Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może i Maxa zwolnili ?? :gwizdanie: :polew: Max zrobił swoje, Max może odejść ?? :gwizdanie:

Ech ostatnio bardzo śmiechowo jest u was :naughty:

Max ja mam juz pomysł na nowy projekt...własnie wykupiłem ared www.pudelekpozia.pl

Dasz radę mi coś ogarnąć? Za odpłatą oczywiście :polew::tongue4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tej krawacie , odpi..... się od Krakowskiej Braci bo skończysz....

dobra niech ktoś inny mu napisze gdzie skończy :gwizdanie: :naughty:

Max a Ty nie bądz pizzzz tylko mu tu odpisz należycie :decayed: tak po krakowsku :decayed:

Opublikowano

Tej krawacie , odpi..... się od Krakowskiej Braci bo skończysz....

Tu mnie też nie chcą...chyba skoczę pod pociąg z rozpaczy :naughty::tongue4:

Opublikowano

Tej krawacie , odpi..... się od Krakowskiej Braci bo skończysz....

.... w du*ie u murzyna :decayed:

Opublikowano

Tej krawacie , odpi..... się od Krakowskiej Braci bo skończysz....

.... w du*ie u murzyna :decayed:

:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Tej krawacie , odpi..... się od Krakowskiej Braci bo skończysz....

.... w du*ie u murzyna :decayed:

:kox: :kox: :kox:

Z tego co wiem to murzyn by nawet nie pierdnął :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Tej krawacie , odpi..... się od Krakowskiej Braci bo skończysz....

.... w du*ie u murzyna :decayed:

:kox: :kox: :kox:

leże na glebie i się tarzam ze śmiechu...przestańcie już pisac bo mnie grzbiet boli :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie

Kto moze sie umuwic na szybka podmianke N 75 z tego co sie orietuje to pasuje do Volkswagen; Audi; oznaczenia silników: AFN,AHF,AJM,ALH,ASV,AVG. Moge podiechac po 17 nawet pod kraków.

Opublikowano

Tej krawacie , odpi..... się od Krakowskiej Braci bo skończysz....

.... w du*ie u murzyna :decayed:

:kox: :kox: :kox:

leże na glebie i się tarzam ze śmiechu...przestańcie już pisac bo mnie grzbiet boli :polew: :polew:

przyjedź do nas w szaliku, na pewno ci wymasują :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

PANOWIE ,

skończcie rozmawiac na SPOCIKACH KRAKOWSKICH o innych forach itd. sami "odgrzewacie kotleta" o którym nie powinno być rozmowy tutaj!!

NASTEPNE TEMATY BEDE KASOWAŁ !! bo to bezsensu !

Poziek daruj sobie Swoje docinki bo są nie na miejscu !

Opublikowano

PANOWIE ,

skończcie rozmawiac na SPOCIKACH KRAKOWSKICH o innych forach itd. sami "odgrzewacie kotleta" o kótrym nie powinno być rozmowy tutaj!!

NASTEPNE TEMATY BEDE KASOWAŁ !! bo to bezsensu !

Poziek daruj sobie Swoje docinki bo są nie na miejscu !

:oklaski:
Opublikowano

Jakiego kotleta? Przeciez temat jest wciąż żywy :decayed:

Opublikowano

Jakiego kotleta? Przeciez temat jest wciąż żywy :decayed:

Nie tego kotleta :decayed:

Opublikowano
  • Autor

obiecałem i usunołem masz pytania pisz na pw lub GG :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Maj 2008, 14:15 _________________________________________________Panowie to co , jutro 20-30 każdemu pasuje ? miejsce chyba wiadome kazik :th: cel spotkania chyba też kazdemu wiadomy :drunk::tonguemad:

Opublikowano

A mnie nie bedzie , to chyba tez wiadome :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mnie pasi, ale to już wiesz :naughty:

Zapodaj jeszcze lokal w jakim mam się zjawić :cool:

Opublikowano
  • Autor

A mnie nie bedzie , to chyba tez wiadome :polew: :polew: :polew: :polew:

a czemu ? no chyba ze z synkiem bedziesz siedzial tomasz usprawiedliwienie :th:

Jarko info co do lokalu to na PW :gwizdanie:

Opublikowano

mnie też nie będzie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mnie też nie będzie :gwizdanie:

gdzie Cię nie bedzie ? :kox:

Opublikowano

trzeniu jesteś jutro swoim paździerzem w wawie ? czy zabierasz fele pociągiem ? :kox::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.