Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim :hi:

Ale ta pogoda wkuurwia że masakra :facepalm:

imag0034yy.jpg

Fajny bolid ma młody junior dziadka z forum :kox:

Przyzwyczajać od dziecka do audi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Miło mnie wczoraj nasi trampkarze zaskoczyli nie liczyłem na taki wynik po meczu z Grecją i po tym co zrobili z Grekami Czesi może faktycznie naszym brakło wtedy pary przez ten dach :wink: w każdym razie szacun za serce do walki bo tego wczoraj im nie brakowało a najbardziej podobali mi się Wasyl , Perquis no i też Boenisch dzięki nim Tytoń nie miał kupy w gaciach jak ruscy ruszali.

Ty sobie chyba jaja robisz!! :thumbdown: pierwsi do zmiany byli, a szczególnie ten Niemiec co po Polsku dobrze mówić nie umie.. drugi zaś to chyba musi zmienić korki na mecz z Czechami bo na ostatnim meczu to ślizgał się jak na lodzie...

tiaaa....nie no pewnie i wpuściłbyś na lewe skrzydło Macierewicza na prawe Jarosława obrońce narodu a środkiem by poszło radio mariana z obrońcami krzyża smoleńskiego proszę cię :facepalm: .....

na kogo ty ich chciałeś zmienić bo raczej nie widzę żeby sławy nam ławki grzały :eusathink: jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma może niektórzy poprawnie po polsku nie mówią ale widać było że im się chciało biegać a nie czekali aż się koło nich piłka znajdzie a to że ktoś się poślizgnął to raczej wina kiepskiej murawy bo jakby podłoże było OK to w takich korkach powinien stawać jak wryty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, jak grają c**jowo to psy na nich wieszaja, jak grają dobrze (bo w moim mniemaniu tak było i dawno nie widziałem takiego zaangażowania i "gryzienia trawy" naszych zawodników, brakło troche szcześcia i tyle) ,to tak samo krytyka bo ktos sie poslizgnął :facepalm:, panowie takiego meczu jak z ruskimi to szczerze dawno nie widziałem w wykonaniu naszych o ile w ogóle taki był za mojej swiadomej kadencji na tym swiecie. BRAWO BRAWO Prawie zjadłem palce bo paznokci brakło :wink::grin: , tyle w temacie i przestancie juz dywagowac, teraz czechy i cwiercfinały :naughty:

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

a i jak by komorowski nie miał osranych gaci to by było 2-1 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje że w sb z Czechami wpierdolę palce bo paznokci już nie mam:facepalm: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wp***dol lajkonika :wink: ja juz mam zapas bo ledwo na klawiaturze pisze :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

bo my mamy taką naturę że chociaż jest dobrze to i tak jest źle :wink:

no wiem i dlatego w tym kraju jest tak jak jest :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje że w sb z Czechami wpierdolę palce bo paznokci już nie mam:facepalm: :grin:

to spróbuj u nóg

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

To może wam podrzucę kredki córy bo mi się ich strugać nie chce odbiorę po meczu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje że w sb z Czechami wpierdolę palce bo paznokci już nie mam:facepalm: :grin:

to spróbuj u nóg

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

To może wam podrzucę kredki córy bo mi się ich strugać nie chce odbiorę po meczu :decayed:

hehehe ale ja tylko woskowe preferuje :grin:

btw wysłałem ci pv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL zawsze wszyscy narzekali i będę narzekać dlatego wiecznie źle.

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

to spróbuj u nóg

Na ćwierćfinał sobie zostawiłem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL zawsze wszyscy narzekali i będę narzekać dlatego wiecznie źle.

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

to spróbuj u nóg

Na ćwierćfinał sobie zostawiłem:decayed:

to jedną mozesz obgryźć bo jak bedzie cwiercfinał to zapewne tylko jeden z naszymi :grin:, a jak nie to moze odrosną na dłoniach w między czasie, zawsze kredki masz w obiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Wy tam lepiej piszcie co z dzisiejszym spotem czy robimy na parkingu pod decathlonem ale przy tej pogodzie to pewnie byśmy byli na krytym pod plazą czy się normalnie zjeżdżamy standardowo do galerii :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

:polew:

Wy tam lepiej piszcie co z dzisiejszym spotem czy robimy na parkingu pod decathlonem ale przy tej pogodzie to pewnie byśmy byli na krytym pod plazą czy się normalnie zjeżdżamy standardowo do galerii :eusathink:

no właśnie, co i jak... ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

mnie dziś nie ma, auto odstawiłem do lakiernika, jest nowy zderzak, lotka na klapę i dokładki idą w kolor. Jutro wieczorem odbieram:kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, jak grają c**jowo to psy na nich wieszaja, jak grają dobrze (bo w moim mniemaniu tak było i dawno nie widziałem takiego zaangażowania i "gryzienia trawy" naszych zawodników, brakło troche szcześcia i tyle) ,to tak samo krytyka bo ktos sie poslizgnął :facepalm:, panowie takiego meczu jak z ruskimi to szczerze dawno nie widziałem w wykonaniu naszych o ile w ogóle taki był za mojej swiadomej kadencji na tym swiecie. BRAWO BRAWO Prawie zjadłem palce bo paznokci brakło :wink::grin: , tyle w temacie i przestancie juz dywagowac, teraz czechy i cwiercfinały :naughty:

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

a i jak by komorowski nie miał osranych gaci to by było 2-1 :grin:

:oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

W galerii?

Podjedźmy pod decathlon a jak będzie padało to parking kryty w plazie a później klasyki:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ----------

ciekawa impreza może byc

DUB IT Kielce Festiwal ! | klasyczny.com

---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

fajne :whistling:

Piękne samoloty VIP-ów na Lotnisku Chopina [ZDJĘCIA]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś mogę podjechać na spocik ale po co zminiac miejscówkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

W galerii?

Podjedźmy pod decathlon a jak będzie padało to parking kryty w plazie a później klasyki:naughty:

Nie chce mi się jeździć w te i spowrotem. Dziś Galeria a next time jak będzie ładnie to możemy jechać nawet na molo w sopocie :naughty:

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ----------

Pablo zostałeś przegłosowany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...