Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

pablo ta audi jest od roku prawie na allegro i nikt jej nie chce kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

podobno wlasnie nie ruina! chodzi o bardziej o cene. ktos z forum go ogladal i mowil ze koks jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Krakowiacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by chodziło o cenę to myślę, że znalazł by się kupiec w rok czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Krakowiacy :)

siema cuber

jak by chodziło o cenę to myślę, że znalazł by się kupiec w rok czasu

na stowe nie jest ruina jest auto full wypas ale czemu nie idzie to nie wiem moze ludzie boja sie kupowac takich aut ja bym kupil go ale kupilem wczeesniej 1.9tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ma automat i jasne wnętrze, kwestia gustu jednemu się będzie podobać a drugiemu nie, bardziej ludziom cena może nie odpowiadać i podniesiona moc i lecą teksty "panie ten silnik już długo nie pojeździ" :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozi byłeś najbliżej ale jedną przegapiłeś :naughty:

Looknij na lusterko, jest 18 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ozi, a kolor odbicia w lusterku? :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa 18 jeszcze jest odbicie w lusterku innego koloru :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

hahahah zauwazyłem nim przeczytałem post PABLA zeby nie było:wink:

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

hahahah zauwazyłem nim przeczytałem post PABLA zeby nie było:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ma automat i jasne wnętrze, kwestia gustu jednemu się będzie podobać a drugiemu nie, bardziej ludziom cena może nie odpowiadać i podniesiona moc i lecą teksty "panie ten silnik już długo nie pojeździ" :facepalm:

Wiem Pawle i własnie o tym piszę. Ludzie w Polsce są niedowaleni pod tym kątem i boją się każdej modyfikacji. Będą mierzyć miernikami grubości lakieru sprawdzać wszystko po to aby kupić i zajeździć i poniszczyć samochód do granic możliwości :doh::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje ze pierwsze co to liczba koni... od razu skojarzenie ze pali jak smok, a przy obecnych cenach paliwa to trzeba robic na paliwo.... a jak kogos juz stac na paliwo, to woli kupic nowszy model... takie jest moje zdanie...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znam gościa który kupował mondeo srebrne półtora roku kupił w stanie cudo i w ciągu dwóch lat zajeździł go tak że strach wsiadać do auta :facepalm: gradobicie brak serwisu otarcia itd masakra a tak mierzył tym miernikiem że szok masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah zauwazyłem nim przeczytałem post PABLA zeby nie było:wink:

I tak Ci już nikt na słowo nie uwierzy :takiego::grin::grin::grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje ze pierwsze co to liczba koni... od razu skojarzenie ze pali jak smok, a przy obecnych cenach paliwa to trzeba robic na paliwo.... a jak kogos juz stac na paliwo, to woli kupic nowszy model... takie jest moje zdanie...:wink:

nowszego modelu nie kupi nigdy za taka cene i w takim stanie technicznym co najwyżej kupi jakiegoś zajeżdżonego 2.0 TDI z minimalnym wyposażeniem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowszego modelu nie kupi nigdy za taka cene i w takim stanie technicznym co najwyżej kupi jakiegoś zajeżdżonego 2.0 TDI z minimalnym wyposażeniem!!

No z tyloma konikami to nie kupisz... ale bedzie nowsza wersja i mniej palil... dla mnie wystarczajacy argument ;) bo po naszych drogach nie wykorzystasz potencjalu tego samochodu...

To moja subiektywna opinia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale 2.0 TDI to smieciowy silnik i przed 2009-2010 nie warto kupować takiego silnika jezeli juz to 2.7tdi lub 3.0 tdi ale koszt auta dzieki temu idzie bardzo w górę oraz spalanie wzrasta i wynosi coś koło tego które jest w 1.8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.06 w sobotę kilka osób z rallyforum.pl wybiera się na hamownię do DETECHU Koszt jednego pomiaru 80 PLN, jak uzbieramy 15 osób chętnych ma być taniej. Może ktoś od nas ma ochotę przebadać swoje autko? Z tym że niestety jest możliwość sprawdzenia tylko ośki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...