Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i zrobione i już mi nie marudźcie o brudnym aucie, bo tak dogłębnie to nikt przodu nie myje:

kuku6lo9.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Mtytus, jutro sa u mnie fele wiec mozemy sie jutro styknac u mnie na wymianke :kox:

Rtocki, to jak umyłes furmanke to teraz uwazaj na drogach :gwizdanie:

Opublikowano

he, he taki naiwny to ja już nie jestem: umyłem tylko do połowy (bez tylnich drzwi i klapy) :naughty:

Opublikowano

Sokol kupiłeś nową fure? Wrzuć fotki.

taka sama jak moja tylko avant :)

no i zrobione i już mi nie marudźcie o brudnym aucie, bo tak dogłębnie to nikt przodu nie myje:

no prezencja pierwsza klasa :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Sokol kupiłeś nową fure? Wrzuć fotki.

o co bangla ? :decayed:

Opublikowano

Mtytus, jutro sa u mnie fele wiec mozemy sie jutro styknac u mnie na wymianke :kox:

no to super :dance:

jak tak pojeżdżę jeszcze trochę na paździochach to nic z nich nie zostanie na zime

taka sama jak moja tylko avant :)

no to daj fotkę :decayed:

Opublikowano

gartulacje :oklaski: pochwal sie kolego :)

Opublikowano

przeciez ja już dawno mam ją w rodzinie :gwizdanie:

kto widział to widział :wink4:

Opublikowano

Stary Sokół nią jeżdzi przecież :decayed:

Opublikowano

No ale robisz przesiadke na nia ?? czy po prostu nam mydlisz oczy hehehee

Opublikowano

No ale robisz przesiadke na nia ?? czy po prostu nam mydlisz oczy hehehee

prawdopodobnie ją przejmę bo ma potencjał :naughty: chociaz tylko 2xel szyby :no:

Opublikowano

No ale robisz przesiadke na nia ?? czy po prostu nam mydlisz oczy hehehee

prawdopodobnie ją przejmę bo ma potencjał :naughty: chociaz tylko 2xel szyby :no:

rtocki wyreza Ci reszte elektryki :th:

Opublikowano

No ale robisz przesiadke na nia ?? czy po prostu nam mydlisz oczy hehehee

prawdopodobnie ją przejmę bo ma potencjał :naughty: chociaz tylko 2xel szyby :no:

rtocki wyreza Ci reszte elektryki :th:

no nawet mysle że zgodzi sie ją kompletnie przebudowac :decayed:

Opublikowano

no i zrobione i już mi nie marudźcie o brudnym aucie, bo tak dogłębnie to nikt przodu nie myje:

kuku6lo9.jpg

Widzę ostro porysowaną maskę. Jakieś ciekawe napisy na niej chyba też :gwizdanie: :kox:

Kraków jesteście żałośni i dwulicowi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 14:36 _________________________________________________Ale spoko moi kochani ze mną kosy mieć nie będziecie :decayed: Ja się do waszego dziecinnego poziomu nie zniżę.

A jak któryś leszcz ma do mnie jakieś ale to zapraszam 602 636 918

Oficjalnie robię na was wielką kupe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no i zrobione i już mi nie marudźcie o brudnym aucie, bo tak dogłębnie to nikt przodu nie myje:

kuku6lo9.jpg

Widzę ostro porysowaną maskę. Jakieś ciekawe napisy na niej chyba też :gwizdanie: :kox:

Kraków jesteście żałośni i dwulicowi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 14:36 _________________________________________________Ale spoko moi kochani ze mną kosy mieć nie będziecie :decayed: Ja się do waszego dziecinnego poziomu nie zniżę.

A jak któryś leszcz ma do mnie jakieś ale to zapraszam 602 636 918

Oficjalnie robię na was wielką kupe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

żenujący wpis PANA MODERATORA , ciekawe czy spotka się to z jakimś odzewem "kolegów po fachu"

post zgłoszony do moderacji...

żenada...

Opublikowano

żenujący wpis PANA MODERATORA , ciekawe czy spotka się to z jakimś odzewem "kolegów po fachu"

post zgłoszony do moderacji...

żenada...

Znowu mnie testujesz?? :polew:

Przecież tez się tam podpisałeś. Kto tu jest żenujący człowieku :kox:

A to, że jestem moderatorem nie oznacza, że Wy możecie po mnie bluzgac i wypisywać to co wypisaliście na tej masce a ja mam siedziec cicho i nie reagować.

Trzeniu jestes leszczem i wszyscy kórzy się tam podpisali też :naughty:

Opublikowano

Nie wiesz co tam było/jest napisane to się po prostu nie udzielaj i tyle...

Zawsze możesz poprosić ładnie to ktoś wstawi zdjęcie powiększone i wtedy przeprosisz wszystkich.....

Bo piszesz bzdury... masz manię prześladowczą? wszędzie widzisz podstęp? Jakim prawem obrażasz ludzi ludzi?

Poza tym masz racje , leszczom nie po drodze z płotkami dlatego w tym momencie kończę z Tobą konwersacje

Opublikowano

Nie wiesz co tam było/jest napisane to się po prostu nie udzielaj i tyle...

Zawsze możesz poprosić ładnie to ktoś wstawi zdjęcie powiększone i wtedy przeprosisz wszystkich.....

Bo piszesz bzdury... masz manię prześladowczą? wszędzie widzisz podstęp? Jakim prawem obrażasz ludzi ludzi?

Poza tym masz racje , leszczom nie po drodze z płotkami dlatego w tym momencie kończę z Tobą konwersacje

Podpisałes się. Ty chcesz ze mną gadać ? Szczyt cynizmu.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.