Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zazdroszczę zakupu :thumbup1:

Dzięki, warto było czekać bo wyrwałem za 1100zł mniej niż w Media Markt:decayed:

1100? to jak za darmo:slina:

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

Witam kolegów z Krakowa, czy mógłby mi ktoś pomóc http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/nocleg-krakow-okolice-237866/

zobacz sobie tutaj:wink:

Polska Kwatery Noclegi Pokoje Gościnne Hostele - Gumtree Małopolskie / Kraków

Opublikowano

ale mnie suszy :heat:

Opublikowano

:siema: w ten mam nadzieje emocjonujący i szczęśliwy dzień :kox:

1100? to jak za darmo:slina:

Tak, za 1700zł :dancing:

Za jakieś 10-14 dni będę miał kolejne sztuki ale za taką kwotę nie ma szans bo to było dogadane z szefem, natomiast za 2100-2200zł być może dało by się załatwić.

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ----------

ale mnie suszy :heat:

I co jednak byłeś na mieście :naughty:

Opublikowano
ale mnie suszy :heat:

było tyle pić? :grin:

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

:siema: w ten mam nadzieje emocjonujący i szczęśliwy dzień :kox:
1100? to jak za darmo:slina:

Tak, za 1700zł :dancing:

Za jakieś 10-14 dni będę miał kolejne sztuki ale za taką kwotę nie ma szans bo to było dogadane z szefem, natomiast za 2100-2200zł być może dało by się załatwić.

pomyślimy:wink:

Opublikowano

Wrocławie, przybywam :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
Wrocławie, przybywam :naughty::naughty::naughty:

Jarku czemuś mnie nie zabrał:facepalm:

Wiesz ile bym sprzedał smyczek, ramek klubowych pod stadionem :kwasny:

:polew::decayed:

Opublikowano

Wyjazd za 30min. Jedziesz ? Jedno miejsce mamy :naughty:

Opublikowano
Wyjazd za 30min. Jedziesz ? Jedno miejsce mamy :naughty:

W pracy jestem jeszcze:disgust:

Szkoda że wczoraj nie napisałeś jak pisałem w temacie andka to bym sobie załatwił wolne a teraz to lipa chociaż jeszcze posiedzę z 3h i spadam heh

Opublikowano

Wczoraj jeszcze nie wiedziałem :) najlepsze są spontany :decayed:

Opublikowano

Bon dźiorno :hi: Jak mija sobota? Ja rozbebeszyłem połowę wnętrza i walczę z tylnym nagłośnieniem, mam nadzieję że do meczu wyjdę z garażu :facepalm:

Opublikowano

Witam:decayed:, mam kolejne pytanie. Dotyczy ono montażu RNS-E. Czytałem że jest to możliwe w B6. Chciałem zapytać czy ktoś to robił, jeśli tak to czy wszystko działa i wygląda tak jak powinno? Zna ktoś kogoś solidnego kto może coś takiego zamontować? I jakie są koszta takiej instalacji? Szukałem na allegro ale nie znalazłem czegoś takiego. Proszę o jakieś info.:wink:

Pozdrawiam

Opublikowano

Ten sam kolega co Cuber Ci wcześniej podał.

Marcin Ci z tym może pomóc.

Opublikowano

Rany boskie ale ulep :shock3::shock3::shock3::shock3:

Opublikowano

idealny do lansu na B7 :decayed:

jaki wynik obstawiacie? Ja 2:1 wiadomo dla kogo :wink:

Opublikowano

haha kończy się jak zwykle, możecie zdjąć flagi z aut :grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

wg. mnie się spalili. Za bardzo media pompowały atmosferę przed meczem.

No i wyszło jak wyszło, najsłabszy mecz naszych w tych finałach.

Szkoda...:facepalm:

podobają mi się te lampy http://photos04.otomoto.pl/photos/original/C24/74/04/C24740403_6.jpg

Opublikowano
haha kończy się jak zwykle, możecie zdjąć flagi z aut :grin::grin::grin::grin::grin:

:polew::buhaha::hahaha::nabijasie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.