Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żeś tępy jak żyleta :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żeś tępy jak żyleta :decayed: :decayed: :decayed:

UUU ostry pojazd :polew: Zaniemówiłem...

To może o 9:00 wysłać ci miotłę na dworzec ? :) Szybciej ci pójdą porządki :polew:

Opublikowano

Dobra , Poziek ja idę w kimę... nie będę się zniżał do poziomu dworca centralnego w Twoim mieście :decayed:

Opublikowano

Dobra , Poziek ja idę w kimę... nie będę się zniżał do poziomu dworca centralnego w Twoim mieście :decayed:

Wypoczywaj i nabieraj sił :decayed:

Wątpię jednak czy zaśniesz po takim spektakularnym banie :kox:

Opublikowano

Dobra , Poziek ja idę w kimę... nie będę się zniżał do poziomu dworca centralnego w Twoim mieście :decayed:

Wypoczywaj i nabieraj sił :decayed:

Wątpię jednak czy zaśniesz po takim spektakularnym banie :kox:

Boli Cię że mnie tam lubią a Ciebie ..... :decayed: :decayed: :decayed:

No cóż nie gadam z persona non grata :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale robicie tutaj zamieszanie :gwizdanie:

i zielony mod w tym uczestniczy .... :thumbdown:

Opublikowano

ale robicie tutaj zamieszanie :gwizdanie:

i zielony mod w tym uczestniczy .... :thumbdown:

no nie moja wina że ON tu przyszedł...

nigdzie go nie chcą a ON wszędzie się na siłe wcina :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ON

no fakt disel podrożał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zielony mod w estnicztym uczy :thumbdown

No popatrz :decayed: A ty jakiego jesteś koloru, skoro juz mówimy sobie o wszystkim ?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

FIOLETOWEGO !!!!! no chyba ze jestes daltonistą

Opublikowano

FIOLETOWEGO !!!!! no chyba ze jestes daltonistą

No to pięknie :th: Czyli mogę już zmienić kolorki w moim podpisie ? :wink4:

Co powiesz na taką jego treść: " Wielki COMEBACK Cubera !! " ?? :>

Opublikowano

Witam Paniska :hi:

No trochę tego było do czytania, widzę że Kraków budzi się powoli ze snu zimowego :naughty:

Jak tam plany piątkowe :?: Są już jakieś pomysły :?:

Opublikowano

Plany są takie: nawalacie się jak Messerchmity, a potem ja Was pakuję do rubinka i rozwoże po rowach w okolicy Krakowa, stamtąd rozpoczynacie (pozbawieni kasy i dokumentów) powrót na orientację. Kto pierwszy zamelduje się u mnie dostaje piwko na kaca. Może być?

Opublikowano

Ogruś podobała sie Vlepa ? :kox:

zajefajna, słodki kundelek :naughty:

Plany są takie: nawalacie się jak Messerchmity, a potem ja Was pakuję do rubinka i rozwoże po rowach w okolicy Krakowa, stamtąd rozpoczynacie (pozbawieni kasy i dokumentów) powrót na orientację. Kto pierwszy zamelduje się u mnie dostaje piwko na kaca. Może być?

może być, ja proszę gdzieś w okolicach aleji tam zawsze jest fajnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

może być, ja proszę gdzieś w okolicach aleji tam zawsze jest fajnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew::kox:

Opublikowano

Rubin , ty takich ciezkich zadan im nie stawial bo sie juz nigdy nie odnajda , no chyba ze klucze do wozidel skonfiskujesz to ich wywiez w okolice najczarniejsze z czarnych i mozemy komisik otworzyc :P

Opublikowano

Ty się nic nie bój gościu z A6 gościnnie przebywającym na tym forum :polew: my sobie radę damy :naughty:

Opublikowano

"goscinnie" :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale i tak jestem pelen obaw :naughty:

Opublikowano

Ty się nic nie bój gościu z A6 gościnnie przebywającym na tym forum :polew: my sobie radę damy :naughty:

:kox:

Opublikowano

Max a co Ty tu chłopie robisz

A4-KLUB tu jest

a nie A6-PIMP KLUB :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.