Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W takim razie nic nie mówiłem :gwizdanie: jeśli macie do nich zaufanie :gwizdanie:

dla mnie pozstanie to dalej ....

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No drugą zwrotnice grzali jakimś palnikiem i też nie poszło.

Jakbyś miał jakieś namiary na te części to daj znać.

Tak czy siak kosztowna impreza :wallbash:

Robert czemu auto sprzedajesz? Znudziła Ci sie A4-ka? Na co zmieniasz?

Opublikowano

Witam

Panowie potrzebuje małej pomocy a mianowice musze od kogoś przepiąć N75 i zrobić logi. Byłem dziś u Sokoła i wyszło ze mi turbo przeładowuje i możliwe że to przez N75 albo zapieczone kierowniczki.

Kto mógłby podjechac jutro albo pojutrze żeby przepiąc N75?

Nadmieniam że nie będzie mnie na spocie -praca.

Opublikowano

a w AJM masz taki sam jak ja w AHU?

Opublikowano

Ja bym Ci pozyczyl ale nie mam auta,a w krk teraz nie bede....Dobrej nocki,mykam do berlina po auto dla brata..jak cos zwioze to sie pochwale :tongue4:

Opublikowano

Ja bym Ci pozyczyl ale nie mam auta,a w krk teraz nie bede....Dobrej nocki,mykam do berlina po auto dla brata..jak cos zwioze to sie pochwale :tongue4:

szerokości :th:

Opublikowano
  • Autor

Ogruś podobała sie Vlepa ? :kox:

Dzieki za pilke Trzenisławie :wink4:

Opublikowano

ja również dziękuję :th:

a co do Vlepki to czuję że Grzesiek tak tego nie zostawi :evil: , zresztą zdradzę że zamówił w mojej firmie wlepki dziurkowane formatu A3 :decayed: , godzina schodzi przy odklejaniu :polew:

Ps. Udało mi się otworzyć 500 stronę :banan:

Opublikowano

a po co wam te vlepki..... :mysli:

Vlepki to obrazki które obrażają lub ośmieszają dany klub :gwizdanie:

a my tutaj mamy świętą wojnę Wisła vs Cracovia :decayed:

Opublikowano

a po co wam te vlepki..... :mysli:

Vlepki to obrazki które obrażają lub ośmieszają dany klub :gwizdanie:

a my tutaj mamy świętą wojnę Wisła vs Cracovia :decayed:

Trzeniu.....a juz myslalam,ze na zlosc sobie robicie ....i te vlepki naklejacie sobie nawzajem.... :polew: a pozniej godzina odklejania :laghing2:

Opublikowano

a po co wam te vlepki..... :mysli:

Vlepki to obrazki które obrażają lub ośmieszają dany klub :gwizdanie:

a my tutaj mamy świętą wojnę Wisła vs Cracovia :decayed:

Trzeniu.....a juz myslalam,ze na zlosc sobie robicie.......i tak te vlepki naklejacie sobie nawzajem.... :polew: a pozniej godzina odklejania :laghing2:

Angela ale Ty dobrze myślałaś bo tak właśnie jest :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehehe wiesz ze Ja tez potrafie coś zamówić :gwizdanie: ale mu sie nie oplaci heheheh :gwizdanie:

Opublikowano

Angela ale Ty dobrze myślałaś bo tak właśnie jest :decayed: :decayed: :decayed:

hahaha..... :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

ale jaja ... chyba mnie wyjeb... z forum na poziomie :decayed:

wyskakuje mi że administrator zablokował mi możliwość wejscia , przejeb... :decayed:

a taki byłem grzeczny :polew: Poziek pisałeś coś z mojego konta? :naughty:

Opublikowano

ale jaja ... chyba mnie wyjeb... z forum na poziomie :decayed:

wyskakuje mi że administrator zablokował mi możliwość wejscia , przejeb... :decayed:

a taki byłem grzeczny :polew: Poziek pisałeś coś z mojego konta? :naughty:

No przecież podesłałeś mi login i hasło... nie pamiętasz ? :kox:

Opublikowano

ale jaja ... chyba mnie wyjeb... z forum na poziomie :decayed:

wyskakuje mi że administrator zablokował mi możliwość wejscia , przejeb... :decayed:

a taki byłem grzeczny :polew: Poziek pisałeś coś z mojego konta? :naughty:

To zjakiej racji teraz piszesz?? :> :) 500 stron :oklaski:

Opublikowano

ale jaja ... chyba mnie wyjeb... z forum na poziomie :decayed:

wyskakuje mi że administrator zablokował mi możliwość wejscia , przejeb... :decayed:

a taki byłem grzeczny :polew: Poziek pisałeś coś z mojego konta? :naughty:

No przecież podesłałeś mi login i hasło... nie pamiętasz ? :kox:

tak , pamiętam...

Login Trzeniu

Pass Jeb.. Ległe

:decayed: :decayed: :decayed:

Fajnie się klikało? :polew:

Opublikowano

ale jaja ... chyba mnie wyjeb... z forum na poziomie :decayed:

wyskakuje mi że administrator zablokował mi możliwość wejscia , przejeb... :decayed:

a taki byłem grzeczny :polew: Poziek pisałeś coś z mojego konta? :naughty:

No przecież podesłałeś mi login i hasło... nie pamiętasz ? :kox:

tak , pamiętam...

Login Trzeniu

Pass Jeb.. Ległe

:decayed: :decayed: :decayed:

Fajnie się klikało? :polew:

Całkiem spoko, faktycznie bardzo miło i przyjaźnie tam jest :wink4:

Może powinienem się za ciebie wstawić? Napisać coś z moich 6 innych kont ?? :decayed:

Co chciałbyś abym napisał w twojej obronie ? :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.