Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Najlepszy kompromis: B5 - 17"

W B5 16'' to max., więcej mogą zakładać Ci co tylko w niedzielę autem do kościoła pomykają...

Ta weź się

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Najlepszy kompromis: B5 - 17"

W B5 16'' to max., więcej mogą zakładać Ci co tylko w niedzielę autem do kościoła pomykają...

Ta weź się

Tiaaa, Ty to słyszałem że nawet dalej poszedłeś bo sprzedajesz nie tylko felgi ale i całe auto do nich co jest przykręcone :decayed:

Opublikowano
Najlepszy kompromis: B5 - 17"

W B5 16'' to max., więcej mogą zakładać Ci co tylko w niedzielę autem do kościoła pomykają...

Ta weź się

Tiaaa, Ty to słyszałem że nawet dalej poszedłeś bo sprzedajesz nie tylko felgi ale i całe auto do nich co jest przykręcone :decayed:

pomówienie :naughty:

Opublikowano
Najlepszy kompromis: B5 - 17"

W B5 16'' to max., więcej mogą zakładać Ci co tylko w niedzielę autem do kościoła pomykają...

Ta weź się

Tiaaa, Ty to słyszałem że nawet dalej poszedłeś bo sprzedajesz nie tylko felgi ale i całe auto do nich co jest przykręcone :decayed:

pomówienie :naughty:

takich aut nie sprzedaje się... Gruszka wspominał, ale o tym, że za niedługo zacznie jeździć na spoty klasyków :decayed:

Opublikowano

Podobno peugotem :decayed:

Opublikowano
Podobno peugotem :decayed:

Dalej posiada tego popierdzielacza (czyt. który wyrywa fotel z szyny:decayed:) jakim jest 206tka :decayed:

:siema: wszystkim.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie jest na sprzedaż SGS3 za 2200zł.

Szczegóły u małejbrunetki ^^

Opublikowano

Pablo ja chce

Opublikowano

dzieki pablo za ramke:hi:

Opublikowano

:siema:

jak ja nienawidzę poniedziałków :decayed:

Opublikowano
Pablo ja chce

Dla Ciebie mam mega wypas okazję :grin::arrow2:BIAŁY SAMSUNG GT-i9300 GALAXY S3 BIAŁYSTOK 3S NOWY (2404967510) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :kox::decayed:

Nie ma co się napalać, teraz dopiero wchodzą niebieskie sztuki, tzn, nowy kolor już nie taki niebieski jak na premierze :naughty:

Jej kuzyn ma na sprzedaż ale z Gdańska.

Pogadaj z nią.

Ja w środę może łyknę SGS3 poniżej dwójki, tylko czekam na klienta jak będzie brał z Playa jeszcze nie brandowane sztuki.

---------- Post dopisany 12-06-2012 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2012 at 23:28 ----------

dzieki pablo za ramke:hi:

Spox :wink:

Już wiem czemu ta nawi nie czytała tej karty, ponieważ nie widzi ten złom kart SDHC :decayed:

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

post-76400-1339403313.jpg

post-76400-1339403254.jpg

Kto zgadnie jaki to pakiet:decayed:

Opublikowano

tak myslalem bo na stara wygladala ta navi he

a co do pakietu to moze to rieger albo hofele mysle ze nic innego

Opublikowano

s-pablo :decayed:

Opublikowano
a co do pakietu to moze to rieger albo hofele mysle ze nic innego

Rieger Tuning Aerokit Audi A4 (B8 Series) Demo Car in Japan | Fastmotoring

---------- Post dopisany at 00:59 ---------- Poprzedni post napisany at 00:58 ----------

s-pablo :decayed:

:takiego::decayed:

Opublikowano
:banan: wiedzialem ze rieger poznalem po wiesniackich (bez obrazy) progach:facepalm:
Opublikowano
s-pablo :decayed:

:polew::polew:

Opublikowano
Hello. Ja tam jeżdżę na 19' i nie narzekam. Jeździ sie naprawdę dobrze moim zdaniem..

ja się teraz przesiadłem na 19" do tego z naciągiem i nie marzekam. Jaka dla mnei pomiędzy profilem 45 a 35 aż takiej dużej różnicy nie ma ;-)

Opublikowano

cześć Ludu Pracy....

czyli co dziś mecz o wszystko potem mecz o honor.....

Opublikowano

nie chcę być marudny ale na więcej niż remis to chyba nie możemy liczyć ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.