Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wygramy:kox:

2nm0nc9.jpg

Panowie doszedł nowy dodatek który pokazuje nam powiadomienia w wątkach w których często się udzielamy oraz w naszych założonych tematach.

Na samym dole możecie sobie ustawić o czym ma powiadamiać ten dodatek :arrow2:http://a4-klub.pl/profile.php?do=editoptions

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hm... jeszcze nie zauważyłam, aby mnie o czymkolwiek powiadamiało w ten sposób... ;>

Opublikowano
Hm... jeszcze nie zauważyłam, aby mnie o czymkolwiek powiadamiało w ten sposób... ;>

Bo ty jesteś kobietą i masz inne prawa :decayed:

Opublikowano
Hm... jeszcze nie zauważyłam, aby mnie o czymkolwiek powiadamiało w ten sposób... ;>

jak zaczniesz spamować jak Pablo w każdym wątku to w końcu zobaczysz ten znaczek a na razie przy 3 postach to raczej bidnie to widzę :wink:

Opublikowano

Ja sobie wyłączyłem powiadamianie w wątkach gdzie uczestniczę :decayed:

Opublikowano
Ja sobie wyłączyłem powiadamianie w wątkach gdzie uczestniczę :decayed:

bo jestes jednostrzałowiec :wink::decayed:, napiszesz czesc i tyle w watku, a posty lecą :whistling::grin:

:hi: BTW

Opublikowano

PABLO!!!! Ja Ci dam inne prawa... Ty jesteś mężczyzną i nie masz żadnych :decayed: (co najwyżej na tym forum :wink:)

Opublikowano
PABLO!!!! Ja Ci dam inne prawa... Ty jesteś mężczyzną i nie masz żadnych :decayed: (co najwyżej na tym forum :wink:)

prosze prosze jeszcze feministycznych wypowiedzi to tu nie widziałem :grin:

Opublikowano

:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

bo jestes jednostrzałowiec :wink::decayed:, napiszesz czesc i tyle w watku, a posty lecą :whistling::grin:

Mam sprawdzony sposób by ożywić ruch na forum :wink::decayed:

Opublikowano
Wygramy:kox:

http://oi48.tinypic.com/2nm0nc9.jpg

Panowie doszedł nowy dodatek który pokazuje nam powiadomienia w wątkach w których często się udzielamy oraz w naszych założonych tematach.

Na samym dole możecie sobie ustawić o czym ma powiadamiać ten dodatek :arrow2:http://a4-klub.pl/profile.php?do=editoptions

widzisz Pablo jednak czasem Twój spam jest pomocny :wink:

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

bo jestes jednostrzałowiec :wink::decayed:, napiszesz czesc i tyle w watku, a posty lecą :whistling::grin:

Mam sprawdzony sposób by ożywić ruch na forum :wink::decayed:

podziel się :whistling:

Opublikowano

az sie boje zapytac jaki :grin:

Opublikowano

Top Secret :wink::decayed:

Opublikowano
Ja sobie wyłączyłem powiadamianie w wątkach gdzie uczestniczę :decayed:

Nic dziwnego. Mnie też by irytowały ciągłe powiadomienia z Newbie :grin:

Opublikowano
:facepalm::grin::grin::polew:
Opublikowano

Nic dziwnego. Mnie też by irytowały ciągłe powiadomienia z Newbie :grin:

To był jeden z większych powodów :decayed:

Opublikowano

Nic dziwnego. Mnie też by irytowały ciągłe powiadomienia z Newbie :grin:

To był jeden z większych powodów :decayed:

Tak, wiem. Pniesz się w rankingu :naughty:

Opublikowano

Eee co ty, w ogóle na to nie patrzę, to już takie zboczenie i nawyk od 5 lat:wink: :decayed:

Opublikowano
Eee co ty, w ogóle na to nie patrzę, to już takie zboczenie i nawyk od 5 lat:wink: :decayed:

ja mam inne nawyki i ... ale każdy ma swoje :wink:

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin:
Opublikowano

:naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.