Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no to mam po-tomka :wink:

GRATULACJE :oklasky::oklasky:

wybiera sie ktoś

http://wyscigigorskie.pl/wydarzenia-1-1-1-634.html :whistling:

sobotę mam wolną więc jakbyś chciał to mogę jechać..

raczej niedziela

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jlLSabonmNc

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

Pablo jak się wklejało linki :whistling:

Opublikowano

pod filmikiem klikasz UDOSTĘPNIJ i tamten link wklejasz na forum

Opublikowano

:siema:

no to mam po-tomka :wink:

GRATULACJE :drinks:

D4NTE to jak kupisz mi te ledy do podsufitówki?

Kupię i w niedzielę przywiozę na spota :wink:

acha na niedziele bym potrzebował ramkę klubową srebrną - 1szt. jarko, PABLO przywiezie któryś?

Opublikowano

to w tym tygodniu spot jest w niedziele :wtf:

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

a bym zapomnial, dzięki Ozi :thumbup1: za porade z tym ubezpieczeniem, byłem dziś na Handlowym i Sokolnh wszystko zrobił jak trzeba :wink: czekam jeszcze tylko na wycene ubezpieczenia innych samochodow, ogolnie polecam zakład :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
Pablo jak się wklejało linki :whistling:

Tak jak Nexio - Rexio napisał:grin: pod filmikiem na stronce YT masz udostępnij, klikasz, kopiujesz po czym tutaj w drugim rzędzie ikonek (niebieska kula) wklejasz i ok.

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ----------

acha na niedziele bym potrzebował ramkę klubową srebrną - 1szt. jarko, PABLO przywiezie któryś?

Srebrną:question: Ja mam te nowe co się rozkładają i łatwo można wymienić tablice, tylko czarne takie jak wszyscy.

Będziesz chciał to pokaże Ci na spocie.

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

to w tym tygodniu spot jest w niedziele :wtf:

Tak w tym tygodniu jest pomysł by zrobić w Niedziele.

Opublikowano

acha na niedziele bym potrzebował ramkę klubową srebrną - 1szt. jarko, PABLO przywiezie któryś?

Srebrną:question: Ja mam te nowe co się rozkładają i łatwo można wymienić tablice, tylko czarne takie jak wszyscy.

Będziesz chciał to pokaże Ci na spocie.

Srebrną KLIK mam już takie dwie od jarko one są prawie całe czarne a z od przodu tam gdzie napis a4 jest tło srebrne, kolega z pracy zobaczył u mnie i prosił bym mu załatwił do swojej b5:decayed:

Opublikowano
Srebrną KLIK mam już takie dwie od jarko one są prawie całe czarne a z od przodu tam gdzie napis a4 jest tło srebrne, kolega z pracy zobaczył u mnie i prosił bym mu załatwił do swojej b5:decayed:

Powiedz mu że PABLO zaprasza go na spota, niech przyjedzie to zobaczy i kupi:decayed:

Opublikowano
Srebrną KLIK mam już takie dwie od jarko one są prawie całe czarne a z od przodu tam gdzie napis a4 jest tło srebrne, kolega z pracy zobaczył u mnie i prosił bym mu załatwił do swojej b5:decayed:

Powiedz mu że PABLO zaprasza go na spota, niech przyjedzie to zobaczy i kupi:decayed:

pewnie by i kupił, ale mi mówił że nie chce mu się specjalnie zza krk przyjeżdzać, najwyżej do jarka podjadę :wink:

Opublikowano

Ja mam te normalne całe czarne takie mi dał KERCZI :wink4:

W razie czego będę je miał przy sobie.

Opublikowano
Ja mam te normalne całe czarne taki mi dał KERCZI :wink4:

W razie czego będę je miał przy sobie.

ok, ja tymczasem spadam do pracy na noc:kwasny:, spokojnego wieczoru życzę:hi:

Opublikowano
najwyżej do jarka podjadę :wink:

Numer masz, adres znasz. Srebrne ramki mam tylko ja :)

Opublikowano
Srebrne ramki mam tylko ja :)

Dej mi trochę, dej dej:decayed:

Opublikowano

Mogę Ci dać jeszcze naklejki i smyczki :)

Opublikowano

:bry:

Nie wiem jak reszta, ale ja zamierzam jutro po pracy przyjechać na spota. Najwyżej postoję sam i pojadę do domu :whistling: W niedziele to ja będę trzeźwiał po wieczorze kawalerskim mojego sąsiada (o ile dotre do domu)... Z resztą chłopaki mają jutro mecz w VIP-lidze o 22-giej więc na spot też pewnie zawitają, a przynajmniej Cuber (pozdrawiam serdecznie :hi:) z którym przed chwilą rozmawiałem.

Tak więc kto chce i może przyjedzie jutro a reszta przyjedzie w niedziele. Zobaczymy w który dzień będzie większa frekwencja :naughty:

Opublikowano
Mogę Ci dać jeszcze naklejki i smyczki :)

Spoko nie ma problemu, opróżnię Ci trochę mieszkanie bo pewnie nie ma jak tam przejść bo tak ciasno od tych gadżetów :grin::decayed:

Jak byś dał radę podjechać w Niedziele to przywieź trochę to wezmę a jak nie to w tygodniu się zgadamy.

Malutka co tam:naughty:

Opublikowano
Nerw ;) A tam?:>

Jaki nerw skoro masz dzisiaj powód by się najeebać ze szczęścia :decayed:

U mnie spoko wpadnij na spota z Krzychem :decayed:

Opublikowano

Nie wiem jak reszta, ale ja zamierzam jutro po pracy przyjechać na spota. Najwyżej postoję sam i pojadę do domu :whistling: W niedziele to ja będę trzeźwiał po wieczorze kawalerskim mojego sąsiada (o ile dotre do domu)... Z resztą chłopaki mają jutro mecz w VIP-lidze o 22-giej więc na spot też pewnie zawitają, a przynajmniej Cuber (pozdrawiam serdecznie :hi:) z którym przed chwilą rozmawiałem.

Tak więc kto chce i może przyjedzie jutro a reszta przyjedzie w niedziele. Zobaczymy w który dzień będzie większa frekwencja :naughty:

Się znowu zaczyna temat... :facepalm:

W takim razie ja też jutro będę ale dopiero po 20.

Opublikowano

No to powodzenia jutro na spocie i życzę wielkiej frekwencji :wink4:

lennox telefony mam przygotowane dla Ciebie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.