Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a moim zdaniem oceniając ich 3 mecze to grali całkiem nieźle, zabrakło trochę szczęścia i wykończenia. Ale myślę że nie mają się czego wstydzić. Podziękowania dla naszej kadry za dostarczenie wielu pozytywnych emocji :oklasky:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pancie pamietacie jak bylismy na grillu tak gdzies na skałkach? Pamieta ktos moze ulice?

Opublikowano

Bodzowska, przecznica od Widłakowej.

Opublikowano

juz mi Themon podał, ale wielkie dzieki :)

Opublikowano

Niestety wczoraj jaj nie oberwało cała drużyna jak dla mnie grała do bani na początku cisnęli jak z Grecją no a potem to już był tylko chaos a najbardziej w obronie i pomocy ale cieszę się że tą swołocz z za buga wydymali bo myśmy mieli parcie na wyjście z grupy ale oni to byli tego pewni i masz :grin:

Opublikowano

on jakos przydymil bo to sa ori ja tez chccialem przydymic ale delikatnie i ni cholery nie ma nigdzie jak to zrobic

---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

Opublikowano

Witam ,jak tam ze spotami ? Dawno nie byłem galeriaczy inna miejscówka ?

Opublikowano
Witam ,jak tam ze spotami ? Dawno nie byłem galeriaczy inna miejscówka ?

Możliwe że w tym tygodniu zrobimy spota pod plazą ale to jeszcze będziemy ustalać:)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Kiedy będzie info ?

Opublikowano
Kiedy będzie info ?

Pewnie koło środy/czwartku:D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

a ja mam fajną miejscówke na spota a przynajmniej na jednego mozna by podjechać, jest taka knajpka dość fajna przy stadninie koni na kobierzyńskiej, bardzo duży parking wszystkie auta sie pomieszczą dużo zieleni, stoliki na zewnątrz długie ze i 20 osób przy jednym usiądzie, miła atmosfera, fryteczki, kiełbaski piwko wedle uznania i obok biegające koniki, często przyjeżdzają tu czoperami starymi mnie sie bardzo podoba. wjazd od głownej drogi jakieś 100 metrów więc spokój i cisza- wiem ze dla niektórych daleko ale jeden spot mozna by tam zrobić co Wy na to.

web_zew%281%29.jpg

LOKALIZACJA-43.jpg

Opublikowano

Ciekawa opcja, jestem za :good:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

czlowieku wiesz jakie akcje tam byly za malolata :naughty::naughty: az lezka sie w oku kreci haha dawne rewiry :shock3: nie wiedzialem ze to jeszcze istnieje

Opublikowano
:hi: miłego dnia Panowie :wink:
Opublikowano

:hi:

:heat: ale zaduch

Opublikowano

Witam! Ale porno dziś :banan:

Opublikowano

:siema:

Cholera bratu w nocy zakosili radio pioneera z audiczki :rant:

Normalnie tylko połamać ręce..

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

tylko takiemu polamac rece,a na czole wytatowac 'zlodziej' zeby sie ladnie wyroznial

Opublikowano

Koledzy pomocy jest szansa zeby ktos cos mial vaga przy sobie na spociku czwartkowym ja walkuje non stop i nie moge uzyskac pelnej wersji juz mnie popiesci z tym a potzrebuje ustawic swiatla xenonowe ma tez blad ktorego juz nie moge usunac po recode:/ masakra. i jak by sie dalo te cale logi zrobic jeju jakos sie odwdziecze:) hehe. czekam na wasze propozycje rowniez moge w tyg gdzies cos podjechac poki co mam wolne.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.