Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

a moim zdaniem oceniając ich 3 mecze to grali całkiem nieźle, zabrakło trochę szczęścia i wykończenia. Ale myślę że nie mają się czego wstydzić. Podziękowania dla naszej kadry za dostarczenie wielu pozytywnych emocji :oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pancie pamietacie jak bylismy na grillu tak gdzies na skałkach? Pamieta ktos moze ulice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wczoraj jaj nie oberwało cała drużyna jak dla mnie grała do bani na początku cisnęli jak z Grecją no a potem to już był tylko chaos a najbardziej w obronie i pomocy ale cieszę się że tą swołocz z za buga wydymali bo myśmy mieli parcie na wyjście z grupy ale oni to byli tego pewni i masz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on jakos przydymil bo to sa ori ja tez chccialem przydymic ale delikatnie i ni cholery nie ma nigdzie jak to zrobic

---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,jak tam ze spotami ? Dawno nie byłem galeriaczy inna miejscówka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,jak tam ze spotami ? Dawno nie byłem galeriaczy inna miejscówka ?

Możliwe że w tym tygodniu zrobimy spota pod plazą ale to jeszcze będziemy ustalać:)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie info ?

Pewnie koło środy/czwartku:D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam fajną miejscówke na spota a przynajmniej na jednego mozna by podjechać, jest taka knajpka dość fajna przy stadninie koni na kobierzyńskiej, bardzo duży parking wszystkie auta sie pomieszczą dużo zieleni, stoliki na zewnątrz długie ze i 20 osób przy jednym usiądzie, miła atmosfera, fryteczki, kiełbaski piwko wedle uznania i obok biegające koniki, często przyjeżdzają tu czoperami starymi mnie sie bardzo podoba. wjazd od głownej drogi jakieś 100 metrów więc spokój i cisza- wiem ze dla niektórych daleko ale jeden spot mozna by tam zrobić co Wy na to.

web_zew%281%29.jpg

LOKALIZACJA-43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa opcja, jestem za :good:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku wiesz jakie akcje tam byly za malolata :naughty::naughty: az lezka sie w oku kreci haha dawne rewiry :shock3: nie wiedzialem ze to jeszcze istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Cholera bratu w nocy zakosili radio pioneera z audiczki :rant:

Normalnie tylko połamać ręce..

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko takiemu polamac rece,a na czole wytatowac 'zlodziej' zeby sie ladnie wyroznial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomocy jest szansa zeby ktos cos mial vaga przy sobie na spociku czwartkowym ja walkuje non stop i nie moge uzyskac pelnej wersji juz mnie popiesci z tym a potzrebuje ustawic swiatla xenonowe ma tez blad ktorego juz nie moge usunac po recode:/ masakra. i jak by sie dalo te cale logi zrobic jeju jakos sie odwdziecze:) hehe. czekam na wasze propozycje rowniez moge w tyg gdzies cos podjechac poki co mam wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...