Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

No jak to nie widziałeś mnie, ukrytą kamerą byłem :decayed:

A serio to nie wyrobiłem się dzisiaj, nawigacje mi przybyły wieczorem i musiałem je ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo gdzie można oglądnąć archiwalne odcinki TVN TURBO raport ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo gdzie można oglądnąć archiwalne odcinki TVN TURBO raport ?

Patrzyłeś na ich stonce tvn turbo?

Lookałem tutaj ale nie widzę:eusathink::arrow2:TVN Turbo - Onet Vod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego biegania po boisku to nie każdemu chciało się ruszać za kontrą w 2 połowie...

Chyba za bardzo nie załapałeś tego jak drużyna była ustawiona w tym meczu... Graliśmy praktycznie w 7 obrońców, głęboko cofnięci przyjmowaliśmy rywala... Ciężko żeby przy takim ustawieniu atakować sporą ilością piłkarzy... Do tego jeszcze zmęczenie doszło... Smuda nie robił zmian bo mu to defensywne ustawienie pasowało, nie wpuścił Grosika za Murawskiego bo ten drugi nawet zmęczony lepiej się broni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów dyskusje jak za najpiękniejszych (zakończonych kropką) czasów :decayed:

Co do meczu Hiszpanów - :thumbdown: Cztery gole ale zero emocji. Najgorszy mecz do tej pory na Euro. Cieszyć (niektórych) może tylko wynik :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie odblokowywania FIS'a i montażu tempomatu. Przeczytałem opis jak to zrobić i doszedłem do wniosku że samemu raczej nie dam rady. Dlatego mam pytanie, czy jest ktoś kto mógłby mi założyć tempomat i odblokować FIS'a w okolicach Krakowa. Nie ukrywam że zależy mi na tym. Prosiłbym o jakiś kontakt na PW żeby się ewentualnie dogadać. Pozdrawiam

ja robiłem w swojej B6 FIS-a u tego gościa znalazłem go przez allegro. Podajże Wojtek ma na imię, 300zł z częściami wziął, z reguły jak pytałem to w Krk ok 400zł biorą i wymagają byś manetkę do kompa miał we własnym zakresie. Z Krakowa najłatwiej tam trafić jadąc przez Brzegi i Kokotów.

Firma

Auto Skan. Elektromechanika,

Adres: Zabawa 152, 32-020 Zabawa

Tel.: 513-284-805

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poraz kolejny i ponawiaw swoja prosbe i pytanie odnosnie zalozenia tempomatu i odblokowaniu pelnego fis'a. czy jest ktos z okolic krakowa kto wie jak to wszystko zamontowac? oczywistym jest ze nie bedzie tego robil charytatywnie, co do tego napewno sie dogadamy bo bardzo mi na tym zalezy. samochod to a4 b6 2002r avant 1.9 tdi awx. w razie zainteresowania prosze o pw. sorry za brak ort. post pisany z kalkulatora heh:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękówka za spot'a :hi:

Również dzięki :hi:

BTW

Montował ktoś może hak holowniczy do A4, ewentualnie orientuje się jaki jest koszt założenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękówka za spot'a :hi:

Również dzięki :hi:

BTW

Montował ktoś może hak holowniczy do A4, ewentualnie orientuje się jaki jest koszt założenia?

zależy jakiego ,sam montaż nie jest trudny możesz sam /instrukcja na forum/ z tego co pamiętam firmy brało od 250-350 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poraz kolejny i ponawiaw swoja prosbe i pytanie odnosnie zalozenia tempomatu i odblokowaniu pelnego fis'a. czy jest ktos z okolic krakowa kto wie jak to wszystko zamontowac? oczywistym jest ze nie bedzie tego robil charytatywnie, co do tego napewno sie dogadamy bo bardzo mi na tym zalezy. samochod to a4 b6 2002r avant 1.9 tdi awx. w razie zainteresowania prosze o pw. sorry za brak ort. post pisany z kalkulatora heh:-)

Marcin na Zakopiańskiej 501 963 597 powiedz ze z A4 -klubu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montował ktoś może hak holowniczy do A4, ewentualnie orientuje się jaki jest koszt założenia?

zależy jakiego ,sam montaż nie jest trudny możesz sam /instrukcja na forum/ z tego co pamiętam firmy brało od 250-350 zł

Myślę że jedyny sens ma założenie ORI demontowalnego (będzie sprawdzenie świateł oraz auto wyłączenie czujników cofania). Zakładać właśnie myślę sam, podejrzewam że nie ma większej trudności ale chciałem się zorientować jak cenowo wygląda to w jakimś zakładzie, jakie są ceny haków? Czy cena 400 PLN za hak ORI z belką jest ok?

PS

Manuala do B6/B7 nie znalazłem na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry jak humory przed weekendem bo u mnie super :)

u mnie bez rewelacji, chory jestem i na antybiotykach jadę:kwasny:

jedyne co mi humor może poprawi to odbiór autka od lakiernika:whistling:

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

Euro 2012: Prasa w Rosji: do Polski jedzie grupa rosyjskich chuliganów - Euro - WP.PL

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

Borussia chce zagrać z Wisłą - Ekstraklasa - WP.PL :banan::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...