Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak.

Opublikowano

fantowski, a więc zadowolony z lakierowania dokładek?? :kox:

Opublikowano
fantowski, a więc zadowolony z lakierowania dokładek?? :kox:

zadowolony :naughty: musze do Ciebie z flachą podjechać :banan:

Opublikowano

kibice a gdzie były pompony :grin:

Opublikowano

zadowolony :naughty:

Nie powiem bo inna audina teraz :kox:

Dzięki za spocika :hi:

fantowski czemu ty jeszcze nie masz założonego tematu w Moja A4:naughty:

Opublikowano

Szefowie to gdzie byl w koncu spot? Bo ja bylem w kazimierzu od 19.30-50 i nikt sie nie pojawil :decayed:

Opublikowano
Szefowie to gdzie byl w koncu spot? Bo ja bylem w kazimierzu od 19.30-50 i nikt sie nie pojawil :decayed:

Masz do mnie numer to czemu nie dzwoniłeś:whistling:

Mam dla Ciebie ramki i kto będzie chciał to niech pisze.

Spot był tam gdzie chłopaki grali.

Opublikowano
Szefowie to gdzie byl w koncu spot? Bo ja bylem w kazimierzu od 19.30-50 i nikt sie nie pojawil :decayed:

Masz do mnie numer to czemu nie dzwoniłeś:whistling:

Mam dla Ciebie ramki i kto będzie chciał to niech pisze.

Spot był tam gdzie chłopaki grali.

no troche dupska dalem, ze nie zadzwonilem... nastepnym razem sie poprawie :wink: ramki odbiore na nastepnym spocie, chyba ze mozna Cie gdzies lapac po Krakowie? dzieki wielkie :hi:

Opublikowano

no troche dupska dalem, ze nie zadzwonilem... nastepnym razem sie poprawie :wink: ramki odbiore na nastepnym spocie, chyba ze mozna Cie gdzies lapac po Krakowie? dzieki wielkie :hi:

Jak nie masz daleko na AWF/Czyżyny to zapraszam :wink4:

Opublikowano

a w jakich godzinach? bo ja jutro bede okolo poludnia w galerii kazmierz, to moge podskoczyc do Ciebie :decayed:

Opublikowano
a w jakich godzinach? bo ja jutro bede okolo poludnia w galerii kazmierz, to moge podskoczyc do Ciebie :decayed:

Od 20:00 jestem wolny o ile nie mam planu gdzieś podbicia na miasto wieczorem.

Jak coś to już się zgadamy na PW.

jarko PW.

Dobranoc :hi:

Opublikowano

Pablo, ramki dawaj po 10 zeta/sztuka z tego 9 dla mnie :decayed:

Opublikowano

dzień dobry Dziewczęta w ten piękny poranek ........ moze by w końcu tego grilla zorganizować ?

Opublikowano
dzień dobry Dziewczęta w ten piękny poranek ........ moze by w końcu tego grilla zorganizować ?

cały weekend ma padać i być chłodno ~15'C :decayed:

Opublikowano

Podobno :decayed:

Co nie zmienia faktu że dobrze się week zapowiada bo najpierw K1 i dwie walki wieczoru.

bilde?Site=PO&Date=20120510&Category=SPORT99&ArtNo=120519888&Ref=AR&border=0&MaxW=666

A w Niedziele GP Hiszpanii :kox:

Opublikowano
dzień dobry Dziewczęta w ten piękny poranek ........ moze by w końcu tego grilla zorganizować ?

cze lala gryl to był już wczoraj :wink:

Opublikowano

Bosi za dużo wczoraj wypił i na czworaka nas szukał :grin:

Opublikowano

joł Pancie

Opublikowano
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.