Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo mogę przerobić to tak jak powinno być, tyle że mi się nie chce... :decayed:

Ja tym bardziej nie wiem o co mu chodzi :gupek2:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no nic :wink4:

napisałem posta, zobaczymy co odpisze :gwizdanie:

Opublikowano

Oki, dzięki :th:

Opublikowano

logów nie potraficie zrobić czy co? :gwizdanie:

Opublikowano

Ale spamu, po prostu masakra, ciekawe czemu tak się nagle ruszyło :mysli:

A już wiem :naughty:

Opublikowano

Ale spamu, po prostu masakra, ciekawe czemu tak się nagle ruszyło :mysli:

A już wiem :naughty:

sie masz brachu :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

logów nie potraficie zrobić czy co? :gwizdanie:

... no nie przesadzaj :gwizdanie:

włączyłem logowanie i gadałem z Jarkiem :tongue4: stąd tyle wyszło :polew: :polew:

Opublikowano

logów nie potraficie zrobić czy co? :gwizdanie:

Pewnie Nam pokażesz jak to się robi :decayed:

Ale spamu, po prostu masakra, ciekawe czemu tak się nagle ruszyło :mysli:

A już wiem :naughty:

Co wiesz :?:

Opublikowano

Czemu nagle tyle stron się narobiło :naughty:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Czemu :?: :decayed:

Opublikowano

Czemu :?: :decayed:

bo wstawilem spowrotem avatarek i wam hormony buzują :decayed:

Opublikowano

Czemu :?: :decayed:

bo wstawilem spowrotem avatarek i wam hormony buzują :decayed:

:kox:

Opublikowano

Czemu :?: :decayed:

bo wstawilem spowrotem avatarek i wam hormony buzują :decayed:

oooo i gumowa wywłoka z huty się pojawiła :decayed:

Opublikowano

Czemu :?: :decayed:

bo wstawilem spowrotem avatarek i wam hormony buzują :decayed:

oooo i gumowa wywłoka z huty się pojawiła :decayed:

gdzieeeeeśśśś byłaaaaa :kox:

Opublikowano

Czemu :?: :decayed:

bo wstawilem spowrotem avatarek i wam hormony buzują :decayed:

oooo i gumowa wywłoka z huty się pojawiła :decayed:

gdzieeeeeśśśś byłaaaaa :kox:

błeeeeeeeeeeeeeeee :kox:

Opublikowano

Czemu :?: :decayed:

bo wstawilem spowrotem avatarek i wam hormony buzują :decayed:

oooo i gumowa wywłoka z huty się pojawiła :decayed:

gdzieeeeeśśśś byłaaaaa :kox:

błeeeeeeeeeeeeeeee :kox:

czegoooo :kox:

Opublikowano

Czemu :?: :decayed:

bo wstawilem spowrotem avatarek i wam hormony buzują :decayed:

oooo i gumowa wywłoka z huty się pojawiła :decayed:

gdzieeeeeśśśś byłaaaaa :kox:

błeeeeeeeeeeeeeeee :kox:

czegoooo :kox:

-Marek zrób coś!!!

-Ale co? :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Czemu :?: :decayed:

bo wstawilem spowrotem avatarek i wam hormony buzują :decayed:

oooo i gumowa wywłoka z huty się pojawiła :decayed:

gdzieeeeeśśśś byłaaaaa :kox:

błeeeeeeeeeeeeeeee :kox:

czegoooo :kox:

-Marek zrób coś!!!

-Ale co? :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:

aaa to już on musi zakonczyc :decayed:

jakos ta audica na banerze lepiej wygladala niz to logo

nad stroną powinien byc jakis ładny baner i wkomponowane w niego to logo

Opublikowano
  • Autor

Witam

Koledzy czy znacie kogoś z Krakowa co może mi odblokować radio Concert II. Dzięki

Panowie chyba przeoczyliscie temat, kolega prosi o pomoc a tu zero oddzewu :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.