Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Poziek, o co Tobie chodzi ? narazie to Ty obrazasz ludzi :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak ty cuber tez się ładnie podpisałeś na tej masce :th:

Opublikowano

Przykre jest to, że teraz się wykręcacie, że niby jak obrażam ludzi. Może napiszecie co było tam napisane :)

No chłopcy...obok czego się podpisaliście :)

Trzeniu, Cuber napiszecie ?

Opublikowano
  • Autor

Tak ty cuber tez się ładnie podpisałeś na tej masce :th:

jestes jednak ślepy Poziek.... jak byś ładniej tam sie przyglądnoł to bys zobaczyl o co chodzi no ale najwyraxniej jesteś w gorącej wodzie kapany i pochopnie ludzi oceniasz .

Koniec tego tematu tutaj bo był spokój to oczywiscie sie zaczyna z d*py strony zadyma !!!

Opublikowano

Wklejcie zdjęcie dużej rozdzielczości.

Tylko nie zamazujcie słów ty k**** :decayed:

Opublikowano

Poziek wejdz sobie do galerii i zobacz 1 zdjecie z ostatniego spot-a, i powiedz nam gdzie tam sa jakies obrazliwe slowa na Ciebie?

Opublikowano
  • Autor

Poziek wejdz sobie do galerii i zobacz 1 zdjecie z ostatniego spot-a, i powiedz nam gdzie tam sa jakies obrazliwe slowa na Ciebie?

no własnie , tez to chcialem napisac gdzie jest takie słowo ? :mysli:

Opublikowano

Normalka, że ucięte :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Normalka, że ucięte :polew: :polew:

tylko Ty tak twierdzisz !!

Opublikowano

Normalka, że ucięte :polew: :polew:

tylko Ty tak twierdzisz !!

HEHE koniec tego tematy. Żałosne. :oklaski: Vip i klubowicz. Nasza reprezentacja. Jak chcesz możesz wszystko wykasować Panie Cuber. Mnie to ani ziębi ani grzeje.

Opublikowano

Ja się tam podpisałem i moja żona również... Koledze Rtockiemu na pamiątkę, a nie pod tym co ktoś jeszcze tam napisał... I dlatego jesteśmy żałośni :?::blink:

Opublikowano

Szkoda, że te pamiatkę musiał potem zamazywać :polew:

EOT juz na serio :naughty:

Opublikowano

Może by odświeżyć temat z MOHa? Są chętni?

Opublikowano

maska , maska i po masce... Jak się kręci to się ma-na masce napis ZK-a! Tuning brusha postępuje, kurde części są w sumie dość tanie: za tą maskę dałem 400,- i nawet ma podgrzewane spryski. Gość miał też ideał zderzak za 250 komplet, ale zostawiam mój może go machnę na pomarańcz do kompletu?

No i już nie ma walenia kloca w ogródek-auto umyte, koniec głupich aluzji :naughty:

kuku7ir3.jpg

Opublikowano

Ale ja juz serva nie sponsoruje :P

www.pifpaf.pl

lub

www.gamesnet.pl

:)

Max ale o czym piszesz? przecież była jakaś zrzuta w Zielonkach na hali. Ile powiedziałeś tyle dałem , nie kumam :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Rtocki , cud malinka teraz :naughty:[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 19:05 _________________________________________________własnie wymieniłem klocuszki na FERRODO zobaczymy co to warte będzie :kox:

Opublikowano

Rtocki , cud malinka teraz :naughty:[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 19:05 _________________________________________________własnie wymieniłem klocuszki na FERRODO zobaczymy co to warte będzie :kox:

kur.. u mnie sa kapke lipne... :kwasny: ale oby tobie słuzyły lepiej :th:
Opublikowano

a miały być textary :gwizdanie: ferrodo ma dwie linie produkcyjne,może trafiłeś na lepsze :)[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 19:39 _________________________________________________znowu mnie nie ma zdjęciach :embarrassed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.