Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo osób ma w lewie paliwa i nie słyszałem żeby komuś ruda wyszła, nie zastanawiaj się nawet.

Szczerze nie widziałem nigdy B6 z lpg w zderzaku ale A8 D3 z 2006 tak:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanie czy po 3-4 latach coś nie zacznie korodować:mysli:

Szczerze nie widziałem nigdy B6 z lpg w zderzaku

na pewno jedna jeździ w Krakowie bo kuzyn taką robił pod koniec marca, zdjęcia mi pokazywał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty dante masz ten silnik 2.0 jak on sie sprawuje ja mialem takiego kupowac ale trafil sie 1.9tdi. twoj podono stosunkowo nie duzo jara okolo 10l w miescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam grilla elektrycznego, ktoś ma duży balkon to można zrobić imprezę :decayed:

Jakby co to jestem chętny, ale w środę ostatni mecz wyjazdowy to bym pewnie dotarł gdzieś na 21.00 :)

Jarek to od następnego sezonu nasze drużyny walczą w jednej lidze.:naughty:

Niom, lokalnego folkloru ciąg dalszy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty dante masz ten silnik 2.0 jak on sie sprawuje ja mialem takiego kupowac ale trafil sie 1.9tdi. twoj podono stosunkowo nie duzo jara okolo 10l w miescie

dużo nie dużo 9-10L zje :decayed: poza tym jak na razie w porządku wszystko.

skoro słyszałem o grilu na balkonie i domku letniskowym w borku fałęckim na campingu to ja jestem za, ile osób by sie pisało na środe wieczór, domek sie zarezerwuje i do spodu..... do tego grilik przed domkiem i super sprawa, a jezeli wolicie to mozna u mnie Młodą sie do Mamusi wyśle a mieszkam 500 metrów od tego campingu :grin: i na balkonie tez grilika mozna rozpalić..... jakas fifka( mowa o piłce oczywiście:naughty:) jak ktoś chętny to rządzimy :decayed: kazdy moze czuć sie zaproszony :wink:

ja będę na Borkowskiej pewnie więc jakby coś wypaliło to daj cynka na koma :wink: można by co chlapnąć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam grilla elektrycznego, ktoś ma duży balkon to można zrobić imprezę :decayed:

Jakby co to jestem chętny, ale w środę ostatni mecz wyjazdowy to bym pewnie dotarł gdzieś na 21.00 :)

Jarek to od następnego sezonu nasze drużyny walczą w jednej lidze.:naughty:

Niom, lokalnego folkloru ciąg dalszy :decayed:

wiesz że Limanovia ma trenera z Huty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi tez rozlozyl karty i wie ze bedzie przed Toba dluga droga rezania, Ze spotkasz na swej drodze wysokiego szatyna, a owy modul z koncowka L wyciagnie od Ciebie jeszcze wiele razy kasiore z kieszeni albo ze sciany. Pomimo moich przepowiedni nie bedziesz mogl sie oprzec powyzszemy modulowi i wtopisz po calosci.... natomiast wahadelko z drzewa bonsai mowi ze finalnie pomimo obskubania Cie z grubej kasy bedziesz zadowolony.

:polew: dobre Karol i święte słowa prawisz, juz czytam co mi tem moduł obsłuży na maxa :grin:

wysokiego szatyna :eusathink: ale nie kaze sie schylać po mydło :shock3:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

Panowie czy silniczek wycieraczki tylnej avant w b6 i b7 jest taki sam ? różnią sie zdajsie tylko literką za numerem, ale czy z b6 zadziała w b7 bo mam w dobrej cenie do kupienia i nie wiem czy zaskoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam grilla elektrycznego, ktoś ma duży balkon to można zrobić imprezę :decayed:

Jakby co to jestem chętny, ale w środę ostatni mecz wyjazdowy to bym pewnie dotarł gdzieś na 21.00 :)

Jarek to od następnego sezonu nasze drużyny walczą w jednej lidze.:naughty:

Niom, lokalnego folkloru ciąg dalszy :decayed:

wiesz że Limanovia ma trenera z Huty??

Tiaaa... Gość w przerwie zimowej jak był jeszcze trenerem w Nowym Wiśniczu to nawamiał bardzo piłkarzy żeby zostali w klubie ( nie maja tam płacone od jakiegoś czasu ) po czym sam uciekł :kox:

Poza tym w składzie macie jeszcze czterech wychowanków Hutnika + dwóch pilkarzy, którzy kiedyś w Nowej Hucie grali. Wiesz którzy to ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko prawda to ze murawa na Hutniku jest jedną z najlepszych w Europie teraz ?

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

masz jakieś wejściówki na treningi Angoli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do murawy to podobno tak jest, ale nie mnie to oceniać. A co do wejściówek to Ty masz jakieś na Holendrów ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze nie specjalnie mam ochote oglądać trening holendrów, juz całe to spuszczanie przed Euro mnie troche denerwuje, mówili dziś co reprezentacje konkretne jedzą i całe menu podawali..... za niedługo bedą mówić jakie qpy robią czy aby kolorek jest dobry :facepalm: masakra jakaś

oczywiście jestem kibicem i nie opuszcze zadnego meczu Naszych Orłów i mam nandzieje ze wyjdą z grupy chociaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze nie specjalnie mam ochote oglądać trening holendrów, juz całe to spuszczanie przed Euro mnie troche denerwuje, mówili dziś co reprezentacje konkretne jedzą i całe menu podawali..... za niedługo bedą mówić jakie qpy robią czy aby kolorek jest dobry :facepalm: masakra jakaś

oczywiście jestem kibicem i nie opuszcze zadnego meczu Naszych Orłów i mam nandzieje ze wyjdą z grupy chociaż

szczerze, Tobie jak i całej reszcie powiem, chciałbym aby chłopaki wyszli z grupy i pokazali się z jak najlepszej strony, ale z chciałbym też, aby Smuda Pedał poniósł mega porażkę...

radimm jedziesz ze mną na tego VAGa ?? :whistling: w ogóle prócz dwóch Pabli ma ktoś ochotę jechać ? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Panowie :hi:

Pomijając Wasze rozmowy o grillu, kadrze i Smudzie - "pieszczoch" miażdży system

:polew::polew::polew::polew:

Pieszczoch, zrób panu PUU

:polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Panowie :hi:

Pomijając Wasze rozmowy o grillu, kadrze i Smudzie - "pieszczoch" miażdży system

:polew::polew::polew::polew:

Pieszczoch, zrób panu PUU

:polew::polew::polew::polew:

:decayed::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...