Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Boseron fajnie że to wymodziłeś, dobry patent.

Kolejne zadanie dla Ciebie byś wymodził to samo ale w sedanie na tył to pewnie będziesz pierwszy w pl i nawet wrclagune tym zawstydzisz:grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jarek pytałem o mecz bo Craksy juz chyna nie trzena oglądać bo wszystko jasne i Wisły tez nie, a reszta...... mnie az tak bardzo nie interesuje kto bedzie mistrzem Polski skoro to nie zadna z krakowskich drużyn.

Łukasz, a co ja mam do oglądania Craxy czy Wisły czy tym bardziej kto wygra ligę...

Tu się gra o awans... http://gotowidowalki.pl/

Opublikowano
to teraz pozdrawiam Was serdecznie jak On pojdzie i powie to pracodawcy :)

Ja mu juz wygarnołem
:decayed:
Zobaczymy czy zmieknie chłopina do poniedziałku,jak ni to bede szukac pracy
:wink:

Opublikowano

A ja pracuje 7 dni w tygodniu

Wąski :friends::notworthy:

Opublikowano

A ja ile chce :decayed:

Opublikowano

Dobra Kerczi tobie też dziekuje ;)

Opublikowano

arbeit macht frei

jak się ma tyle abonamentów:naughty:

Opublikowano

:bry:

Piękna pogoda na grilla :piroman:

Opublikowano

Panowie..... sobota to 100% czyli 2x stawka dzienna albo 2 dni wolnego czyli tzw wybicie. Mam dobrą informację, dziś jestem najebany, ale jutro przyjadę na VAG :D:D:D . PABLO pisz tu gdzie i o której mam się zjawić

Ci co mnie nie znają poznają, czyli np Transit :D

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

fantowski jutro auto do Lakiernika o której wieziesz? Po VAG czy przed?

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

Co tu taka cisza?

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Co tu taka cisza?

Opublikowano

Kurcze szkoda ze jutro do 19 jestem w pracy bo bym sie zjawił , dawno Cie Nex nie widziałem, ostatni raz to chyba na rybitwach czwartkowych z Ozim :naughty:

sory Jarko na śmierć zapomniałem o Gumiorach :wink: a wychowałem sie chodząc tam na mecze za gnojka bo najbliżej domu......

Opublikowano

boseron przed VAG-iem mogę CIę odwiedzić, tylko powiedź gdzie i czy można :naughty:

Opublikowano

nex jak da rade to auto zawioze mu wieczorem po meczu.. na VAGu bede... pozniej meczyk... moze chwila rynek i do lakiernika :)) a co chcesz ze mna tam jechać?? bo w sumie znasz go a tez bede mial transport na powrocie jak pojedziesz :wink:

Opublikowano

o której jedziecie na VAG? na 12 czy 13 w końcu?

Opublikowano

:hi:

Oj Kraków się nie popisał na tegorocznym zlocie VAG:thumbdown::bicz:

Ja, Nex i Fantowski a pozostała większość z małopolski przyjechała, nie ładnie panowie..

Tutaj będzie się można zrewanżować od nas bo zapowiada się większy zlot :arrow2:http://a4-klub.pl/showthread.php?234295-VAG-INWAZJA-Stary-S%B1cz&p=2839128&viewfull=1#post2839128

ef4d8cac657133edmed.jpg

Opublikowano

Pablo 5 zeta daj spokój kogo na to stać :kwasny:

Opublikowano

nic te wasze a4 klub niezorganizowane :grin:, przyjeżdżam specjalnie abyście Ci którzy nie znają, mieli możliwość mnie poznać, a wy co...... :facepalm::grin::grin:

Opublikowano
nic te wasze a4 klub niezorganizowane :grin:, przyjeżdżam specjalnie abyście Ci którzy nie znają, mieli możliwość mnie poznać, a wy co...... :facepalm::grin::grin:

A my oglądamy ostatnią kolejke ekstraklasy :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.