Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trzeniu jesteś jutro swoim paździerzem w wawie ? czy zabierasz fele pociągiem ? :kox::decayed:

Własnie zrobiłbys jakis dobry użytek dla naszego ukochanego i jedynego Cuberka :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak wiecie jestem na etapie tworzenia wersji limitowanej "brush", pytanie: wiózł ktoś maskę silnika w bagażniku w avancie B5, wejdzie czy kołować jakiś transport?

Opublikowano

Jak wiecie jestem na etapie tworzenia wersji limitowanej "brush", pytanie: wiózł ktoś maskę silnika w bagażniku w avancie B5, wejdzie czy kołować jakiś transport?

Zloz ja na pol to wejdzie jak maselko :):naughty:

Opublikowano

Jak wiecie jestem na etapie tworzenia wersji limitowanej "brush", pytanie: wiózł ktoś maskę silnika w bagażniku w avancie B5, wejdzie czy kołować jakiś transport?

jak się popieści to wszystko się zmieści :tongue4::decayed:

Opublikowano

Panowie

pszecie straszne pierdoły az sie tego nie chce czytać Myślę że takie pogaduszki to przez gg a nie na forum Dwa razy prosze o małą przysługe potrzebuje podmienic z kimś N75, Turbo mi przełodowuje i gwizdze kolega Sokół powiedział że N75 może być tego przyną i chcę to sprawdzic a jak nie to sie bede musiał chyba za turbinką rozglądać.

Opublikowano
  • Autor

gzrybol bez nerwów , nie kazdy ma B5 to raz , dwa widocznie nieczytaja wszyscy forum , trzy nie kazdy ma czas.... odezwałs ie przecież Rtocki do Ciebie

Opublikowano

mozemy podmienic mojego, z tym ze dzisiaj nie bardzo, a jutro moze jakos po 20.00

Opublikowano

Tu nie chodzi o nerwy, nie ma sie co dziwić ze nie wszyscy czytają bo dużo miejsca zajmuja rzeczy nie istotne przynajmniej takie jest moje zdanie. Jutro jak najbardziej mi odpowiada każda godzina po 17.

Opublikowano

od razu Ci proponowałem, nie odpowiedziałeś :mysli: ,ale ja mam AHU, N75 zmieniałem jesienią nowy ori z ASO ale nie wiem czy taki pasuje do AFN?

Opublikowano

Z tego co na allegro patrzyłem to pasuje więc może jutro byśmy sie gdzieś ugadali.

Opublikowano

dobra, impra jest po 20, a Tobie pasi po 17,więc mamy 3godzinki, logi gdzie będziesz robił ? u sokola? mogę gdzieś tam podskoczyć, bo u mnie na Żabińcu to się za bardzo nie rozpędzisz :>

Opublikowano

Rafał jak zawieszka? jak postępy :mysli:

Opublikowano

No i lipa,bylem w niemcowni i auto w stanie gorszym niz w polsce....kopci ostro,telepie silnikiem,porysowane wnetrze masakra....Ma ktos moze jakas fajna A3 do 18 tysi w TDI na sprzedaz,albo jakiegos znajomego co by sie chciał pozbyc?? :gwizdanie:

Opublikowano

Adi, wielkie dzięki za pomoc :notworthy: Wahacz kupiłem dzisiaj bez problemów, a cena :kox:

Opublikowano

Nauczycielka pyta dzieci:

Jaki jest największy przedmiot, który można wziąć do buzi? Dzieci mówią: gruszka, banan, pączek

Gdy przyszła kolej na Jasia, ten mówi: - Lampa!

Jak to, Jasiu? Chyba coś ci się pomyliło?

Nie, proszę pani. Jak wieczorem mama idzie spać, to mówi do taty: Zgaś lampę, to wezmę do buzi!

Opublikowano

Rafał jak zawieszka? jak postępy :mysli:

Wahacze są, pełny zestaw lemfordera + łączniki stabilizatorów i końcówki drążków (te też były wyjeb....)

Czekam jeszcze na zwrotnice, jutro mają być ale Artur nie jest pewny czy są takie same (do B6 idą aluminiowe i wyglądają trochę inaczej niż w B5). Tych numerow nie jestem pewien, tam końcówka nr była chyba 241 (lewa) i 242 (prawa), jak masz możliwość popytaj znajomych czy mają może takie.

Najlepsze jest to że auto stoi im przed garażem i nie mogą drugim - już zrobionym z kanału wyjechać :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nauczycielka pyta dzieci:

Jaki jest największy przedmiot, który można wziąć do buzi? Dzieci mówią: gruszka, banan, pączek

Gdy przyszła kolej na Jasia, ten mówi: - Lampa!

Jak to, Jasiu? Chyba coś ci się pomyliło?

Nie, proszę pani. Jak wieczorem mama idzie spać, to mówi do taty: Zgaś lampę, to wezmę do buzi!

:polew: :polew:

mtytus , fele dopiero jutro mi wysle wawka wiec moze sie uda je odebrac od kurierów w Sobote :kox:

Opublikowano

mtytus[/b] , fele dopiero jutro mi wysle wawka wiec moze sie uda je odebrac od kurierów w Sobote

spoko, jeżeli zwrotnic jutro nie będzie to pewnie wt-sr dopiero skończą :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.