Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tytus... żebyś z podniety wentylków nie obgryzł :naughty

Chyba poobgryzam nakretki bo są zielone :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj dziśiaj koledzy całą noc będą jezdzic na nowym felunku :polew:

Opublikowano

pytanie gdzie będzie ten szybki PIT STOP :gwizdanie:

Opublikowano

pytanie gdzie będzie ten szybki PIT STOP :gwizdanie:

zakopiąńska 56 :th:, wpadniesz ? :decayed:

Opublikowano

PIT STOP :gwizdanie

:wallbash:

ten kurier przebija Poczte Polska

Opublikowano
marzenievf8.jpg
Opublikowano

Panowie wie ktos gdzie w Kraku kupie ringi na licznik ?

I jeszcze jest prosba do kogos kto by sie krecil dzisiaj kolo Matecznego , bylby ktos uprzejmy mi pewn sprawe zalatwic ??

Opublikowano

Panowie wie ktos gdzie w Kraku kupie ringi na licznik ?

mi starszy kiedys przywiozł do poprzedniej audicy od jakiegos tokarza, zapytami sie go pozniej gdzie on jest dokładnie

Opublikowano

Kurcze wlasnie do siebie kupowalem gdzies w Kraku i nie pamietam gdzie :( chyba to bylo gdzie kurdwanow , czy biezanow , za cholere nie pamietam :( Wiem ze to bylo u jakiegos kolesia prywatnie w domu :( Ze sam je robi.

Opublikowano

Hehe, ale żeście się rozpisali nad moim jednym zdaniem :naughty:

I Longinus się ucieszył jak je przeczytał :tongue4:

Sorry ale nie bardzo kumam o co biega??

Opublikowano
  • Autor

Felunek dojechał :kox: + ....... narazie dwie oponki :polew: wytłumaczenie kurierów na sortowni w wawie sie pomyliło przykro nam bedzie jutro 4 paczka ;(

a myślałem ze juz dzis bedę się lansowal na nowym felunku :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Maj 2008, 13:27 _________________________________________________na dodatek pierdolo... mechanizm wycieraczek mi padł , znowu się zatarł .... kupuje nowy bo juz mam dosc , podobno po 2003 roku poprawili i jest gites .

W Piatek jade do ASO odrazu mi spryski podłącza i wreszcie bedzie wszytsko juz tak jak ma być :gwizdanie:

Opublikowano

Max właśnie mialem do Ciebie pisać :decayed:

wytłumaczenie kurierów na sortowni w wawie sie pomyliło przykro nam bedzie jutro 4 paczka ;(

profesjonaliści.... :gwizdanie:

Opublikowano

na dodatek pierdolo... mechanizm wycieraczek mi padł , znowu się zatarł .... kupuje nowy bo juz mam dosc , podobno po 2003 roku poprawili i jest gites .

jak sie zatarł to przeciez lepiej przeczyscic, przesmarowac niz kupowac nowy

Opublikowano
  • Autor

Sokołnh ale On juz był czyszczony itd. podobno jest to bolaczka B6 przed 2003 czy tam 2004 rokiem.... rozamaiwalem z znajomym czyscił 3 razy i wkońcu kupił nowy i ma swiety spokój.....

Opublikowano

Ja mam bolaczke jak mnie sranie wezmie :P i tylko czyszczenie pomaga :P a tutaj na odwrot , hmm dziwne :decayed: :decayed:

Opublikowano

Sokołnh ale On juz był czyszczony itd. podobno jest to bolaczka B6 przed 2003 czy tam 2004 rokiem.... rozamaiwalem z znajomym czyscił 3 razy i wkońcu kupił nowy i ma swiety spokój.....

no chyba ze tak :wink4:

Opublikowano

Panowie wie ktos gdzie w Kraku kupie ringi na licznik ?

I jeszcze jest prosba do kogos kto by sie krecil dzisiaj kolo Matecznego , bylby ktos uprzejmy mi pewn sprawe zalatwic ??

a może koło matecznego jest taka hurtownia koło dawnego punktu PZU?[br]Dopisany: 14 Maj 2008, 14:20 _________________________________________________Cuber jak fele ładne? :mysli:

Opublikowano

Ja mam bolaczke jak mnie sranie wezmie :P i tylko czyszczenie pomaga :P a tutaj na odwrot , hmm dziwne :decayed: :decayed:

:shocked::sick3: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.