Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, czy jest ktoś na forum z KR lub okolic co się kompami zajmuje, lub można zna kogoś co mi dogra dobry sprzęcik w jeszcze lepszej cenie :?: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

własnie wymieniłem klocuszki na FERRODO zobaczymy co to warte będzie :kox:

znowu :mysli:

coś za często hamujesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, czy jest ktoś na forum z KR lub okolic co się kompami zajmuje, lub można zna kogoś co mi dogra dobry sprzęcik w jeszcze lepszej cenie :?: :decayed:

pisz do Themona :gwizdanie:

a miały być textary :gwizdanie: ferrodo ma dwie linie produkcyjne,może trafiłeś na lepsze :)

no niestety nie mieli Textarów sie okaze co i jak

znowu :mysli:

coś za często hamujesz

nie moja wina ze tak inni jeżdżą :polew:

Opublikowano

Dzięki Cuberos :notworthy:

Opublikowano

Rtocki , cud malinka teraz :naughty:

no podoba mi się ta czarna maska, nawet mi przeszło na myśl żeby całego czarnego sukinkota zrobić :evil:

Opublikowano
  • Autor

no podoba mi się ta czarna maska, nawet mi przeszło na myśl żeby całego czarnego sukinkota zrobić :evil:

czarne jest Piękne !!

Panowie ma ktoś CALL OF DUTY która kolwiek czesc za wyjatkiem pierwszej ? Pograł bym cos hehehe moze mi ktoś pozyczy :) oddam po kilku dniach :tongue4:

Opublikowano

szłem drogą, wiater wiał, ona mnie odepchła. Więc poszłem do domu, trzasłem drzwiami, pierdłem, żygłem, wyszłem, bo chamstwa nie zniese :evil:

Opublikowano

Witam

Koledzy czy znacie kogoś z Krakowa co może mi odblokować radio Concert II. Dzięki

Opublikowano

Ale ja juz serva nie sponsoruje :P

www.pifpaf.pl

lub

www.gamesnet.pl

:)

Max ale o czym piszesz? przecież była jakaś zrzuta w Zielonkach na hali. Ile powiedziałeś tyle dałem , nie kumam :mysli:

Taa , wszystko spoko , tylko przez 3 miechy ja placilem z wlasnej kieszeni :) Ale nie wazne :P Dlatego napisalem , zeby teraz sie kto inny np. ty tym zajal , a ja sie dorzuce :) Ale sumiennie :)

Opublikowano

Ale ja juz serva nie sponsoruje :P

www.pifpaf.pl

lub

www.gamesnet.pl

:)

Max ale o czym piszesz? przecież była jakaś zrzuta w Zielonkach na hali. Ile powiedziałeś tyle dałem , nie kumam :mysli:

Taa , wszystko spoko , tylko przez 3 miechy ja placilem z wlasnej kieszeni :) Ale nie wazne :P Dlatego napisalem , zeby teraz sie kto inny np. ty tym zajal , a ja sie dorzuce :) Ale sumiennie :)

Max , powiedziałeś jakąś sumę i po tyle się zrzuciliśmy . Nie jestem jasnowidzem żeby wiedzieć że zrzuciliśmy się za miesiąc/tydzień itd...Ile Ci trzeba dołożyć Max?

Ja się tym nie zajmę bo się na tym nie znam

Opublikowano

Jak wam się podoba nowe logo?[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 22:33 _________________________________________________coś podemnie robione :polew:

Opublikowano

Mtytus, chyba mamy logi do poprawy

Jarko trzeba było wkleić tylko ten "but" od 1500-4200 tak ze środka loga :tongue4:

Opublikowano

Witam panowie :hi:

Oj widze ze sporo dzis sie działo.

rtocki fotki normalnie miażdzą :polew:

Opublikowano

Mtytus, chyba mamy logi do poprawy

Jarko trzeba było wkleić tylko ten "but" od 1500-4200 tak ze środka loga :tongue4:

Trzeba mi było powiedzieć :tongue4:

Ale chyba jak ktoś wie o co chodzi to się powinien kapnąć, czy napisać tam co i jak :?:

Opublikowano

Mtytus, chyba mamy logi do poprawy

Jarko trzeba było wkleić tylko ten "but" od 1500-4200 tak ze środka loga :tongue4:

Trzeba mi było powiedzieć :tongue4:

Ale chyba jak ktoś wie o co chodzi to się powinien kapnąć, czy napisać tam co i jak :?:

no właśnie nie za bardzo wiem o co mu chodzi :mysli:

czy o to że wkleiłeś caly log z jazdy, czy rzeczywiście coś źle zalogowałem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.