Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myślę że z 8 000 weźmiesz

nie no 8 000 euro to przesada :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

żeby go korzystnie sprzedać musisz odwiedzić warsztat: rtocki-super-ultra-giga-spec-tuning, chociaż w sumie drzwi już masz w temacie

Opublikowano

Tocki i jak tam blotnikos ?? full wypas , zamontowany ?? :P :P

Opublikowano

no ktoś tam robił fotki, to może wrzuci :naughty:

Opublikowano

Ja tam jakieś mam, jutro wrzucę :naughty:

Opublikowano

Pablo----> BUTY KOX :decayed: :decayed:

Zes pierd*lnoł :polew:

Chcesz to Ci załatwie na fakture :decayed:

Opublikowano

MISTRZ MISTRZ MANCHESTER Utd. :th:

:sick3: czerwone świnie :thumbdown:

ty gumiaku sobie uważaj :naughty:
Opublikowano

Tej romek abramowicz z huty , siedz tam ciszo i nie brzdąkaj :tongue4:

Opublikowano

Tej romek abramowicz z huty , siedz tam ciszo i nie brzdąkaj :tongue4:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Dzieki all za spota :kox:

Pablo szacun za nowy Image Twój :th:

Fotki wrzuce z dzisjeszego dnia do Naszej galerii :gwizdanie:

Opublikowano

Grzesio jak cos to sie odezwij odnosnie Polszitu i innych :) to JAKOS sie dogadamy :P

Opublikowano

Tej romek abramowicz z huty , siedz tam ciszo i nie brzdąkaj :tongue4:

Te zenek z walcowni, naprawde jak bedziesz chciał to pogadamy i Ci załatwię tą fakture :tongue4::decayed:

Opublikowano

sokol nie zdarzylem juz przeczytac tego co napisales;/ A podjechalem pod galerie i zamkniete wp***u wszystko wiec tak myslalem ze gdzie indziej sie spotykacie ale juz nie mialem kontaktu to odpuiscilem sobie;]

Opublikowano

Tej romek abramowicz z huty , siedz tam ciszo i nie brzdąkaj :tongue4:

Te zenek z walcowni, naprawde jak bedziesz chciał to pogadamy i Ci załatwię tą fakture :tongue4::decayed:

to chyba Pablo nie do Ciebie było :gwizdanie:

Opublikowano

Sie odezwały Aleksisy Fergusonki :tongue4: Widzę że czerwień Was łączy :kox:[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 23:43 _________________________________________________Pablo, to do mnie szczekają :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

oto jedna fotka z dzisiaj .... reszta jest w galerii :gwizdanie:

f63839af5e9b9db3.jpg

Opublikowano

oto jedna fotka z dzisiaj .... reszta jest w galerii :gwizdanie:

f63839af5e9b9db3.jpg

:shocked: :shocked: O k**wa zrobie sobie pulpit z tego :kox:
Opublikowano
:shocked: No no, widzę że sporo mnie ominęło :disgust:
Opublikowano

Dzięki wszystkim za pomoc i zagrzewanie do roboty, jutro chyba maska, a co do jazdy bez zderzaka to faktycznie raczej nie można, bo nie może być "ostrych" zakończeń i na te wsporniki od zderzaka musiałbym założyć na przykład takie coś: http://www.allegro.pl/item356349636_najwiekszy_kutas_swiata_pol_metra_3_kg_bydle.html lub ten:

http://www.allegro.pl/item361306089_mega_wibrator_najwiekszy_na_allegro_zobacz_foto.html

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.