Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi:

Masakra juz wolałem kłótnie Trzeńka i Poźka niż rozmowę o tych listwach. :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi:

Masakra juz wolałem kłótnie Trzeńka i Poźka niż rozmowę o tych listwach. :kox: :kox:

:gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi:

Masakra juz wolałem kłótnie Trzeńka i Poźka niż rozmowę o tych listwach. :kox: :kox:

:hi:

He dobre, dobre

Już nie mogę się doczekać wieczora

Zaś :) , ja już odpuszczam , bo głowa mi pęka

Opublikowano

:hi: :hi:

Masakra juz wolałem kłótnie Trzeńka i Poźka niż rozmowę o tych listwach. :kox: :kox:

Mnie rozmowa z Czeńkiem nie rajcuje.

Mnie teraz rusza jeden i jedyny nasz wspaniały Cuber :th: :kox:

Opublikowano

o w dupe najdrozsza ze wszystkich, zwykła ok 37€, s4 (959A) 60,-, a 959C 66,- (ceny DE)

http://79.188.128.180/autoart/ tu są ceny online z ASO z Lublina :th: Trzeba tylko numer części wklepać

Opublikowano

Dziekuje bardzo :notworthy: .juz zamówiłem :)

Opublikowano

Mnie jak ktoś ostro kotłuje to też się wolę wycofać. :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

No bawcie się dobrze :kox:

przykładam sie do zyczeń :decayed:

Opublikowano

No bawcie się dobrze :kox:

przykładam sie do zyczeń :decayed:

dzięki, na pewno nie będziemy zamulać :naughty: :naughty:
Opublikowano

No bawcie się dobrze :kox:

przykładam sie do zyczeń :decayed:

dzięki, na pewno nie będziemy zamulać :naughty: :naughty:

filmiki ze striptizu mile widziane :kox:

Opublikowano
  • Autor

Mnie teraz rusza jeden i jedyny nasz wspaniały Cuber

czyżbyś zmienil orientacje sexualną ? :kox:

Opublikowano

Mnie teraz rusza jeden i jedyny nasz wspaniały Cuber

czyżbyś zmienil orientacje sexualną ? :kox:

grozisz mi ? :tongue4::polew:

Opublikowano
  • Autor

a niby czemu miał bym Ci grozic ? :gwizdanie: tylko wiesz jak zmieniłes orientacje to trzymaj sie zdala odemnie :polew:

Opublikowano

a niby czemu miał bym Ci grozic ? :gwizdanie: tylko wiesz jak zmieniłes orientacje to trzymaj sie zdala odemnie :polew:

Spoko, na kolanka wezmę inną :kox:

Opublikowano

o w dupe najdrozsza ze wszystkich, zwykła ok 37€, s4 (959A) 60,-, a 959C 66,- (ceny DE)

http://79.188.128.180/autoart/ tu są ceny online z ASO z Lublina :th: Trzeba tylko numer części wklepać

Tradycyjnie nasi liczą Euro prawie po 5 zeta, już nie wiedzą na czym zarabiać :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

rtocki przeciez to norma .... sam taki przelicznik licze :decayed:

Opublikowano

Witam

I kicha N75 od AHU nie podchgodzi do AJM i nadal nie wiem czemu turbo przeładowuje. Sokol masz może te logi na kompie jeszce?

Opublikowano
sadasdasnj2.jpg
Opublikowano

Witam :hi:

No z tymi listwami toście pojechali ostro :sick3: Dobrze że zaraz na kazika zmykam :gwizdanie:

Kolego gzrybol jak chcesz to ja mam AFN, mogę pomóc. Tyle że u mnie z czasem trochę lipa ostatnio. Chyba że podjedziesz w nd o 11.00 na paintball i tam sobie będziesz podminiał.

Opublikowano

Jarko dzieki ale nie moge w niedziele musze być w pracy (służba) a tak na marginesie msz metalowy czy plastikowy N75?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.