytek to zaledwie 4KM:kox:

PB 130KM

LPG 126KM

Gdzie byłeś na hamowni i jaki koszt?

Opublikowano

gdzies ktos na forum zbieral ludzi na wspolna jazde na hamownie kolumna wtedy by bylo po 50zl chyba normalnie to od 80-100zl

Opublikowano
Opublikowano

:hi:z wieczora postaram się w końcu wpaść ,bo dawno mnie nie było

Opublikowano

odnośnie telefonów to moje zdanie jest takie ze

w życiu bym nie kupił telefonu za 2 kafle :shock3: dla mnie to strata pieniędzy , uważam ze po to człowiek płaci abonament ze telefon, w promocji no moze nie za złotówke bo to paści są ale tak do 500 zł max za telefon, płacić 2 tys złotych za aparat telefoniczny,dla mnie głupota. sam poluje na gsII ale w normalnych pieniądzach w promocji. tym złodziejom jak najmniej kasy za telefony

Opublikowano
:hi:z wieczora postaram się w końcu wpaść ,bo dawno mnie nie było

No właśnie bo coś zniknąłeś:whistling:

Opublikowano

ja tez jestem na spocie Komórkowcy :naughty: i alkoholicy

Opublikowano
odnośnie telefonów to moje zdanie jest takie ze

w życiu bym nie kupił telefonu za 2 kafle :shock3: dla mnie to strata pieniędzy , uważam ze po to człowiek płaci abonament ze telefon, w promocji no moze nie za złotówke bo to paści są ale tak do 500 zł max za telefon, płacić 2 tys złotych za aparat telefoniczny,dla mnie głupota. sam poluje na gsII ale w normalnych pieniądzach w promocji. tym złodziejom jak najmniej kasy za telefony

2799zł dawać tak jak w media stoi to się zgadzam ale 1500-1600zł można dać bo to nie jest zabawka tylko do dzwonienia i smsowania.

Wolę kupić taką rzecz niż iPada 3 za 2999zł i jebnąć nim po 2 tygodniach do szafy bo mi się znudził, tak samo nie wszędzie go wezmę ze względu na rozmiar 10".

Opublikowano

Pablo potrzebuje naprawić N95 bo mi spadła 2 razy na beton i coś mnie nie słychać czasami jak dzwonie do kogoś..... byłem w punkcie to gość nawet nie rozkręcił bo mu sie nie chciało powiedział ze sie nie da nic zrobić. :facepalm:

nie ma ktoś jakiegoś telefonu wolnego, moze być paść byle dzwonił potrzebuje na chwile pożyczyć

Opublikowano
  • Autor

Boseronek ja mam jakis telefon :)

Tylko przed spotem mi przypomnij abym go wziął ze sobą :)

To co Panowie, PLAZA jutro godzina 19-sta ? Bo jak by padało zawsze można zjechać tam na parking "podziemny"

Opublikowano

moze być plaza dla mnie troche daleko ale ok, niech reszta sie wypowie ?

Opublikowano
Pablo potrzebuje naprawić N95 bo mi spadła 2 razy na beton i coś mnie nie słychać czasami jak dzwonie do kogoś..... byłem w punkcie to gość nawet nie rozkręcił bo mu sie nie chciało powiedział ze sie nie da nic zrobić. :facepalm:

nie ma ktoś jakiegoś telefonu wolnego, moze być paść byle dzwonił potrzebuje na chwile pożyczyć

Pogadamy na spocie.

Pany jak by ktoś chciał to zapraszam na kiełbaskę, śmigam pod halę.

:hi:

Opublikowano

dzięki Cuber , odezwe sie jutro przed spotem :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.